Meist

Ettevõtte profiil

Ltd on spetsialiseerunud peptiididele ja IVD reagentidele, pakkudes täielikku kvaliteetsete ja ohutute toodete komplekti, nagu peptiidide lisand, kosmeetiline peptiid, veterinaarpeptiid, in vitro diagnostikareaktiivid.

Meie ettevõttel on haritud ja kogenud teadus- ja arendustegevuse meeskond, tuumikmeeskond, kellel on kogemusi üle 20 aasta. meie R & D keskus on volitatud lab, mis vastab heade laboritavade standardile. see on varustatud täpse komplektiga instrumentidega, sisaldab NMR, MASS, MS-HPLC, HPLC, IR, UV jne. meie teadus- ja arendustegevuse meeskond keskendub alati uute ühendite avastamisele ja keemia uuringutele ning optimeerimisele, nõudma innovatsiooni ja arendamist, et pakkuda parimat kvaliteeti tooted.

Kvaliteet on meie elu.

Loyalbiotech pakub alati igale kliendile kvaliteetseid tooteid ja häid teenuseid. siiani on meie tooteid juba eksporditud 43 maakonda, näiteks USA, Suurbritannia, Saksamaa, Prantsusmaa, Belgia, Venemaa, Kanada, Brasiilia, Austraalia, Tai, Filipiinide, Indoneesia jne.


Eritellimusel tootmine


Loyalbiotech on peptiidide ja steroidide uurimise ja tootmise spetsialiseerunud ettevõte, meie tehases on kaks arenenud varustusega teadus- ja arendustegevuse laboratooriumi pindalaga üle 4000 m2, vahepeal on meil üle kümne aasta kogemusega professonal teadus- ja arendustegevuse meeskond, saame pakkuda igasuguseid kvaliteetseid komplekse peptiidid ja anaboolsed steroidid ning pakuvad eritellimusel valmistamist.


image image image

R&D meeskond

Teadus- ja arendustegevuse meeskond koos enam kui 80 keemikuga, kümne aasta jooksul kogemustega peptiidide ja steroidide valdkonnas.


Täpsed instrumendid

Varustatud autosüntesaatori, suuremahulise ettevalmistava puhastussüsteemi ja põhjalike täpsete analüütiliste instrumentidega, mis sisaldavad: LC-mass, mass, HPLC, GC, UV, IR jne.


Kohandatud R&D teenus

Teadmised peptiidide ja anaboolsete steroidide kohandatud sünteesist lihtsast keeruliseks, labori skaalast kaubanduslikuks ja mitte-GMP-st GMP-klassiks, et vastata kõigile teie nõudmistele.


  GMP tootmise tehas


Loyalbiotech factory


Professionaalne heade tootmistavade tootmistehas, kus on kaks CGMP tehast, üks on mõeldud tooraine (API) tootmiseks, teine ​​valmistoodangu tootmiseks. Suur tootmisvõimsus suudab täita kogu teie kaubandusliku koguse.

image

MP juhenditehas


Tunnistus   

Loyalbiotech certificate


Seadmed

222.jpg


Kliendid kogu maailmas  

Meie tooted on eksportinud USA, Suurbritannia, Saksamaa, Prantsusmaa, Belgia, Venemaa, Kanada, Brasiilia, Austraalia, Tai, Filipiinide, Indoneesia ja kogu maailma.imageKlienditeenindus

Kiiresti vastake päringutele õigeaegselt ja see peab toimuma 24 tunni jooksul.
Ootan teiega koostööd!


Roger Hee

Skype: loyalbiotech

Wicke Me: loyalbiotech
Rakendus Whats: +852 54926144

E-post: heroger@loyalbiotech.com
QQ图片20190715152714

QQ图片20190715152714