Progesterooni P4 östrogeenipulber

Progesterooni P4 östrogeenipulber

Pregnenolooni kasutatakse väsimuse ja suurenenud energia saamiseks; Alzheimeri tõbi ja paranenud mälu; trauma ja vigastus; ning stress ja immuunsus. Seda kasutatakse ka nahahaiguste, sealhulgas psoriaasi ja sklerodermia korral. Naised kasutavad Pregnenolooni rinnapakkide (fibrotsüstiline rinnahaigus), endomeetriumi häirete (endometrioos), menopausisümptomite ja menstruatsioonisündroomi (PMS) raviks.

Toote üksikasjad

Progesterooni P4 östrogeenipulber

I lühitutvustus :

Toote nimi: Progesteroon

CAS: 57-83-0

MF: C21H30O2

MW: 314,46

Tootekategooriad: MI; LÕPPENUD RAVIM; Steroidid; ketoon; Biokeemia; Steroidid (muud); Vaheained ja peenkemikaalid; Farmaatsiatooted; Rakusisene retseptor; Steroid ja hormoon; API; ENDOMETRIN; Taimeekstrakt; Ravimaterjal; Inhibiitorid

Sulamistemperatuur: 128-132 ° C (valgustatud)

Test: 98% min

Välimus: kollane kuni kollakaspruun pulber

Pakend: 10g / 100g / 500g / 1kg / alumiiniumfooliumkott või vastavalt vajadusele

Kasutamine: AAS, saab kasutada ravimina

 

Progesterooni (P4) östrogeeni spetsifikatsioon:

pilt


Progesterooni (P4) östrogeeni kasutamine:

Pregnenolooni kasutatakse väsimuse ja suurenenud energia saamiseks; Alzheimeri tõbi ja paranenud mälu; trauma ja vigastus; ning stress ja immuunsus.
Seda kasutatakse ka nahahaiguste, sealhulgas psoriaasi ja sklerodermia korral.
Naised kasutavad Pregnenolooni rinnapakkide (fibrotsüstiline rinnahaigus), endomeetriumi häirete (endometrioos), menopausisümptomite ja menstruatsioonisündroomi (PMS) raviks.

 

Progesterooni (P4) östrogeeni fuction:

Mõned inimesed kasutavad Pregnenolooni vananemise, artriidi ja depressiooni aeglustamiseks või pööramiseks. Seda kasutatakse ka südame, allergiliste reaktsioonide, "võõrutus", luupuse, sclerosis multiplex'i (MS), eesnäärmeprobleemide ja epilepsia tugevdamiseks.
Kuna inimkeha kasutab Pregnenolooni paljude hormoonide valmistamiseks, uuriti Pregnenolooni 1940. aastatel enne laboratoorsete hormoonide kasutamist stressi, väsimuse ja artriidi raviks.Hot Tags: progesterooni p4 östrogeenipulber, hulgimüük, hind, osta, tsükkel, kulturismi, lihaste ehitamine, tasuta proov
Paari:Ei Järgmise:E2 etinüülöstradiool östradiooli hormoon

Küsitlus

You Might Also Like