Eksemestaan kohta

- Oct 06, 2018-

Eksemestaan on aromaatsete ensüümi inhibiitor. Selle struktuuri ja funktsiooni on sarnased formestaan, kuid toime on palju tugevam. Tavaline osa aromaatsete alkylase inhibiitorid on seovad aromaatsete ensüümide valmistamise östrogeeni. Kulturistid, kes kasutavad sageli aromaatseid steroidid sellel varjata naiste reaktsioon kõrvaltoimed. Seda tüüpi kõrvaltoimed hõlmavad pähkli piima, suurenenud rasva ja vee hoiuruum reaktsioonid. Mõnikord aromaatsete alkylase inhibiitorid võib kasutada ka vähendada rasva ja suurendada lihaste eraldamine. Eksemestaan on üks kõige mõjusamaks aromaatsete ensüümi saadaval. Naised enim tunnustatud kliinilised uuringud on näidanud, et eksemestaan eksemestaan antiöstrogeensed tõhusust võib ulatuda 85%.

Eksemestaan ajalugu

Eksemestaan algselt toodetud Pharmacia ja oli heaks USA Food and Drug Administration 1999 ja õiguslikult müüakse kaubanime Aromasin. Kuigi ravimit saab ravida 2,5 mg päevas, ettevõte toodab võimsam versioon 25 mg tableti kohta. Tänu ettevõtte monopoolne seisund eksemestaan, sai nime Aromasin ainult kaubanduslik nimetus Exemest.

Eksemestaan funktsioonid

Eksemestaan on pöördumatu steroidsete aromaatsete ensüümi inhibiitor.

Eksemestaan kõrvaltoimed

Kutsutavate ravimite sagedasemad kõrvaltoimed on hullusega, liigeste valu, nõrkus, meeleolu kõikumised, depressioon, kõrgenenud vererõhk, tursed, käed ja reied ja peavalu. Samal ajal vähendab mineraalide sisaldus luu ja põhjustada osteoporoosi. Kui kasutatakse steroid TSÜKKEL anti-estrogant, aromataasi inhibiitorid suurendada tõenäosust, südame-veresoonkonna haiguste, sest pärsitud östrogeeni on kaitsev mõju südameveresoonkonna seisundit.

Uuringud on näidanud, et testosterooni heptanoate TE segatuna aromaatsete ensüümi HDL kolesterooli inhibeeriv tõhusust oluliselt paranevad. Kuid ravimid nagu tamoksifeeni põhinev selektiivne östrogeeni modulaatorid negatiivselt mõjutada kolesteroolitaset ja on sageli eelistatud kulturistid antiöstrogeen narkootikume.

Eksemestaan kasutamine

Tavaline annus steroidide kasutajad kui eksemestaan kasutades anti-estro ravimiks ja tõstmiseks lihaste read on 12,5-25 mg päevas. Vahel võttes 12,5 mg ülepäeviti on parem mõju.

image.png


Paari:Kuidas kiirus kuni taastamise ajal CPT Järgmise:Vapustav armastus: Anavar