Kohta MK677

- Sep 12, 2018-

MK 677, ka Nutrobal on suukaudselt manustatud kasvuhormooni sekretsiooni suurendava, mis stimuleerib kasvuhormooni vabanemist hüpofüüsi. See oli algselt raviks terviseprobleeme nagu osteoporoos, Rasvumine ja lihaste raiskamist, kuid MK 677 on näidanud, et edendada kasvu lihasmassi ja kasvu ajal kliiniline IGF-1 kontsentratsioon seerumis.

 

Tööpõhimõte:

Tasakaalu etnilise rühma kuuluvate, MK677 toimib suunatud konkreetsete androgeenide retseptorid ja nende funktsiooni kehas muutmata. See on väga sarnane peptiide nagu GHRP-6 ja GHRP-2. Edendada vabastamist ja kasvuhormooni sekretsiooni. Samuti on eesmärk parandada kasvuhormooni impulsi intensiivsust ja sarnaneb kasutamise funktsioon CJC-1295.

 

positiivne mõju:

Pärsib kasvu inhibeerimise hormooni retseptorite signalisatsiooni;

Somatostatiini tegevus aeglustub süsteemis;

Parandada kasvuhormooni signalisatsiooni kasvuhormooni vabastav hormoon (GHRH);

Laiendada ja suurendada tootmise ja vabastamise GHRH;

Sidemed, kõõlused, luud ja vana haavad paranemist kiiremini;

Kehtestada taine lihaste massi ja mahu kasv;

Tõusu oksüdatsiooni rasva;

Parandab trimmiv ja pinguldav naha pärast kaalulangus, mistõttu on kindlam

 

Võimalikud kõrvaltoimed

Põhjustab suurenenud söögiisu, ajutist uimasust ja käte tuimus.

Annuse uuringus kasutati MK 677 10 mg kuni 50 mg. Teadlased leidsid, et kuigi HGH tase ei ole suurem kui 50 mg, ei näidanud IGF taset kui võtta 10 mg. See näitab, et üldine rasva põletamine ja vastupidavust, 10 mg on piisav, et parandada HGH tase ja näha tulemusi. Kui soovite rohkem lihaste buildup, kehtib kõrgem IGF, ja võite kaaluda suurendades annust kuni 50 mg. Nagu üldiselt soovitada enamik kasutajaid umbes 25 mg päevas, mis võib suurendada IGF taset kuni 80% esimese 30 päeva jooksul 25 mg.

image.png

Paari:Selektiivne östrogeeni retseptori modulaator - klomifeentsitraat (Clomid) Järgmise:SR9009 (Stenabolic) - rasva kadu relv