Kohta s-4 (Andarine)

- Sep 22, 2018-

S4 on ka nn Andarine ja kuulub tasakaalu. Alguses S4 meeste rasestumisvastase vahendina on oluline mõju parandades spermatosoidide arvu ja parandada meeste libiido; pärast pideva uurimistöö, S4 mõjutab oluliselt parandada luu tihedus ja lihasmassi.


Mehhanism:

Meie kehas on kolm kemikaale.

Androgeeni retseptori paakumisvastased aine takistab rohkem valku sünteesida lihaste siduv androgeenide retseptoriga.

Androgeeni retseptori agonist, pidev süntees androgeenide retseptorid, mille korstna ja lisada rohkem valku sünteesida lihaste.

Androgeeni retseptori modulaatorid, lisades androgeenide retseptoriga, suurendamaks siduva androgeeni retseptori ja suurendada nende tegevuse ja kasutamine.

S-4 peab androgeeni retseptori ja lõppemiseni; Kui androgeeni retseptori suhtleb testosterooni, S-4 sunnib omamiseks geenid, mis on eriti kasulikud, lihaste ja luude kasvu. Samal ajal, see kinnitustega ja stimulatsiooni edendab rohkem valgu tootmise ja seejärel lihaste sünteesi.

S-4 on geneesi valk, mis suurendab lihaste võimsust ja 33% on testosterooni kombineeritud võime sama annusega, kuid see ei ole kõrvaltoimeid Steroidse.

S-4 parandab androgeeni retseptori desensitization C ja oma retseptori tundetus.


Peamine eelis:

Selle S-4 on kaugelt kõige mitmekülgsem tasakaalu. See on mitte ainult esimese tasakaalu heaks faas 2 teadus, on saanud siiani analüüsitud ja uuritud tasakaalu. Pärast avastanud oma anaboolsed potentsiaali, S-4 esmane eesmärk on arendada alternatiivset ravi vanusega seotud lihasnõrkus, osteoporoos ja sarnaseid sümptomeid hüpogonadism vajava lõppstaadiumis neeruhaiguse raviks.

Suurendada lihasmassi mass, parandada lihaste massi ning suurendada rasva oksüdatsiooni võimsus vähendada rasva virnastamine. S4 põhjustada maksakahjustusi, takistab günekomastia (rindade suurenemine meestel) ja aitab parandada oma üldist tervist.


kõrvaltoimed:

Mis mõjutab visuaalne, muutes kollane toon raske kohaneda öise nägemise. See oli vältida, võttes 5 järjestikusel päeval kahe päeva astunud 2-päevase rütmi ja see täielikult kadunud pärast S-4 täielikult peatunud.


kasutaja suunised:

1. turvaline mõõtmine, 25 mg - 50 mg päevas;

2. kasutusperiood on 8 nädalat ja PCT on vajalik.


Paari:Kõikvõimas Methenolone Järgmise:Kasvuhormooni vabastav hormoon CJC-1295 DAC