Kõikvõimas Methenolone

- Sep 19, 2018-

Mis on Methenolone?

Methenolone on tuletis dihüdrotestosterooniks, mille keemiline struktuur on kaksiksideme, on esimese ja teise süsinikuaatomite dihüdrotestosteroon. Konstruktsioonilised omadused tõsta enda sünteesi võimet ja vähendada oma mehelikkus.

On kahte tüüpi Methenolone praegu turul, üks ning teine suuline ester ester Methenolone propoinate Methenolone Enanthate süste.

Methenolone ei mõjuta meeste munandite talitlusele, ei mõjuta naiste endokriinsüsteemi ja teisesed omadused, ei võimalda naissoost mehelikkus, on steroid, mille mõned naised saate rahuliku südamega

 

Methenolone on järgmised omadused:

1. edendada valgusünteesi (edendamine lihased)

2, suurendada vere punaliblede (edendamine kardiorespiratoorse ja lihaste vastupidavust)

3. pärssimine glükoosamiini (anti lagunemine)

4 edendada rasvade ainevahetuses (vähendatud rasvasisaldusega)

5, parandab immuunsust

image.png 

Spetsiifilist Methenolone,

Lihaste ehitamiseks periood:Methenolone saate maksimeerida sünergia teiste funktsionaalsete alkoholid nagu DACA ja boldenooni, et nende mõju saab suurendada ja ebamugavustunne funktsionaalne steroidide kasutamist saab oluliselt leevendada (nt mõned esmakordsel kasutajal) reaktsioon on tugev, kui testosterooni kasutamine ning kaardiga. Methenolone võib nõrgendada selle reaktsiooni ja võimaldavad sujuvalt kohandada keha.)

Rasva vähendamine periood:Methenolone on asendamatu roll rasva kadu perioodi. Methenolone aitab kasutajatel salvestada rohkem lihaseid söömine väga rasketes tingimustes

Cruise:Cruise (või üleminekuperioodi), Methenolone kasutamine võivad oluliselt säilitada varem omandatud lihaseid ja säilitada kasutaja koolitus. Mitte ainult, et Methenolone saab tõhusalt teed algusest järgmise mõju perioodi (või cyce), muutes kasutusele hiljem narkootikumid sujuvam, parema tulemused ning minimeerides kõrvaltoimete.

 


Paari:Trenbolone Kulturism Järgmise:Kohta s-4 (Andarine)