Boldenone

- Aug 28, 2019-

image

Boldenone'i mõju on väga intuitiivne. Suure keha taluvusega steroidina parandab Boldenoon enamiku kasutajate organismis anaboolset aktiivsust väga ohutul viisil. Meditsiiniline Boldenone on enne jõudluse parandajana edu saavutamist olnud.

Seda on kasutatud lihaste kaotuse ja osteoporoosi raviks, kuid lõpuks asendati see teiste steroidsete ravimitega. Mis puudutab veterinaararstiklassi Boldenooni, siis tavaliselt kasutatakse seda hobuse löömiseks, et suurendada kõhna kehamassi, osaliselt seetõttu, et boldenoon võib suurendada söögiisu. Seetõttu kasutavad paljud sportlased Boldenooni, kuid kõigi reaktsioon on erinev. Boldenoon võib olla kõige tõhusam neile, kes vajavad kiiremini suurenenud kaloritarbimist.

Ravimina väljaspool hooaega toimuvat lihastsüklit võib Boldenone põhjustada kõhna kehamassi suurenemist, kuid toime on suhteliselt aeglane ja jääb teistest steroididest maha. Sellistel ravimitel nagu DECA, anadrol või Dianabol on palju parem lihaste juurdekasv; Anadrol ja Dianabol põhjustavad siiski tõsiseid veeprobleeme. Siiski on teateid, et mõned sportlased võivad saada tugeva efekti, kui Boldenooni kasutatakse lisaravimina, mitte põhilisteks steroidideks väljaspool hooaega. Eriti efektiivne on Boldenone eriti siis, kui teie probleemiks on isukaotus.

Nii et tegelikult ei ole anaboolsete steroidide roll ainult lihaste mõõtmete suurendamine.

Veel üks Boldenone'i tuntud omadus on see, et see võib energiat suurendada. Võrreldes hooaja suuruse suurendamisega jõu suurendamiseks, võib Boldenone olla sportlaste tulemuste parandamisel tõhusam.

Puuduseks on aga see, et Boldenooni tuvastatakse pärast süstimist pikka aega, mõnikord isegi viieks kuuks, mis muutub sportlastele takistuseks selle kasutamisel. Kuid pole kahtlust, et Boldenoonil on suurepärane mõju tugevuse kasvule ja mõõtmete paranemisele ning paraneb ka kasutaja vastupidavus.

Boldenooni saab kasutada ka lipiide alandava steroidravimina. Tegelikult on see kõige tõhusam viis selle kasutamiseks. Sellel anaboolsel steroidil on suurepärane mõju lihaste hoidmisele. Sõltumata sellest, kas te ei kasuta steroide, peate veenduma, et tarbite rasva kaotamisel rohkem kaloreid kui tarbite. Kahjuks põhjustab selle kaloritefitsiidi seisund tõenäoliselt lihaste kaotust. Mõistlik toitumine võib lihaseid kaitsta, kuid see teeb ainult nii palju. Ilma steroidideta tarbitakse teie lihaseid rasva kadu perioodil kindlasti.

Boldenoon säilitab lihaseid maksimaalselt ja reguleerib ka teie keha seisundit. Kõige konkurentsivõimelisemate kulturistide rasva vähendamise tsüklis kasutatakse Boldenooni aga üldiselt turuletuleku eelse ravimina. Üldiselt lõpetatakse Boldenooni kasutamine tsükli teises pooles östrogeeni kõrvaltoimete vältimiseks. Kuigi Boldenone'i östrogeeni kõrvaltoimed pole tugevad, on ohutuse tagamiseks üldiselt vaja hoiduda ravimitest, millel sel perioodil võivad olla kõrvaltoimed.


Paari:Testosterooni eelised Järgmise:Steroidse lahusti lühikokkuvõte