Murdke kasvupiirang ja alustage lihaste ehitamist

- Nov 01, 2018-

image

Kas Schwarzenbergist algajale Ronnie või nüüd Phils, Keeglin. Nad on kõik inimesed, keda nimetatakse hinge ja lihaste vägivalla esteetikaks, mis seisab maailma kulturismi tippu. Ja kes tahavad olla kuivad ja suured, on paljud inimesed sellest unistanud. Neist on liiga raske olla. Seda võib öelda vaid Jumala lähedaseks.

Lihaste kasv on tingitud talentidest. Nii on nn talent loomulik geen, mis määrab lihaste kuju ja määrab lihaskasvu piirid. Geeni all on lihaskiudude arv pärast täiskasvanueas piiratud, nii et kui kogu lihas kasvab ja kuivab, on vaja iga lihaskiud pisut kasvada.

Esiteks, alates eelmisest C PCT-st, et vältida lihaste kadu, peame kohandama toitumise struktuuri ja koolitust, peame kiirendama keha taastumist, säilitades samas rohkem lahja kehamassi, et vältida rasva kogunemist. Lisades HGH + GHRP-2, ei mõjuta need gonadiini telje taastumist ega kiirenda taastumist. Samuti võimendavad nad keha rasva metaboliseerimist. GHRP-2 võib suurendada kasvuhormooni sekretsiooni organismis, suurendamata oluliselt söögiisu. HGH suurendab lihaskiudude arvu. Seda nimetatakse õhukeseks kehakaaluks.

Seetõttu on PCT ajal rasva eemaldamine täiesti võimalik. Samal ajal suurendab kiudude arv, et lihas kasvab rohkem ruumi ja avab ukse keha nõrgale osale.

Peptiidide kasv ei taha olla nii kiiresti kui steroidid, kuid selle kasv on stabiilne. Pärast HGH stacki märtsis jõudis see tippu. See on ka siseabi tagasinõudmine. Seejärel läheb järgmise C alguspunktiks uus kõrgus.

IGF-1 punkti süstimine, kohalik kasv. HGH põhjal amplifitseeritakse ja kasvatatakse ka sihtlihasrühma kasvu. Nagu õlad, kaks või kolm pead, jalad.

FST 344 leevendab müostatiini. Selleks, et saavutada lihaste kasvu, on see tee sellel teel. FST 344 lihtsalt pärsib selle toimet ja hoiab ära lihaskasvu. See on Jumal, mis avab teise ukse.

Lõpuks lisage GHRP-6. Kuidas saab see teie söögiisu lahti avada, tarbida rohkem toitaineid, et täiendada lihaste kasvu ja suurendada kasvuhormooni sekretsiooni organismis. Annab keha energiaallika rasva metaboliseerimise teel.

Peptiidid on vaikselt avatud ja vangistatud. Kuidas saab steroidide kasutamine pärast keelu avamist selle lihaste kasvu kiirendada?


Paari:Viis liiki kõige sobivamad steroidid lihaste ehitamiseks Järgmise:ÜMT pärast PCT, et aidata teil majanduslanguse ajal