Kas DECA-d saab kasutada üksi?

- Aug 15, 2018-

1. Deka jõud vähe kasvab.

Enamik androgeenidest on üks omadus: see võib suurendada lihasjõudu.

Kuid deka tundub olevat erand ja selle nõrgemate androgeeni omaduste tõttu on selle mõju skeletilihase tugevuse stimuleerimisel üsna halb.

Froce_副本.jpg

Ülaltoodud pildil ei ole peaaegu mingit erinevust tugevuse osas ravimivaba rühma ja ravimi rühma vahel, mis on väga lähedane.

Seega, kui Deca kasutatakse üksi, ei pruugi tugevus olla paranenud ja suur impotentsuse oht võib mõjutada kirgut koolitust.

2. Soolised küsimused

Me kõik teame, et Deca androgeeni atribuudid on väga madalad, ainult umbes 35% esialgsest testosteroonist, nii et enamik inimesi arvab, et naised saavad Deca't ohutult kasutada üksinda. Siis leiti, et tava leiti, kui naised kasutavad Deka pika aja jooksul suurtes annustes, on suurepärane võimalus, et mehelikkus (nt näo juuste hüperplaasia, heli paksenemine jne) tundub olevat vastuolus Deca nõrga androgeeni atribuutidega. Selle eksperimendi käigus näeme, kui naised kasutavad Deca, nende testosterooni tase tõuseb rohkem kui 8 korda, mis võib olla Deca põhjustatud masculiniseerumise tõeline põhjus.

Seetõttu soovitan tungivalt, et mehed ei kasutaks ainult dekaat. Mehi tuleb kasutada koos testosterooni toodetega nagu TE, SUST250 jne.

Kuid on olukord, kui teil on ilmne alopeetsia või mõned eesnäärmeprobleemid, siis võite kaaluda Deca kasutamist üksinda. Kuna Test, Danabol ja teised tugeva võimega androgeeni sisaldavad ravimid süvendavad olemasolevaid sümptomeid, ei pruugi Deca, kellel on kehv meessõime, seda mitte. Muidugi, kui teie alopeetsia või eesnäärme laienemine on tõsisem, siis soovitatakse teil mitte kasutada mingeid steroide. Et vältida edasist halvenemist, peaksite haigust ravima.

Ja naised peaksid kaaluma mõningaid antiöstrogeenseid meetmeid, vastasel juhul võib mehelik probleem põhjustada probleeme.

3. Annuse kontroll

Süstitava Deca doos ei ole rangelt lineaarne proportsionaalne suhe saadud kehakaalu suurenemisega. Kui süste kogus on 7,5 mg kehakaalu kilogrammi kohta nädalas, ei mõjuta see mõju oluliselt rohkem kui 1,5 mg kehakaalu kg kohta nädalas. Tavaliselt öeldakse, et Deca on 4 mg kehakaalu kilogrammi kohta nädalas, mis on mõistlik annus, kuna see annus loob hea tasakaalu kehakaalu ja investeeritud vahendite vahel.

Mis puutub laienemisse, siis tegelikult on see mis tahes steroid. Kui saavutab kindla tasakaalu, on annust võimatu lisada, kuna suurem annus ei suurendaks lihaste kasvu.

image.png

Paari:Legend steroid Turinabol Järgmise:Mis on Winstroli rakendus?