Madala testosterooni põhjused ja sümptomid meestel

- Jul 15, 2018-

1. Põhjus: üks on munandite takistus. Näiteks kaotab munandite oma funktsioon trauma, haiguse, operatsiooni jms tõttu, ja testosterooni tase kehas on äärmiselt madal. Teine on sekundaarne häire, mis on põhjustatud hüpotalamuse ja hüpofüüsi kahjustustest. Selle põhjuse kindlakstegemiseks on vaja ka uurida kahte tüüpi folliikuleid stimuleeriva hormooni (FSH) ja luteiniseeriva hormooni (LH), mis eritub hüpofüüsi kaudu. Kui mõlemad FSH ja LH on madalad, mis näitab, et testosteroon on madal, on see tingitud hüpofüüsi haigusest. Hüpofüüsi või hüpotalamuse edasine uurimine orgaaniliste kahjustuste või kahjustuse suhtes tuleks läbi viia.
2, sümptomid: seksuaalfunktsiooni langus, ärrituvus, tähelepanu kadu, kalduvus naiselikule füüsilisele langusele ja ärevusseisule, armastusele ja teistele vaimsetele ja psühholoogilistele sümptomitele.
3 madala testosterooni mõju meestel on: madal testosteroon mõjutab meeste sperma kvaliteeti, mille tulemuseks on spermatosoidide arvu vähenemine, oligozoospermiumi moodustumine, raske azoospermia, mille tagajärjeks on spermatosoidide liikuvus, nõrga sperma moodustumine ja vähem azoospermia , nõrk sperma, azoospermia jne mõjutavad normaalset viljakust ja rasked juhud viivad viljatuseni.


Paari:Mis on testosterooni segu? Järgmise:Steroidid - toidulisandid