Steroidestri rühmade poolväärtusaegade üksikasjalik selgitus

- Jun 03, 2019-

Paljud steroidide uustulnukad ei ole steroidide Esterist, poolväärtusajast ja aktiivsest elustiilist teadlikud. Isegi enamik inimesi, kes müüvad steroide, ei mõista seda. Ainult siis, kui sa mõistad neid mõisteid, saate ennast mõistliku tsükliga sobitada.

Allpool loetletakse mõned orgaanilise keemia nimisõnad ja esitan mõned lihtsad näited, mis aitavad teil mõista nende mõistete rakendamist.

Sissejuhatus steroidide poolestusajaks

Steroid Half life

Kõigil maailma uimastitel on poolväärtusaeg ja anaboolsed steroidid ei ole erand. Näiteks kulturistid AAA 10 nädalat, kord nädalas, 1000 mg testosterooni Cypionate testosterooni. Niisiis, kas sa tead, millal on aeg lõpetada OFF tsükkel? Kas see on siis, kui viimane lask? Sellele küsimusele vastamiseks peate arvutama ainult testosterooni cypionate poolväärtusaega. Testosterooni tsüklopentolaadi poolväärtusaeg on ligikaudu 12 päeva. See tähendab, et pärast seda, kui olete süstinud 1000 päeva testosterooni tsüpionaati 12 päeva jooksul, on veres veel 500 mg testosterooni. Pärast veel 12 päeva (st 24 päeva pärast viimast süsti) on veres 250 mg testosterooni. Ravimi kontsentratsioon veres on nõrgenenud iga 12 päeva järel. 48 päeva pärast viimast süstimist säilitab teie ravimi kontsentratsioon veres veel 67,5 mg testosterooni tsüklopentolaati. Niisiis, pärast poolväärtusaega mõistmist, planeeri oma steroiditsükkel, tea, kui kaua tsükkel läheb ja kui kaua kulub tsükli peatamiseks.

Allpool on ära toodud mõnede kõige pikemate kasutatud steroidide poolväärtusaegad ning mõnede steroidiga ravitavate ravimite poolväärtusaeg.

Suukaudsed steroidid

Anadrol 8-9 tundi

Anavar 9 tundi

Dianabol 4,5-6 tundi

Suuline Stanozol 9 tundi

Süsti steroidid

Deka-Durabolin 14 päeva

Boldenone'i tasakaalu 14 päeva

Trenboloonatsetaat 3 päeva

Methenolone Enanthate 10,5 päeva

Segage testosterooni Sustanon 15-18 päeva

Testosteroon Cypionate 12 päeva

Testosteroon Enanthate 10,5 päeva

Testosterooni propionaat 4,5 päeva

TestosteroonSuspensioon 1 päev

Stanozolol Winstrol'i süstimine 1 päev

Mõnede tavapäraste steroidide tsüklilisandite kõrvaltoimete poolväärtusaeg

Anastrosool Arimidex 3 päeva

Klenbuterool 1,5 päeva

Clomid 5 päeva

Cytadren 6 tundi

T3 Cytomel 10 tundi

Mõningate tavapäraste estritel põhineva estri poolväärtusaeg

Formuleeri 1,5 päeva

Atsetaat 3 päeva

Propionaat 2 päeva

Fenüülpropionaat 4,5 päeva

Butüraat 6 päeva

Valeratsioon 7,5 päeva

Heksanoaat 9 päeva

Caproate 9 päeva

Isokapaat 9 päeva

Enanthate 10,5 päeva

Oktanoaat 12 päeva

Cypionate 12 päeva

Nonanoate 13,5 päeva

Decanotae 15 päeva

Undecanoate 16,5 päeva

Mis on esteripõhine Ester, kuidas see toimib?

Paljud anaboolsetest steroididest huvitatud õpilased märgivad, et paljudel steroidmärgistel on väga sarnased etikettide nimed, kuid erinevad eesliited. Me võtame näiteks testosterooni. Turul on mitmeid testosteroneid, nagu testosterooni cypionate, testosterooni heptanoaat, testosterooni propionaat, testosterooni tsitraat, testosterooni undekanoaat jne. Kõik need testosterooni masshormoonid on puhtad testosterooni testosteroonid, kuid keemiline struktuur on paranenud. Tootja lisas oma hulgimehhanismi keemilise struktuuri taga estritel põhineva ahela (nagu heptaanhape, propioonhape ja tsüklopentaanhape). .....). Siis keegi küsib, mis vahe on nii paljude ühe või kahe sõna ravimite vahel?

Esterrühm Ester on keemiline ahel, mis koosneb peamiselt süsinikuaatomitest ja vesinikuaatomitest. See keemiline ahel on peamiselt seotud selle lahtise hormooni (17β) 17. süsinikuaatomi positsiooniga. Nende süstitud lahtiste hormoonide esterdamine on peamiselt mõeldud selleks, et vähendada ravimi vabanemise kiirust suurhormooni süstekohas.

Põhimõte on, et estritel põhinev ester võib oluliselt vähendada steroidravimite lahustuvust vees ja parandada steroidravimite rasvlahustuvat võimet. Lihtsamalt öeldes, kui te süstite teatud steroidlahustuvat organismihormooni, näiteks testosterooni suspensiooni, siis süstides süstib ravim, mida te süstite, ja põleb välja vaid mõne tunni pärast, nii et te peate tegema sageli ravimite kontsentratsiooni järkjärgulist suurenemist veres. See on kulturistidele väga valus ja isegi tugev mees nutab.

Kui kasutasime estri modifitseeritud steroide, ei pidanud me iga paari tunni tagant tulistama. Te võite süstida kaks korda nädalas või kord nädalas. Pärast süstimist ei sisene ravim kohe vereringesse, vaid säilitatakse meie süstimise lihaskoes. Väikese murdega esteraasi keemilises ahelas imendub meie süstitav ravim veidi ja siseneb vere. Tsükkel mängib stabiliseerivat rolli. Üldiselt, mida pikem on ravimi estri ahel, seda madalam on vees lahustuvus ja pikem poolväärtusaeg.

Vaatame lähemalt. Esteriseerimine blokeerib ajutiselt steroidmolekulid, sest me lisame keemilise ahela lahtise hormooni 17β positsioonile, nii et meie androgeeniretseptorid ei ima seda. Aktiivsuse taastamiseks peavad nende ühendite steroidid kõigepealt eemaldama nende estrid põhinevad ahelad. Ärge muretsege, see protsess toimub automaatselt. Kui need steroidid tungivad vereringesse, laguneb vere esteraas kiiresti esterahela. See protsess parandab hüdroksüülrühma 17p positsioonis, võimaldades vastaval retseptoril imenduda süstitud ravimile. Alles siis aitavad teie steroidid meie lihaseid kasvatada.

Samuti peaksime meeles pidama, et kui me näeme teatud ravimi annust, arvestatakse ka selle estril põhineva ahela kaal. 100 mg testosterooni enantaati võib sisaldada vähem testosterooni kui 100 mg suspendeeritud testosterooni (72 g testosterooni 100 mg testosterooni heptanoaadi kohta ja ligi 100 mg testosterooni 100 mg suspendeeritud testosterooni kohta). Mõned steroidestritel põhinevad ahelad moodustavad isegi 40% kaalust. Üldiselt on 15% -35% tavalisem.

Ma annan teile mõned tegelikud steroidide tasemed allpool.

100 mg erinevaid steroole

Trenboloonatsetaat 87 mg

Testosterooni propionaadi testosterooni propionaat 83 mg

Testosteroon enanthate 72 mg

Testosteroon cypionate 70 mg

Testosterooni undekanoaat 63 mg

Nandroloonfenüülpropioonid 67 mg

Nandroloon dekanoaat 64 mg

Kõikide testosterooni kõrvaltoimed on kõik samad. Need kõik on testosteroon, kuid poolestusaeg on erinev. Ainult siis, kui testosteroon on esterdatud, muutub esterahel vabaks testosterooniks ja see töötab tõesti meie heaks. Loodan, et kõik näevad seda. Pärast selle artikli viimistlemist võin muuta, ratsionaalselt kujundada oma steroiditsüklit ja siis petta neid hoolimatute inimkaubitsejate poolt.


Paari:PCT tsükli äratundmine Järgmise:Mõned insuliini andmed