Üksikasjad inimese kasvuhormooni HGH kohta

- Sep 30, 2019-

Inimese kasvuhormoon

Taust

Kasvuhormoon HGH ei ole mitte ainult üks kõige kasulikumaid hormoone, mida keha eritab, vaid ka kõige lihtsam eksogeensete hormoonide allikas. Inimese eksogeense kasvuhormooni kasutamisel on sellel samad omadused nagu keha enda toodetud kasvuhormoonil, see pole mitte ainult kõige tõhusam eksogeenne hormoon, vaid ka kõige talutavam. See kõrge annuse taluvus võimaldab seda laialdaselt kasutada ravimite valdkonnas ja jõudluse parandamisel.

Hüpofüüs paneb GH purunema; tase tõuseb pärast treeningut, traume ja und. Normaaltingimustes toodetakse öösel rohkem GH kui päevasel ajal. See füsioloogia on keeruline, kuid vähemalt ütleb see meile, et juhuslikud vereanalüüsid GH taseme mõõtmiseks on mõttetud, kuna kõrge ja madal tase vahelduvad kogu päeva. Kuid teadlased, kes mõõdavad GH üldist tootmist hoolikalt, teatavad, et see tõuseb lapseeas, maksimum puberteedieas ja väheneb alates keskmisest vanusest.

GH toimib paljudele kogu keha kudedele. Lastel ja noorukitel stimuleerib see luu ja kõhre kasvu. Igas vanuses inimestel suurendab GH valkude tootmist, soodustab rasva kasutamist, segab insuliini toimet ja tõstab veresuhkru taset. GH tõstab ka insuliinitaolise kasvufaktori-1 (IGF-1) taset.

Üldiselt mainitakse meedias ja mõnes vestluses inimese kasvuhormooni anaboolse steroidina, kuid see pole steroid. Sellel on küll tugevad anaboolsed omadused, kuid see ei tähenda, et see oleks steroid. Anaboolne loodustoit on samuti tugev, kuid kana steroidideks ei hakka keegi neid nimetama.

Kasvuhormooni HGH kasutamine oli edukas 1958. aastal. Sel ajal saadi kasvuhormooni HGH otse inimkehade ajuripatsist. 1985. aastal keelas USA toidu- ja ravimiamet selle kasutamise. Ekstraheeritud kasvuhormooni HGH kasutatakse laialdaselt paljudes raviskeemides, kuid see ekstraheerimismeetod toob kaasa palju antisanitaarseid riske. Tegelikult võib inimese kasvuhormooni ekstraheerimine põhjustada Creutzfeldt-Jakobi tõbe, surmavat aju talitlushäiret. Ehkki esinemissagedus pole kõrge, piisab, kui SFDA selle kasutamise keelab.

Vahetult pärast inimese kasvuhormooni HGH ekstraheerimise keelamist ilmus uuesti inimese kasvuhormoon HGH. See ei ole puhas inimese kasvuhormoon, vaid segu erinevatest vabadest hormoonidest. Varsti pärast seda sünteesiti inimese puhas kasvuhormoon. See on ravim, mis koosneb inimese puhtast kasvuhormoonist ja selle derivaatidest, mida tavaliselt nimetatakse Somatropiiniks, Somapure. Mis puutub selle ravimi toimimisse, siis puudub iseenesest sünteesitav kasvuhormoon.

California teadlaste meeskond viis läbi üksikasjaliku ülevaate 44 sportlase kasvuhormooni kvaliteetsest uuringust. Katsealused olid noored (keskmine vanus 27), kõhnad (keskmine kehamassiindeks 24) ja füüsiliselt heas vormis; 85% olid mehed. GH süste tegi kokku 303 vabatahtlikku, 137 aga platseebot.

Pärast igapäevaseid süste keskmiselt 20 päeva jooksul suurendasid GH-ga katsealused kõhna kehamassi (mis peegeldab lihasmassi, kuid võib sisaldada ka vedeliku massi) keskmiselt 4,6 naela. See on suur kasu - kuid see ei tähendanud paremat jõudlust. Tegelikult ei põhjustanud GH mõõdetavat suurenemist ei jõu, ega treenimisvõime osas. Ja GH-ga patsiendid säilitasid suurema tõenäosusega vedelikku ja väsisid kui platseebot saanud vabatahtlikud.

GH ohutuse ja efektiivsuse hindamiseks tervetel vanematel inimestel vaatas teadlaste meeskond läbi 31 kvaliteetset uuringut, mis olid lõpetatud pärast 1989. aastat. Kõik need uuringud olid väikesed, kuid kokku hindasid nad 220 GH saanud patsienti ja 227 kontrollisikut, kes ei saanud hormooni. Kaks kolmandikku katsealustest olid mehed; nende keskmine vanus oli 69 ja tüüpiline vabatahtlik oli ülekaaluline, kuid mitte rasvunud.

GH annus varieerus märkimisväärselt ja ravi kestus oli kaks kuni 52 nädalat. Siiski suutsid erinevad annused tõsta IGF-1 taset 88%, mis peegeldab GH taset.


Inimese kasvuhormooni HGH funktsioon ja omadused

Kasvuhormoon HGH on valguhormoon, mida sekreteerib hüpofüüsi eesmine osa. Kõik inimesed eritavad seda hormooni, mis on eriti tugev lapsepõlves. Inimese kasvuhormoon HGH on üks olulisemaid hormoone inimkehas. See mõjutab luude kasvu, lihaste ja paljude organite ehitust kehas. Samal ajal mängib olulist rolli ka inimese kasvuhormoon HGH.

Inimese kasvuhormoon HGH toetab ka kehas süsivesikute, rasvade ja mineraalide ainevahetust. Samuti võib see soodustada ühendatud kudede kasvu. Lisaks võib inimese kasvuhormoon oluliselt suurendada skeletilihaste rakkude mahtu ja arvu. See hormoon soodustab ka triglütseriidide hüdrolüüsi, mis vähendab rasvarakkude ja keha rasvasisaldust. Tänu oma märkimisväärsele mõjule rasva vähendamisele võib inimese kasvuhormoon HGH märkimisväärselt alandada kolesterooli taset kehas. See on väga kasulik omadus tulenevalt asjaolust, et paljud anaboolsed steroidid võivad põhjustada ebanormaalset kolesteroolitaset.

Inimese kasvuhormoon saadab otsese toimevõime osas signaale lihastele, luudele ja rasvarakkudele, põhjustades lihaste kasvu anabolismi ja rasva katabolismi. Kuid selle funktsioon on ka glütsidüüli tootmise suurendamine ja insuliiniresistentsuse esilekutsumine. Inimese kasvuhormoon võimaldab meil üldiselt vähendada tundlikkust insuliini suhtes, põhjustada kehas kõrgenenud glükoositaseme ja suurendada rasvade lagundamise tõhusust.

Struktuurilisest küljest peate enne nende ostmist teadma inimese kasvuhormooni sisaldavate ravimite koostisosi. See on oluline, kuna inimese kasvuhormooni kaubamärgid pole mitte ainult Somatropin, Somapure, HYGETROPIN, JINTROPIN. Inimese tõelisel kasvuhormoonil HGH on 191 aminohappejääki, nii et sellel on sama toime kui keha enda sünteetilisel kasvuhormoonil.

Kasvuhormooni HGH mõju on hämmastav. Pärast inimese eksogeense kasvuhormooni HGH sissetoomist paranevad kasutaja keha kõik aspektid märkimisväärselt. Terapeutilisel tasemel kasutatakse tavaliselt inimese kasvuhormooni HGH laste hüpofüüsi dwarfismi või täiskasvanute kasvuhormooni puuduse raviks. Seda on kasutatud ka HIV ja AIDSi raviks ning see on eriti efektiivne lihaste rakkude kaotuse ravis. Üldiselt on inimese kasvuhormooni HGH alati kasutatud vananemisvastase ravimina. Viimastel aastatel on paljud naised kasutanud vananemise edasilükkamiseks kasvuhormooni.

Toimimisvõime parandamise osas on inimese kasvuhormoonist alates turule sisenemisest saanud üks populaarsemaid hormoone. Selle anaboolne toime on väga hea, kuid üksi kasutamisel ei põhjusta see lihaste ulatuslikku kasvu. Tavaliselt kasutatakse seda koos süstitavate anaboolsete steroididega. See kombinatsioon töötab väga hästi. Inimese kasvuhormooni taastumise efektiivsus kombinatsioonis on parem kui mis tahes muu eksogeense hormooni korral ning see soodustab ka organismi ainevahetust.

Kasvuhormooni HGH seostatakse ka teise tugeva anaboolse hormooniga, insuliinitaolise kasvufaktoriga IGF-1. Tegelikult jätkub inimese kasvuhormooni taseme tõustes insuliinitaolise kasvufaktori IGF-1 taseme tõus. Siiski tuleb märkida, et insuliini kasvufaktoril IGF-1 on inimese kasvuhormooni HGH suhtes sünergiavastane toime, mis võib mõnele kasutajale põhjustada kõrvaltoimeid.

Inimese kasvuhormooni HGH on viimastel aastatel peetud muuks aineks kui Noorte purskkaevuks ja selle põhjus on ilmne. Kuid kas see võib tõesti vananemisele vastu seista? Muidugi mitte. Kuid pole kahtlust, et see aitab vananemist kontrolli all hoida. Kokkuvõttes põhjustab inimese kasvuhormooni kasutamine enamiku inimeste jaoks keha funktsioonide kõigi aspektide märkimisväärset suurenemist. Allpool tutvustame inimese kasvuhormooni mõju mitmes aspektis.

Alumine keharasv

Tehke keha kindlamaks

Parandada ainevahetuse tõhusust

Paranda väljendusrikkust

Tervislikum nahk

Parandage unekvaliteeti

Parandada luude tugevust

Suurendage energiat

Suurendage liigese tugevust

Edendage kõhna kehamassi suurenemist

Parandage keha taastumise tõhusust

Parandage kõõluste tugevust

Inimese kasvuhormooni HGH kõrvaltoimed

Üldiselt on see väga ohutu hormoonravim nii meeste kui ka naiste inimese kasvuhormooniks, teadaolevalt ei ole tõsistest kõrvaltoimetest teatatud. See on aine, mida teie keha toodab. Mõned võimalikud kõrvaltoimed võivad siiski esineda. See hõlmab liigeste nagu randmete ja pahkluude turset, liigesevalu ja peavalu. Mõnel inimesel ilmnevad kasutamise alguses mõned gripile sarnased sümptomid, kuid need kaovad kiiresti. See võib põhjustada ka karpaalluu sündroomi, mis on tavaliselt tingitud suurtest annustest põhjustatud veereaktsioonist. Samuti on võimalik kilpnäärmehormoonide ebapiisavast sekretsioonist tingitud hüpotüreoidism. Neid kõrvaltoimeid saab kontrollida, kasutades liotüroniini CYTOMEL, tuntud ka kui T3-klassi ravimid. Mõnel kasutajal võib esineda iiveldust, pearinglust, hingamisteede infektsioone ja naha halvatust. Kuid kõige tavalisemad kõrvaltoimed on ainult väikesed tursed, liigesevalu ja peavalu. Lõpuks võib inimese kasvuhormoon põhjustada süstekohal allergilise reaktsiooni. Tavaliselt on näpuotsa lähedal väike sügelemine ja sügelus. Peate leidma parima süstekoha. Tegelikult on paljud inimesed pideva süstimise samas osas saavutanud häid tulemusi, mis väljendub kohaliku rasva lagunemise efektiivsuse paranemises. Seetõttu valivad paljud meessoost kasutajad kõige rasvarikkamad piirkonnad.

 

Inimese kasvuhormooni HGH kasutamine

Kuna somatropiini molekulid on väga habras, hävivad need kuumuse ja tugeva raputamisega kergesti. Vajalikud on mõned ettevaatusabinõud: ärge süstige vett otse kõrge rõhuga pulbrisse, ärge tilgutage ega raputage lahustatud viaali, ärge kunagi raputage, vaid võite viaali kiiremaks lahustamiseks õrnalt veeretada. Enne mis tahes lahustamist hoidke külmkuivatatud (lüofiliseeritud) kasvuhormooni viaale hästi külmas ja ärge lahustage neid palju rohkem kui vaja pikka aega.

Brändidel on erinevad kirjeldused, üldiselt mõjutab segamiseks kasutatav vee kogus kasvuhormooni kontsentratsiooni lahuses, kuid mitte selles viaalis sisalduva kasvuhormooni ühikute arvu. Kasvuhormoon asub viaali koos valge pulbriga ja ükskõik kui palju lahjendit te sellega segate, on teil alati nii palju kasvuhormooni.

Inimese kasvuhormooni võib lahustada mitut tüüpi veega, soovitatud puhta steriilse veega. Ja seda saab segada ja süstida mis tahes tüüpi ja suurusega süstlaga, soovitades kasutada insuliinitüüpi süstlaid, millel on 100 märgistust, mis hõlbustab annuse määramist.

Segage kogusega, mis on viaalis sisalduva RÜ-de arvuga kergesti jagatav. (1 mg pulbrit GH = 3 RÜ, tavapäraselt, koos kõigi kaubamärkidega) on toodud järgmised näited:

4 RÜ, segage 1,0 ml steriilse veega ja iga RÜ on 0,25 ml

10 RÜ, segage 2 ml steriilse veega ja iga RÜ on 0,2 ml

12 RÜ, segage 1,2 ml steriilse veega ja iga RÜ on 0,1 ml

15 RÜ, segage 1,5 ml või 3,0 ml steriilse veega ja iga RÜ on 0,10 ml või 0,20 ml

18 RÜ, segage 1,8 ml või 0,9 steriilse veega ja iga RÜ on 0,1 ml või 0,05 ml

Mõned inimesed sooviksid kasutada bakteriostaatilist vett, steriilse vee asemel takistab bakteriostaatiline vesi mikroobe või mikroobide teket viaali sees. See takistab neil kasvuhormooni söömast. Sellepärast peaksite valmislahust külmkapis hoidma või lõpuks kaotab see oma võime kauem.

Saab enda süstimiseks kasutada 29, 30 või 31 suurusega insuliinitüüpi süstlaid ja segu valmistamiseks 3 või 5 cm3 süstlaid. Enne viaali esmakordset kasutamist on neil kummikorgi kohal plastkork. Eemaldage plastkork ja leiate kummikorgi. Keskel on väiksem ring, mille kaudu nõel sisestatakse. Hoidke kummikork puhas ja steriilne. Enne iga kasutamist pühkige nõel alkoholilapiga hoolikalt läbi nii lahjendi kui ka HGH viaali piirkonnas. Seejärel ärge laske steriilsetel kohtadel, välja arvatud steriilsel nõelal, midagi puutuda.

Kasvuhormooni HGH võib süstida subkutaanselt (SQ) naha alla kõhu rasvapiirkonnas või intramuskulaarselt (IM) - peaaegu igasse lihasesse. Parim süstimiskoht on rasv kehasse, mis pole eriti tundlik. Üks selline koht on maos nabanööri lähedal, teine koht on tuharad või rasv jalal jne. Iga süstimiseks tuleks kasutada erinevat kohta (et vältida keharasva potentsiaalset mõlki - nagu arvatakse HGH soodustada rasvade lokaalset vähendamist).

Nahaaluse süstimise korral võib selle biosaadavus ulatuda umbes 75% -ni. Lihastesüst on umbes 63%. Süstimine mõjutab ka inimese kasvuhormooni poolestusaega. Subkutaanse süstimise poolväärtusaeg on umbes 3,8 tundi. Intramuskulaarne süst kestis umbes 4,9 tundi. Parim aeg HGH süstimiseks sõltub teie eesmärgist ja eesmärgist, tavaliselt siis, kui glükoositase on madal, mis ilmneb hommikul enne hommikusööki, sest meie viimane söögikord oli võib-olla 10 või 12 tundi tagasi. Kuid võite võtta igal ajal, kui glükoositase on madal, nii et see võib olla kolm tundi pärast söömist, igal ajal päeval või õhtul enne magamist. Pidage meeles, et HGH toimeaeg on palju pikem kui ülalnimetatud arvud ning kui seda kombineerida insuliinitaolise kasvufaktoriga IGF-1, võib toime ületada 24 tunni.

Ravitasemel tarbivad mehed umbes 1–3 RÜ päevas ja 4 RÜ pole tavaline. Naisi on umbes 1-2 iu. Pikaajaline kasutamine ilmub ka alla 1 ui annuse.

Treeningu jõudluse parandamiseks on kasvuhormooni HGH annustamisvahemik väga lai. Meeste puhul on 2-4iu annus tavalisem, kuid ka parema toimega. See annus võib mängida täielikult inimese kasvuhormooni kõiki omadusi, sealhulgas rasvade lagunemist ja nii edasi. Anaboolsete steroididega segades leiad, et kogu tsükli mõju on tänu sünergistlikule toimele märkimisväärselt paranenud. Naissoost kasutajate jaoks on sama efekt saavutatav 1–2 annuse manustamisel.

Ehkki ülaltoodud annus on suutnud saavutada häid tulemusi, peate siiski jätkama annuse suurendamist, kui soovite saavutada olulist lihaste kasvu. Paljud mehed kasutavad pikka aega 6-8iu päevas, mõned isegi rohkem. Kuid pidage meeles, et mida suurem on annus, seda suurem on kõrvaltoimete oht. Naissoost kasutajad kasutavad tavaliselt 3-4iu.

Inimese kasvuhormoon (GH) ei ole siiski ravimite klass, mis toimib kiiresti, sõltumata annusest. Kui seda kasutatakse ainult lühikest aega, siis see tõenäoliselt ei toimi. Rasva vähendamiseks ja taastumise soodustamiseks on kasutustsükkel vähemalt 8–12 nädalat, tavaliselt saab paremaid tulemusi 16 nädalat. Anaboolse efektiivsuse tegeliku paranemise saavutamiseks peavad kasutajad kavandama kasutuskava vähemalt kuueks kuuks.


Inimese kasvuhormooni HGH säilitamine

Hoida eemal valgust; Külmkapis temperatuuril 2–8 ° C (36–46 ° F) on see hea kuni kõlblikkusaja lõpuni; Toatemperatuuril on see hea üle 30 päeva;

Pärast lahustamist:
Kui bakteriostaatiline vesi taastatakse ja hoitakse temperatuuril 2–8 ° C (36–46 ° F), on see hea 20 päeva.
Steriilne vesi lahustamiseks ja hoidmiseks temperatuuril 2–8 ° C (36–46 ° F). see on hea 72 tundi.

 


Paari:Proviron, Mesterolone seksuaalelu raketikütused Järgmise:Trenboloon - kõige tugevam steroid