Toidunõustamine steroidide tsükli ajal

- Jun 13, 2019-

Põhjus, miks kulturist ei tee edusamme, on tavaliselt ebapiisava toitainete tarbimise tõttu. Ükskõik kui kõvasti sa treenid, millist C-d sa teed, dieet ei suuda kõike kinni pidada. Steroidid võivad olla tõhusad ainult siis, kui on tagatud piisavad toitained ja kalorid. Allpool pakume mõned põhilised toitumisalased nõuanded.

1. piisavalt süsivesikuid: süsivesikute tarbimine on kulturistidele liiga tähtis. Märge! Igapäevane toitumine C-perioodi jooksul peab kõigepealt tagama, et süsivesikute tarbimine on piisav. Paljud inimesed panid ostukorvi enne hobust ja panid komplementeeritud valgule raskuskeskme, võtmata piisavalt süsinikuvett. See on vale lähenemine.

Piisavate süsivesikute allaneelamine tagab, et teie veresuhkru tase on stabiilne, ennetab lihaste lagunemist ja on samuti oluline rasvade lagunemise jaoks. Parem valik on riis, kaerahelbed, täispiim, nuudlid ja köögiviljad. Kogu süsivesikute kogus, mida tarbitakse päevas, peaks olema 800-900 g ja kogu kalorite arv umbes 3200-3600 kcal. 85% keeruliste süsivesikute tarbimisest, ülejäänu lihtsa süsinikuvee tarbimisest, enamasti viljadest.

2. Piisava kvaliteetse valgu allaneelamine: piisavalt valku söömine on lihaste kasvu kõige kriitilisem tegur. Eriti tähelepanuväärne on valgu liik. Loomsed valgud on alati esimene valik. Tal on kõrge toiteväärtus ja see võib pakkuda inimkehale vajalikke aminohappeid. Need aminohapped sisenevad vereringesse ja transporditakse lihasrakkudesse. Selle dieedi eesmärk on luua rakus positiivne lämmastikku tasakaalustatud keskkond, mis tähendab, et see neelab rohkem valke kui see vabastab. Parimad valguallikad on liha, munad, linnuliha, kala ja piimatooted. Tavaliselt on 1-1,5 g valgu tarbimist kehakaalu kohta efektiivsem. Näiteks 200 naela kere vajab 250 g valku päevas. See tähendab, et valgust päevas kogutud soojuse kogus ületab 1000 kcal.

3. Kogu kalorite tarbimine: Kui kere tarbib ainult 2000-3000 kcal kaloreid päevas, ei suurenda see kindlasti lihaseid. See on väga lihtne tõde, et süüa liiga palju. Steroidide kasutamise eelduseks ja tervislikuks olekuks tuleks iga päev lihaste ehitamise ajal võtta umbes 5000 kilokalorit. Andke lapsele mõned nõuanded, kes ei ole väga hea isu. Kui isu ei ole hea või sa ei saa midagi süüa, võib seda sööki täiendada suure hulga lihastugevuse + proteiinipulbriga. Kalorite tarbimine on piisav.

4. Söömine õigel ajal: see on probleem, mida paljud inimesed ignoreerivad. Aeg-ajalt on vaja enesedistsipliini süüa ja teil on vaja pidevat motivatsiooni ja hoolikat planeerimist. Sa pead välja töötama plaani, mis on kooskõlas teie igapäevaeluga, et saaksite seda pikka aega kinni pidada. 6-7 sööki päevas söömine kindlal ajahetkel on peamine nõue. Ükskõik, mida te teete, minge õhtusöögile või te harjutate. Selline toitumisplaan edendab keha eraldama rohkem insuliini, mis kannab aminohapped rakkudesse anaboolse keskkonna loomiseks. Püsivus dieedis eeldab, et teil on kaks vajalikku võimet: jääda motiveeritud ja alati distsipliini ennast. Sa tahad kasvatada lihaseid, suu ei ole piisav ja kas te võite oma dieeti kinni pidada. Teie toit peab vastama kõikidele toitumisvajadustele ja mitte liiga raske teha. Kui sul ei ole tõelist otsustavust, siis on väga tõenäoline, et te loobute tsükli keskel. Tegelikel kulturistidel on selged eesmärgid, võrratu tahtejõud, tugev sisemine ja püsiv entusiasm ning igaühel on oma näpunäited süüa ja juua aastaid. Pidage meeles alati: ainult siis, kui teil on toitumine, näete peeglis lihaste muutusi, vastasel juhul on mõttetu öelda midagi.


Paari:Klassikaline esimene Cycle kombinatsioon leib ja võid Järgmise:Steroidide segu kasutamine: Mida see teeb ja mida see teeb?