Toitumisnõuanded steroidide kasutamise ajal, valige õige toitumine

- Sep 16, 2019-

Toitumisnõuanded steroidide kasutamise ajal

Põhjus, miks kulturist edusamme ei tee, on tavaliselt tingitud ebapiisavast toitainete tarbimisest. Pole tähtis, kui raskelt treenite, millist C-d teete, ei suuda dieet kõigega sammu pidada. Steroidid võivad olla efektiivsed ainult siis, kui on tagatud piisavad toitained ja kalorid. Allpool pakume toitumisnõuandeid.

1. Piisavalt süsivesikute sissevõtmine: Süsivesikute tarbimine on kulturistide jaoks liiga oluline. Märge! C-perioodi igapäevane dieet peab kõigepealt tagama süsivesikute tarbimise piisavuse. Paljud inimesed panevad vankri hobuse ette ja panevad raskuskeskme täiendatud valgule, võtmata piisavalt süsivett. See on vale lähenemine.

Piisava hulga süsivesikute sissevõtmine tagab teie veresuhkru taseme stabiilsuse, hoiab ära lihaste lagunemise ja on oluline ka rasva lagunemisel. Paremad valikud on riis, kaerahelbed, täisteraleib, nuudlid ja köögiviljad. Päevas tarbitavate süsivesikute üldkogus peaks olema 800–900 g ja kalorite koguhulk umbes 3200–30000 kcal. 85% keeruliste süsivesikute tarbimise kaudu, ülejäänu lihtsa süsinikuvee, enamikul juhtudel puuviljade kaudu.

2. Piisavalt kvaliteetse valgu sissevõtmine: Piisavalt valgu söömine on lihaste kasvu kõige kriitilisem tegur. Eriti tähelepanuväärne on valgu tüüp. Loomne valk on alati esimene valik. Sellel on kõrge toiteväärtus ja see võib pakkuda inimkeha jaoks vajalikke aminohappeid. Need aminohapped sisenevad vereringesse ja transporditakse lihasrakkudesse. Selle dieedi eesmärk on luua rakus positiivne lämmastikuga tasakaalustatud keskkond, mis tähendab, et see imendab rohkem valku kui see vabastab. Parimad valguallikad on liha, munad, linnuliha, kala ja piimatooted. Tavaliselt on efektiivsem 1-1,5 g valgu tarbimist kehakaalu kilo kohta. Näiteks 200-naeline kulturist vajab päevas 250 g valku. See tähendab, et valgu soojusenergia kogus päevas jõuab 1000 kcal-ni.

3. Võtke piisavalt kaloreid piisavalt: Kui kulturist tarbib päevas ainult 2000–3000 kcal kaloreid, ei suurenda see kindlasti lihaseid. See on väga lihtne tõde, et sööge liiga palju, et seda harjutada. Steroidide kasutamise ja tervisliku seisundi eeldusel tuleks lihaste suurendamise perioodil võtta iga päev umbes 5000 kilokalorit.

Andke mõned näpunäited lapsele, kelle isu pole eriti hea. Kui isu pole hea või ei saa te midagi süüa, võib seda sööki täiendada suure hulga lihaste juurdekasvuga + valgupulbriga. Kalorite tarbimine on piisav.

4. Õigeaegne söömine: See on probleem, mida paljud inimesed eiravad. Õigeks ajaks söömiseks kulub enesedistsipliini ning teil peab olema pidev motivatsioon ja hoolikas planeerimine. Peate välja töötama plaani, mis sobib teie igapäevase eluga, et saaksite sellest pikka aega kinni pidada. Põhinõue on süüa 6-7 söögikorda päevas kindlal kellaajal. Pole tähtis, mida te teete, minge õhtusöögile või siis harjutage. Selline toitumiskava soodustab keha eritumist rohkem insuliini, mis kannab aminohapped rakkudesse üle, moodustades anaboolse keskkonna.

5. Järgige täpselt kava ja optimeerige oma toitumist vastavalt reaktsioonile rahulikult. Püsivus dieedis eeldab, et teil on kaks vajalikku võimekust: püsige motiveeritud ja distsiplineerige ennast alati. Tahad lihaseid kasvatada, suust ei piisa ja kõige olulisem on see, kas suudad dieedist kinni pidada. Teie toit peab vastama kõigile toitumisvajadustele ja seda ei tohi olla liiga keeruline valmistada. Kui teil pole tõelist meelekindlust, siis on väga tõenäoline, et loobute söömisest tsükli poolel. Päris kulturistidel on selged eesmärgid, võrratu tahtejõud, tugev sisemine ja püsiv entusiasm ning kõigil on oma nipid, kuidas aastaid süüa-juua. Pidage alati meeles: Ainult dieedi pidamise ajal näete peeglis muutusi lihastes, vastasel juhul on mõttetu midagi öelda.


Paari:Mis on Anadrol (oksümetoloon)? Järgmise:Kuidas valida testosterooni pikatoimeliseks või lühitoimeliseks