kõike ja kasutage trenbolooni käsitlevaid strateegiaid, mida pead teadma

- Nov 09, 2018-

image


Ma sain hiljuti kirja paljudelt fännidelt, kes esitasid küsimusi trenbolooni kohta, ja täna otsustasin ma teha tsentraliseeritud vastuste kokkuvõtte. Kõigepealt mulle isiklikult meeldib trenboloon ja olen seda kasutanud juba aastaid. Tegelikult on testosteroon ja trenboloon ainsad kahte tüüpi steroidid, mida ma tõesti tahan kasutada, nii et ma arvan, et minu kogemus on väga väärtuslik paljudele sõpradele, kellel on kahtlusi trenbolooni suhtes. Minu artikkel on kallutatud empiirilise sisu suhtes kui lihtsad andmed. Ma loodan teile selgitada, kuidas trenbolooni õigesti ja tõhusalt kasutada.

Ma tean, et paljud inimesed kardavad esimest kokkupuudet trenbolooniga, kuid tegelikult on iga sterool algajatele kohutav, kas pole? Ma hakkasin kasutama trenbolooni oma kolmandas või neljandas steroidtsüklis ja see oli kontrolli alt väljas. Trenboloon on hinna poolest vastuvõetavam ja see on nii võimas aine. Minu jaoks ei ole teised steroidid nii atraktiivsed. Tegelikult, kui te ei osale võistlusel, ei ole vaja suurendada mis tahes ravimi annust liiga kõrge, selgitan allpool.

Kõigepealt on trenboloonil väga hea mõju lihast soodustavale ja rasva vähendavale faasile. Ma ei tea, miks on juba aastaid öeldud, et Qunbolon on kasulik ainult rasva vähendamise etapis. Tegelikult on trenbolooni anaboolne toime viis korda suurem kui testosteroonil, mis muudab selle igas tsüklis väga tõhusaks. Tegelikult kasutab enamik inimesi trenbolooni kõrvaltoimeteks, sest annus on liiga kõrge. Paljud inimesed kasutavad trenbolooni testosteroonina. See on väga loll. Trenbolooni tuleb standardannuses kasutada eraldi. Kasutage allpool. Trenbolooni annus tuleb kindlaks määrata selle spetsiifiliste omaduste põhjal anaboolse steroidina. Esimeses steroidtsüklis ei ole vaja kasutada 500 mg annust nädalas. Tegelikult on soovitatav annus sellest palju väiksem. Pidage meeles, et see on väga võimas aine, selle mõju saavutamiseks ei ole vaja annust üldse suurendada, tegelikult võib suhteliselt väike annus oluliselt suurendada.

Algajatele, ma arvan, et kombinatsioon 200 mg Trenbol Trebolone nädalas on mõistlik. Thunbolooni kogus üle 400 mg nädalas võib tuua märkimisväärset kasvu, põhjustamata liigseid tarbetuid kõrvaltoimeid.

Looduse poolest kuulub trenboloon progesteroonhormoonide klassi, mis tähendab, et see ei ole aromatiseeritud või lagunenud dioksosteroonühenditeks. See omadus määrab kindlaks, et see ei põhjusta selliseid kõrvaltoimeid nagu vee säilitamine ja kõrgenenud vererõhk. Siiski põhjustavad progesterooni hormoonid prolaktiini sekretsiooni, mis võib põhjustada meessoost kasutajatele ebameeldivaid kõrvaltoimeid. Trenbolooni põhjustatud kõige tavalisem erektsioonihäire on see, et prolaktiin inhibeerib libiido suurel määral. Samal ajal võivad kasutajad seksuaalses elus kogeda haripunkte. Samal ajal põhjustab prolaktiin ka skorpionpiima, mis soodustab rinnakude kasvu. Enamikul meestel ei ole seda probleemi, kuid mõned inimesed, kes on tundlikud meessoost hüperplaasia suhtes.

Nende kõrvaltoimetega toimetulekuks soovitan kasutada prolaktiinivastaseid sünergistlikke aineid, nagu näiteks micariini, bromoergotiini (Cabergoline Pramiprexole Bromocriptine) ja nii edasi. Vitamiin-B6-l on ka tugev funktsioon prolaktiini inhibeerimisel. Samal ajal võite eemaldada sarapuupähkli piima, kasutades östrogeenivastaseid ravimeid, et vähendada östrogeeni hulka organismis. Tegelikult aktiveerib see trenboloonhormooni olemuse tõttu organismis östrogeeni retseptori, mis põhjustab östrogeeni taseme tõusu väga kõrgele tasemele. Minu soovitus on kasutada mekamülliini, tagades samal ajal, et östrogeeni tase on sobivas vahemikus, mis tagab ka prolaktiini taseme madaluse. See võib põhimõtteliselt ära hoida kõrvaltoimeid, mida trenboloon vereringes võib põhjustada. Minu annus on tavaliselt 1 mg nädalas.


Vastame mõnedele küsimustele, mida inimesed sageli küsivad.

1. küsimus: Inimesed ütlevad, et trenboloon on väga ohtlik aine. Miks?

A: Trenboloonil on selline maine peamiselt seetõttu, et see toob kaasa mõned kõrvaltoimed, mida teised steroidid ei too. See hõlmab higistamist öösel, unetust, unehäireid, südame löögisageduse suurenemist ja higistamist ning kardiovaskulaarse funktsiooni kahjustamist. Teisest küljest on trenboloonil tugev anaboolne funktsioon ning tal on tugevad androgeensed omadused, mis muudab inimesed ärritunud ja suurendab agressiivsust. See ei tundu olevat midagi, kuid see on tegelikult kõrvaltoime, mis vajab tähelepanu, ent impulss on kurat. Kui otsustate seda kasutada, hoidke kindlasti oma vaim stabiilses ja püsivas olekus ning kontrollige kindlasti annust. See ei ole probleemiks ainult annuse kõrvaltoimete kontrollimisel.

Küsimus 2: Trenboloon vähendab südame- ja kopsufunktsiooni, mida ma peaksin tegema?

V: See probleem on olemas ja mida suurem on annus, seda ilmsem. Seda seetõttu, et trenboloon põhjustab prostaglandiinide suurenemist, mis mõjutavad bronhide süsteemi funktsiooni. See on ka põhjus, miks nn "trenboloon köha" on kerge esineda. Kuid ausalt öeldes ei suuda ükski ravim sellist kõrvaltoimet kontrollida, niipalju kui mina tean, kuid tegelikult on kõrvaltoimed enamasti kontrollitavas vahemikus, kuna annus on liiga kõrge. Sellistel ravimitel nagu Clenbuter võib olla bronhodilataatori toime, kuid kõige tähtsam on seda annust igal juhul kontrollida. Üldiselt ei põhjusta 600 mg annus nädalas kardiopulmonaarsele funktsioonile olulist kahju. 200 mg annus nädalas ei ole kahjulik. See kõrvaltoime kardiopulmonaalsele funktsioonile kaob pärast ravimi peatamist.

Küsimus 3: Kas ma saan kasutada trenbolooni üksi?

V: Muidugi mitte. Samuti peate süstima piisavalt eksogeenset testosterooni, et tagada keha nõuetekohane toimimine. Oluline on teada, et trenboloon on väga võimas steroid, mis pärsib endogeense testosterooni sekretsiooni, mistõttu on see testosterooni jaoks esmatähtis.

Küsimus 4: Kas ma saan kasutada trenbolooni oma esimeses steroidtsüklis?

V: Ma ei soovita seda. Trenboloon on meessuguhormoon ja anaboolselt tugev steroid ning selle kõrvaltoimed ei ole samad kui teistel ravimitel. Üldiselt, kui teie ravimikogemus ei ole piisav, on trenbolooni impulsiivne kasutamine põhjustanud tarbetut kahju iseendale. Muidugi on mõned inimesed väga tarkad. Enne nende kasutamist said nad üksikasjalikult teada steroididest ja kasutasid esimeste steroidide hea kasvu saavutamiseks steroidide rühma, kuid see on erand.

Minu mõte on, et esimene steroidtsükkel on kõige parem, kui plaan on ainult testosterooni, DECA või EQUIPOISE'ga. Testosteroon on kõigi ja anaboolsete steroidide alus ning see on ka aine, mis on juba kehas. Kas testosterooni kasutamine heade tulemuste saavutamiseks on aluseks teie organismi reaktsioonile kõikidele steroididele. Kui teie vastus testosteroonile ei ole hea, siis on tõenäoline, et teie reaktsioon teistele ravimitele on üldisem. Pärast kahe või kolme põhilise steroidtsükli sooritamist saate proovida erinevaid segusid.

Küsimus 5: Kui palju gruppe on? Mis on parim? Kumb peaks kasutama?

V: Trenbolooni on kolm peamist vormi.

Trenboloonatsetaat

Trenboloon enanthate

Trenboloon Hexa

Nende kolme grupi vahe on see, et nende poolväärtusaeg on erinev ja ma ei saa teile öelda, milline neist on hea või mitte. Kõige tavalisem on trenboloonatsetaat ja atsetaadi poolväärtusaeg on lühem, mis võimaldab teil oma keha võtmata jätmise ajal kiiremini lahkuda, samal ajal kui heptanorühma puhul kulub kaks nädalat.

Küsimus 6: Mis on Trenboli köha? Kuidas ma seda ennetada ja ravida?

V: Crowi köha põhjus on see, et venoossed veresooned süstitakse süstimise ajal, põhjustades mõnede ravimite sisenemist veenidesse. Tegelikult ei ole see lihtsalt trenboloon. See nähtus tekib siis, kui teised ravimid tabavad veeni. Aga see ei ole nii tõsine kui trenbolooni põhjustatud. On palju spetsiifilisi selgitusteooriaid. Mina isiklikult eelistan uskuda, et trenbolooni põhjustatud prostaglandiinide suurenemise tõttu põhjustab see tugevamat köha. Kuid tegelikult ei ole selle prostaglandiini tõus hetkega lõpule jõudnud, kehasüsteemis töötamine võtab aega. Seetõttu ei ole see seletus mõistlik, kuid võib kindlaks teha, et see peab tulenema rühmas sisalduvast erilisest ainest, nii et kui see siseneb veresoonesse, tekitab see väga tõsise stimuleeriva efekti. Seda köha põhjustab ravimi kiirenemine venoosse veresoontesse ja kestus võib varieeruda 1 kuni 5 minuti jooksul. Seetõttu on soovitatav meetod aeglaselt süstida, püüda vältida veeni rikkalikke osi ja vältida ka ravimite tungimist venoosse veresoontesse.

Küsimus 7: Minu fraktsioon on köhinud, kas see on lõppenud?

V: Ei, köha raskus sõltub teie süstimise kiirusest ja kiirusest, millega ravim vereringesse siseneb ja millal see tegelikult kopsudesse jõuab. Köha lõpeb järk-järgult pärast süstimise lõppu ja varsti kaob.

Küsimus 8: Kuidas kasutada prolaktiini antiko-reagente nagu mcargoliin?

V: Micapirini kogus on 1 mg nädalas. Selle poolestusaeg on väga pikk, umbes 7-14 päeva. Pramifeksooli kasutatakse koguses umbes 0,5 mg päevas esimeste paar päeva jooksul ja seejärel ühe mg päevas. Mõnedel inimestel võib olla iivelduse ja iivelduse kõrvaltoimeid, kuid need erinevad ka inimeselt. See on tegelikult uus ravim. Mina isiklikult soovitan kasutada McCaini.

Küsimus 9: Kas trenboloon on hepatotoksiline?

A: Trenboloon ei ole 17aa steroid ja seda kasutatakse süstimiseks, seega ei ole sellel hepatotoksilisus, kuid sellel on teatud maksa pärssiva funktsiooni pärssiv toime. Kui te ei kasuta liialdatud annust, mis ületab enamiku inimestest, on trenbolooni maksakahjustus äärmiselt haruldane. Ohutuse kaalutlustel on vaja kasutada maksahooldusvahendit, nagu Milk Thistle Liver-52, ja teil on vaja regulaarset vereanalüüsi, et teha kindlaks, kas teie keha indikaatorid on normaalsed.

10. küsimus: Ma kuulsin, et trenboloon põhjustab väga tõsiseid neerukahjustusi, mis muudavad teie uriini pimedaks. Mida ma peaksin tegema?

V: Kuigi trenboloon muudab teie uriini tumedamaks, ei tähenda see, et see põhjustab teie neerudele tõsist kahju. Tegelikult, kui annuse kontroll on olemas ja kaitsemeetmed on hästi tehtud, ei pea te liiga palju muretsema uriini tumenemise üle.

11. küsimus: Kui trenboloon vähendab kehas T3 sisaldust, kas on vaja kasutada täiendavat T3?

V: Ei, kui te teete lipiide vähendavat steroidtsüklit, võib olla kasulik kasutada mõningaid, kuid isiklikke kogemusi, ma ei ole otsustanud, millist kahjulikku mõju või lihaskadu põhjustab T3 sisalduse vähenemine. Minu vereanalüüs on samuti normaalne ja T3 tase jätkub kohe pärast steroidtsükli lõppu.

Küsimus 12: Kas peate kasutama koos HCG ja trenbolooni?

V: Kui teie hüpofüüsi telg on väga tundlik, on endogeenne testosteroon väga tugevalt pärsitud ja soovite tagada normaalse munandite suuruse, siis seda saab kasutada.

Küsimus 13: Kui trenbolooni antiandrogeenne toime on samuti tugev, kas see põhjustab juuste väljalangemist? mida ma peaksin tegema?

V: Kõigepealt peate mõistma, et juuste väljalangemine on geneetiliselt määratud. Kui olete geen, mis kaotab juuksed, siis trenboloon kiirendab ainult juuste väljalangemist ja ei määra lõpptulemust. Kuigi see ei muuda dioksosterooniks, on trenboloonil endal tugev androgeenne omadus ja kõik steroidid, millel on tugev androgeenne toime, kiirendavad juuste väljalangemist.

14. küsimus: Millist PCT-d peaksin tegema pärast trenbolooni steroidtsükli lõppu?

V: Seda küsimust ei ole lihtne üldistada. Ma ütlesin, et trenboloon sobib pigem kogenud kasutajatele kui uustulnukatele. See on põhjus. Kui teil on piisavalt ravikogemust, siis teate, millised on PCT põhimõtted ja millised ravimid teile kõige paremini sobivad. PCT valik ei sõltu tegelikult kasutatavast ravimist, vaid sellest, kui tõhus on teie keha pärast iga steroiditsüklit.


Paari:ÜMT pärast PCT, et aidata teil majanduslanguse ajal Järgmise:Kas algaja võib kasutada steroide?