Steroidide lühendite terminid

- Jun 17, 2019-

PCT - Post Cycle Therapy Cycle tähendab taastavat ravi. Kuna tsükli anaboolsed ravimid põhjustavad kehale stressi ja vigastusi, tuleb pärast tsüklit teostada taastavat ravi.

HPTA - hüpotalamuse-hüpofüüsi-seemnepiirkonna telg tähendab: meessuguhormooni sekretsiooni hüpofüüsi teljel reguleerib mitme nääre-hormooni, hüpotalamuse (hüpotalamuse) kontrolli hüpofüüsi tsükkel> hüpofüüsi kontroll testis> testosterooni eritumine> testosteroon mõjutab hüpotalamuse kontroll. See tsükkel, nn.

ED - iga päev tähendab "iga päev" EOD - iga teine päev tähendab "järgmisel päeval" WK - nädal tähendab "iganädalast" Neid lühikesi nähti sageli tsükli tabelis, näiteks: TP 50mg / ED WIN 75mg / EOD TE 250mg / WK tähendab 50 mg TP päevas, 75 mg WIN-i igal teisel päeval, 250 mg TE nädalas

Deka-Dick tähendab deka poolt tsüklis põhjustatud impotentsust. Deka on progesterooni otsene derivaat, millel on väga madal meessoost mõju, nii et kui deka annus on väga suur või kasutaja on deka suhtes väga tundlik, on perioodi jooksul impotentsi kergesti tekitada. "Dick" on slangi kukk. Deka viitab konkreetselt deka ja dicki sõnade kombinatsioonile.

GYNO - Gynocomastia tähendab "meessoost emasloomade" või "meessoost rinnavähi" Meditsiiniliselt kirjutatud "günekomastiat" nimetatakse sageli ka "naissoost piimaks". Ta on kutsunud Bitch Tits "litsu piima", ta ütles sama asja. Kas ravimi tsüklil laienemise tagajärjeks on piimanäärme hüperplaasia tekitamine.

Slin - insuliin tähendab insuliini. Slin viitab üldiselt kõige kiiremini toimiva insuliini tüübile.

C - tsükkel tähendab tsükli tsüklit. Tegelikult tuleks seda C-d selgitada kõige varem. Anaboolsetel ravimitel on oma elutsükkel, sõltuvalt ravimist või nädalatest või kuudest, seejärel peatage ravim PCT faasi ja seejärel alustage uuesti. Seda jalgrattasõitu nimetatakse tsükliks.

SUSP - suspensioon tähendab "suspensiooni" Mõned ravimid on vees lahustumatud, nii et kui need on konfigureeritud vedelikuna, moodustub lugematu lahustumatute osakeste suspensioon. Näiteks WIN-i süstimise tüüp ja puhas testosterooni süstimine, mis ei ole esterdatud, on suspensioonid. SUSP ja SUST on üksteisele väga lähedased, palun eristage hoolikalt.

TAB -tabletid tähendab "tablett, tablett", et näidata, et ravim on suukaudne tablett, näiteks WIN Tab viitab suukaudsetele Win tablettidele ja Win SUSP viitab Win suspensiooni süstimisele. Tsükli ajakava puhul kasutatakse tavaliselt ka paljusid tablette, näiteks Tamoxifen 2TAB / ED: 2 tabletti Tamoksifeeni päevas.

Peptiid-vahendid "peptiid" Peptiid anaboolses ringis viitab spetsiifiliselt peptiidhormoonidele, nagu kasvuhormoon, kooriongonadotropiin, insuliin, insuliinisarnane kasvufaktor ja EPO erütropoetiin on kõik peptiidhormoonid. Peptiidhormoonid koosnevad suurest arvust aminohapetest. Need on valgu omadustega valgu prekursorid, nii et mõnikord nimetatakse neid valgu hormoonideks.

AR - androgeeni retseptor tähendab "androgeeni retseptorit" AR on eriline valgu steroid, mis vastutab konkreetselt meessoost steroidide eest meie kehas. See peab olema AR-iga seotud, et anda oma roll. AR on tundlik steroidide suhtes. Steroidide kasutamise erinevate mõjude põhjused

ER -östrogeeni retseptor tähendab östrogeeni retseptorit. On androgeeniretseptoreid. Muidugi on östrogeeniretseptor sarnane AR-ga, välja arvatud see, et see on spetsiaalselt östrogeeni jaoks.

AAS - anaboolsed androgeeni steroidid tähendab "anaboolset isase steroidi". Steroidid, mida me sageli anaboolis öeldakse, on tegelikult ainult üks steroidiravimite kategooria. AAS anaboolsed isassteroidsed kortisoonid, naissuguhormoonid on ka steroidid, kuid need ei kuulu AASi kategooriasse ja neid ei saa kindlasti kasutada anaboolsena.

Ester - tähendab "lipiidi ahelat" Kõige sagedamini kasutatavad steroidid on esterdatud steroidimolekuli "saba" lisamiseks - estrid rasvahelas, mis võimaldab steroidil saada aeglaselt vabastavaks aineks Pärast süstimist saab steroide aeglaselt ja pidevalt vabastada. vereringet, et nad kõik jõustuksid kohe ja kaotaksid kiiresti ühise estri.

A -atsetaat tähendab "äädikhapet", tuntud ka kui "äädikhape". See on selline anaboolses ringis kasutatav orgaanilise happe rasvade ahel. A kasutatakse lühidalt. Sellele järgneb steroidi nimi. See steroid on atsetaat. Näiteks Tren A - pronksatsetaat Bold A - boldenoonatsetaat

P - propionaat tähendab "propioonhapet". See on anaboolses ringis kasutatud orgaanilise happe rasvade ahel. P kasutatakse steroidide nimetamiseks, et näidata, et steroid on propionaat nagu TP. - Testosterooni propionaat Drost P —Drostanolone propionaat.

E -EN —Enanthate tähendab “heptaanhapet”. See on anaboolses ringis kasutatud orgaanilise happe rasvade ahel. E või EN kasutatakse lühikese aja jooksul pärast steroidide nimetust, mis näitab, et see steroid on G-happe estrid nagu TE-testosteroon Enanthate Primo ET - Methenolone Enanthate (Primobolin). Siin tuleb mainida, et lühendit EN kasutatakse ainult testosterooni enanthate kohta

C - CYP - Cypionate tähendab "tsüklopentaanhapet" See on mingi orgaanilise happe rasvahel, mida kasutatakse anaboolses ringis, mida kasutatakse tavaliselt C või CYP, et panna steroidid steroidide nime taha. See on tsüklopentüülpropionaat nagu TC - testosterooni cypionate. CYP, kui seda kasutatakse eraldi, nimetatakse spetsiifiliselt testosterooni tsüpionaadiks.

PP - fenüülpropionaat tähendab fenüülpropioonhapet. See on anaboolses ringis kasutatud orgaanilise happe rasvade ahel. PP kasutatakse stenografeerimiseks, et näidata, et steroid on fenüülpropionaat. Näiteks TPP - testosterooni fenüülpropionaadi NPP - nandroloonfenüülpropionaat

CHP - tsükloheksüülpropionaat tähendab "tsükloheksüülpropioonhapet". See on mingi orgaanilise happe rasvahel, mida kasutatakse anaboolses ringis, mida tavaliselt kasutatakse CHP lühikeseks nimetuseks pärast steroidide nimetust, et steroid on tsükloheksüülpropioonhape Ester nagu T CHP - tsükloheksüülpropionaadi testosteroon Märkus CHP ja CYP vaheline erinevus on ainult üks sõna.

DECA - Deka-Durabolin tähendab Nandroloon Decanoate'i, Organoni Nandroloon Dekanoaat on nime saanud Deka-Durabolini nime all, seejärel nimetatakse DECA DECA-Dekanoaadiks. Teine tähendus on "tanniinhape". steroidide nimetuse kõrvale jätta, et see steroid on ftalaat

U - Undecanoate / Undeclynate tähendab "Undecylenate" on orgaanilise happe rasvade ahel, mida kasutatakse anaboolses ringis, mida tavaliselt kasutatakse U-st, et panna steroidid steroidide nime taga näitamaks, et see steroid on Undecylenate, nagu TU - testosteroon undecanoate, Bold U - Boldenone Tühjendage

Heksahüdrobensüülkarbonaat, mis tähendab tsükloheksüülmetüülkarbonaati. Harva esinevat orgaanilise happe ahelat nähakse sageli trenbolooni tootes. Kuulus Parabolan on trenboloonheksahüdrobensüülkarbonaat - tsükloheksüülmetüülbunboloon.

ASI - Androgeeni tundlikkuse indeks tähendab "androgeeni tundlikkuse indeksit" Lihtsamalt öeldes näitab see indeks, et keegi on liiga tundlik androgeenitundlikkuse suhtes on liiga kõrge või liiga madal.

BMI - kehamassiindeks tähendab "kehamassiindeksit" BMI arvutatakse järgmiselt: BMI = kaal KG / (kõrgus M) ^ 2 BMI tähtsus anaboolseks on see, et seda saab kasutada kaasasündinud geenide väljaarvamise arvutamiseks. kulturistide treener "looduslik" või mitte vastavalt erinevate etniliste rühmade BMI piiridele.

BA -bensüülalkohol tähendab "bensüülalkoholi". See on bakteriostaatiline aine ja valuvaigisti. Nendes pudelites on paar ml viaaliõli (näiteks 10 ml TE). Vajadus sisestada nõela ots mitu korda, on vältimatu tuua bakterid ja muud mikroorganismid vedeliku mürgistuse vältimiseks. Tavaliselt lisatakse BA bakteriostaatilise säilitusainena.

BF - BodyFat% ei ole Boy Friend, kuid —— “Body fat rate”

GF - Kasvufaktor ei ole tüdruk Sõber, kuid - "kasvufaktor" See on omamoodi võimas, kuid harva nähtav peptiidravim, nende roll on isegi madalam kui AAS (see tähendab, et AAS sõltub nendest, et parandada anaboolsust. näited järgmistest terminitest.

IGF - insuliinisarnane kasvufaktor tähendab "insuliinitaolist kasvufaktorit" või "insuliinitaolist kasvufaktorit". On mitmeid IGF-e, millest kõige tuntum on IGF-I. Pärast maksa stimuleerimist on see GH (kasvuhormoon). Toodetud tugevat anaboolset võimet loetakse sageli GH tõeliseks tõhusaks vormiks. Teine IGF-II on peamiselt loote faasis ja seda ei ole veel praktikas kasutusele võetud.

Taper - kitsenemine tähendab, et aeglane väljalülitamine Tsükkel vähendab aeglaselt annust kuni tühistamiseni. See eemaldamismeetod tugineb enesetoksikatsiooni ravile, et muuta keha aeglaselt ilma PCT-ta. Kohandatud ja loomulikult taastunud, kuid tegelik mõju on ebastabiilne.

FL - Laadimisseade tähendab, et "kokkupõrke suurus" tähendab, et annus kahekordistub esimese 1 ja 2 ravinädala jooksul, nii et verepitoetust saab kiiresti saavutada rasva efektiivse vähendamise tasemeni. Riik on vastupidine ajale, mil "Taper" on FL-s. FL kasutatakse tsükli algfaasis.

Kick-Start - tähendab “start” Kick-Start ja FL on samad eesmärgid, et inimesed saaksid kiiresti riiki siseneda. FL reguleerib verekontsentratsiooni ja Kick-Start on omadus, mis kasutab kiiret ravimite täiendamist.

Stacking - tähendab "ülemist" anaboolseid ravimeid. Nende kõrvaltoimed on samuti erinevad. Seetõttu on üksikute ravimite kasutamine sageli ebaefektiivne ja kõrvaltoimed on ilmselt kombineeritud mitme ravimiga, et saavutada eelised ja puudused. Sama mõistet meditsiinis nimetatakse "ühilduvuseks"

Mahuti - tähendab rikastamist või ümbermõõdu suunamist. On tavaline öelda, et tsükkel on “mahukaitsetsükkel”. Tsükli kõige tüüpilisem näide on rikastamise maksimaalne eesmärk on võileib. (Dianabol lisada TEST pluss DECA)

Lõikamine - tähendab "pingutamine" sageli ka "rasva vähendamiseks". Sageli öeldakse, et tsükkel on "CuttingCycle", see tähendab, et see tsükkel on pingutamise peamine eesmärk. Lõikamine ei ole "rasva vähendamine". Erinevad lõikamispiirangud ei sisalda mitte ainult rasva kadu, vaid ka liigse vee äravoolu ning tagab ka lihasmassi ja teatud määral rasva kadumise ajal.

Anaboolsed - tähendab "anaboolseid". Steroidravimi kasutamisel öeldakse sageli, et tema anaboolne võime on palju. See tähendab, et ravimi anaboolsed võimed AAS-i ravimid omavad nii anaboolseid kui androgeenseid omadusi. Anaboolne on valgu anabolismi võime anaboolse väärtuse tase, mis näitab AAS-i ravimi tugevust valgu sünteesi soodustamiseks.

Androgeenne - tähendab “meessoost võimet” Steroidravimi kasutamisel öeldakse sageli, et tema androgeenne võime on palju. See tähendab, et ravimi meessoost võime AAS-i ravimil on nii anaboolne kui androgeenne võime. Androgeenne on androgeense võime androgeenne väärtus, mis näitab ravimi tugevust, et säilitada meeste füsioloogiat ja edendada meeste võimeid.

Mass - "ploki pea" Mass üldjuhul viitab lihasmassile, nii et seda kasutatakse sageli tsükli kirjeldamiseks, mis on suunatud lihasmassi suurendamisele. Nn masstsükkel viitab üldiselt tsükli laienemise kvaliteedile ja sellele "mahutitele". Mõiste on veidi erinev. Tihendamine on rohkem kaldu maksimeerima ümbritsemist.

WeightLoss - tähendab "kaalulangust" ja lõikamist


Paari:Mõned üksikasjad Oxandrolone Anavarist Järgmise:Nõuanded steroidide ohu ja ohutu kasutamise vähendamiseks