Võimsuse väljundit mõjutavad tegurid

- Jun 24, 2019-

On soovitatav, et tugevuse paranemise mõju pärast ravi ei ole suur. Reaalsus on tugevus, mis on tegelikult seotud geenidega. See ei ole tingitud meditsiini kasutamisest, teie tugevus kindlasti kindlasti suureneb. Võimsusele on kaks põhjust. 1. on ise. Kiire ja aeglase lihase suhe teie kehas. 2. on teie ravimikombinatsioon, teie laiuskraad on suurem kui teised pärast ravimit, kuid tugevus ei pruugi olla tugevam kui tema.

Inimese looduslik lihaskiud jaotatakse peamiselt kahte liiki (tüüp 1 ja tüüp 2), teine tüüp võib jagada kolme tüüpi (2A, 2B, 2X). 2X tüüpi peetakse teise tüüpi kiudude algseks tüübiks ja pärast nõuetekohast inerveerimist saab seda arendada 2A ja 2B kiududeks.

1. tüüp (aeglane lihas): oksüdatiivne ainevahetus, mis väljendub aeglases tõmblemises. See on rikkalik mikrovärvid, mitokondrid, müoglobiin ja seega punased.

Tüüp 2A (kiire lihas): oksüdatiivne ainevahetus ja sahharolüütiline metabolism, mida iseloomustab kiire tõmblemine ja mida ei ole kergesti väsinud. See on rikkalik mikrovärvid ja mitokondrid ning on ka punane.

Tüüp 2B (kiire lihas): sahharolüütiline metabolism, mida iseloomustab kiire tõmblemine ja väsimus. Sisaldab minimaalset müoglobiini ja mitokondrit ning on seega valge.

Tüüp 2X (kiire lihas): sisaldab rohkem mitokondreid ja müoglobiini kui 2B, 2A ja 2B vahel. See on kiireim ja võimsam kiud, kuid hooldusaeg on üsna lühike.

(Kiire) Valge lihaskiud kuuluvad mootori närviüksusesse. Vastutab vabatahtliku liikumise eest , mida nimetatakse ka kiireks treeninguks, nagu kiire plahvatusohtlik harjutus, peamine harjutus on valge lihaskiud, valge lihaskiu ristlõige on paks, nii et lihasgrupp on kerge areneda ja tugev. Valge lihaskiud sisaldab rohkem müofibrilli, samas kui müoglobiin ja tsütokroom on vähem. Kokkutõmbumise kiirus on treeningu ajal kiire ja võimas ning plahvatuslik jõud on tugev, kuid vastupidavus on halb.

(Aeglane) Punased lihaskiud on pingemootori neuronid, mis vastutavad pingetingimuste säilitamise eest, mida tuntakse ka kui aeglase liikumise ühikutena. Punaste lihaste kiud sisaldab rohkem müoglobiini ja tsütokroomi, vähem müofibrilli, punase lihaskiudude kokkutõmbumine on treeningu ajal aeglasem ja plahvatusjõud ei ole tugev, kuid see võib kesta kaua.

Kui inimese skeletilihasel on väga kiiresti vähenevate valged lihased väga suur osa, siis on selle isiku lühiajaline plahvatusohtlik võimekus suurepärane; kui skeleti lihasel on rohkem kui 90% aeglaselt punane lihas, siis on see inimene tõenäoliselt sageli maratoni külastaja.

Kiire lihaskiudude täielikuks kokkutõmbumiseks kuluv aeg on umbes 40% aeglase lihaskiudude omast, st 65 ms kiirete lihaskiudude kokkutõmbumisest ja 150 ms aeglaste lihaste kiududest. Lisaks võivad kiired lihaskiud anda suurema tugevuse, kuid nende vastupidavus ei ole nii hea kui aeglane lihaskiud ja kiirete lihaskiudude koostis on keerulisem. Kuna kiirete lihaskiudude arv on väga suur ja vastus võitluskoolitusele on hea, saavad paljud inimesed tugevnemise kaudu tugevamaks. Kui teil on hea plahvatusjõud, siis oled valge liha linn - kiire lihaste kiudude osakaal on suur.

Kuigi aeglased lihaskiud on tugevate ja plahvatusohtlike lihaste kiududest halvemad, on neil hea vastupidavus. Inimese vasika lihased on tüüpilised aeglased lihaskiu lihased. Kui leiad, et teie vastupidavus ületab treeningu ajal plahvatusohtlikku jõudu, siis olete punase liha lind - aeglase lihaskiudude osakaal on suur, seega peate selle vastu võtma ja ennast purustama võib olla tugevam kui teised.


Paari:Uskumatu täiuslik insuliinikasvufaktor 1 (igf-1) Järgmise:Mitmed harjumused, mis viivad meeste kõrgele östrogeenile ja toimetulekustrateegiatele