Rasva kadu ja klenbuterool

- Oct 30, 2018-

Esiteks, ma hakkan teile selgitama klenbuterooli, adrenaliiniravimi päritolu, mida on kasutanud arstid astma ja bronhi raviks. Sellel on tugev rasva vähendav toime, seega kasutati seda hiljem kahes valdkonnas. Loomade söödas kasutati “spordispordi” ja “loomasöödana”, et saada pealkirja „klenbuterool”, mida ka riik hindas. , mis on loetletud keelatud uimastitena.

Räägime sellest, kuidas ta töötab:

See võib parandada südame- ja kopsufunktsiooni. Klenbuterool on varasem ravim astma ja bronhiaalhaiguste raviks. See võib laiendada kopse ja bronhi, et suurendada kopsuvõimsust ja suurendada vere hapnikuvõimsust. See on teie hapniku omastamise suurenemine kopsudes koolituse ajal. Klenbuterool parandab teie ärrituvust ja südamelihase pumbamist, parandades oma sümpaatilisi närve, mis parandab teie südame-hingamisteede funktsiooni ja hapniku omastamist. See efekt sobib ka sportlastele, näiteks sportlastele, jalgratturitele, kulturistidele ja teistele sportlastele. Samuti on olemas ka mõned mudelid ja supermodellid.

2. Klenbuterooli rasva kadumise põhimõte on öeldud, et klenbuterool võib olla rasva vähenemine. Räägime selle rasva vähendamise põhimõttest. 1. Inhibeerige rasva sünteesi. 2. Parandada metabolismi, suurendades sümpaatilisi närve. 3. Lagunege rasv rasvhapeteks. Vere transportimine treeninguga tarbib veres rasvhappeid.

3. Klenbuterool hoiab ära ka lihaste lagunemise. Klenbuteroolil on ka märkimisväärne kasvu soodustav toime kooritud koertele ja see võib suurendada ka oma tailiha. Kuid see ei avalda inimkatsetes primaatidel sellist tugevat mõju, kuid see võib saavutada ka maksimaalse rasva säilitamise lihaste retentsiooni korral, sest selle valgu sünteesi edendamine aitab teil kaotada rasva, kaotades samas väga vähe lihaseid.

Paljud fitness-entusiastid kasutavad seda ka esimese valikuna rasva vähendamiseks selle madala hinna ja ülimalt suure jõudluse tõttu. Eriti koos Cytomeliga (T3), mis suurendab selle mõju, võib selline segakasutus teie keha kujundada rohkem aega, et saavutada rohkem kulturismi.


image


Paari:Kuidas kasutada anti-östrogeeni durgi kulturismis Järgmise:Kuidas lahendada dianabol kasutamisest tingitud veehoidla?