Rasva vähendav artefakt T3 Cytomel

- Nov 12, 2018-

image

T3 Cytomel on sünteetilise kilpnäärmehormooni naatriumtrijodotüroniini kaubanduslik nimetus, mida nimetatakse sagedamini kui T3 ja mida võib kasutada eritunud kilpnäärme hormooni trijodotüroniini asendamiseks. Kilpnäärme hormoonid, sealhulgas T3, on meditsiinilisel otstarbel kasutusel alates 1890. aastatest ja Cytomel sisenes turule 1950. aastatel. Esimene kilpnäärmehormoon ekstraheeritakse loomadelt ja sisaldab puhtaid T3 ja T4 hormone, mis on meditsiinivaldkonnas kasulik, eriti hüpotüreoidismi ravis. Lihtsamalt öeldes on hüpotüreoidism kilpnäärme võimetus eraldada piisavalt kilpnäärme hormone, mille tulemuseks on kaalutõus, vähenenud energia, juuste väljalangemine ja naha tekstuuri muutused.

T3 (Cytomel) ei ole turul ainus sünteetiline kilpnäärmehormoon, vaid ka levotüroksiini naatrium levotüroksiin, tuntud ka kui T4, kaubanime Synthroid all. T3 ja T4 on väga sarnased, kuid T3 on neli kuni viis korda tugevam kui T4, seega on T3 populaarsem. Mõlemaid võib kasutada hüpotüreoidismi raviks ja sportlased kasutavad tavaliselt T3 rasva vähendamiseks.


T3 funktsioon ja olemus:

T3 (või Cytomel) võib oluliselt suurendada metaboolset kiirust ja kiirendada süsivesikute, rasvade ja valkude metabolismi. Kui keha ei suuda piisavalt kilpnäärme hormoneid, näiteks hüpotüreoidismi, eraldada, ei ole ainevahetuse kiirus normaalne. Hüpotüreoidismiga patsiendid suurendavad tavaliselt rasva, mis on väga raske rasva kaotada, kaotada energiat ja isegi kaotada juuksed. Neid probleeme saab lahendada T3 abil.

Hüpotüreoidismi raviks kasutatav T3 annus ei ole üldiselt suur ja ei pruugi rasva kadu kiirendada, kuid ainevahetuse kiirust saab taastada normaalseks. Sportlased suurendavad rasva kadu kiirendamiseks otseselt annust ja kalorite kontrollitud dieediga T3 (Cytomel) kiirendab rasva kadumise protsessi. Kuigi T3 (Cytomel) on väga tõhus, kasutatakse seda kõige paremini koos steroididega. T3 on üks tugevamaid rasva vähendavaid ravimeid, kuid tarbib otseselt ATP-d, muutes kasutaja uniseks ja nõrkaks. T3 ja ATP suured annused vähendavad lihaste kadu ning keha tarbib praegu erinevaid asju, et rahuldada energiavajadusi, sealhulgas lihaseid, mistõttu on oluline kasutada T3 koos anaboolsete steroididega.


T3 (Cytomeli) roll:

Kas see on hüpotüreoidism või sportlased, kasutades T3 (Cytomel), võib rasva vähendada. T3 kasutamine taastab hüpotüreoidismi patsientide ainevahetuse kiiruse normaalsele tasemele ja sportlased on kindlasti kiiremini T3 rasva vähendamise korral.

Pärast T3 (Cytomeli) kasutamist peate siiski kontrollima kaloreid. Tervislik toitumine, rasva tarbimise vähendamise põhimõte on suurem kui allaneelamise põhimõte. Kui sa sööd rohkem, kui sa tarbid, siis kui palju T3 on kasutu. Kui aga kasutate T3, võib kalorite tarbimine olla veidi suurem, sest ekstra hormoonid suurendavad ainevahetust ja võivad tarbida rohkem kaloreid.

T3 ja kasvuhormoon HGH (eriti suur annus) jagavad palju kasu, on andmeid, et kasvuhormooni HGH suur annus vähendab oma enda T3 sekretsiooni, sel ajal ei ole eksogeense T3 lisamine vajalik, kuid on mõttekas kasutada . Igatahes, T3 ja kasvuhormooni kasutamine rasva vähendamiseks on kindlasti palju kiirem, pluss beeta-2 stimulaator on kiirem.

T3 viimane omadus on seotud anabolismiga ja on märgitud, et see võib suurendada steroidide anaboolset võimet. Põhjuseks on see, et steroidid võivad inimestel kasutada rohkem süsivesikuid, rasvu ja valke. T3 on varem öelnud, et see suurendab nende toitainete metabolismi.

Teoreetiliselt võib see aidata üldist arengut, kuid ei ole veenvaid tõendeid. T3 kasutatakse endiselt peamiselt rasva kadu.


T3 kõrvaltoimed:

Üldiselt võib terveid täiskasvanuid ohutult taluda ja kasutada ka hüpotüreoidismi. Kõrvaltoimeid põhjustavad tavaliselt suured annused või liigne kasutamine. Iga inimese ravivastus on erinev. Võimalikud kõrvaltoimed on:

peavalu

Higistamine

Arütmia

ärevus

Suurenenud soole liikumine

Menstruatsioonihäired


Äärmiselt suured annused võivad põhjustada järgmisi probleeme:

Angina pectoris

šokk

Südamepuudulikkuse

Hüpertüreoidism


Üldiselt on T3 väga ohutu, kuid pikaajalised suured annused või isegi ülemäärased kogused võivad ohustada elu ja tervist.

Teine kõrvaltoime on hüpotüreoidism, mida paljud inimesed muretsevad hüpotüreoidismi pärast pärast ravimi katkestamist. Nad usuvad, et eksogeense T3 sekretsioon ei ole pärast ravi lõppu piisav, mis toob kaasa rasva suurenemise. Kuigi see on võimalik, ei kasutata seda õigesti. Õige kasutamine ei tähenda ainult ravimite annustamist ja kestust, vaid ka seda, kuidas seda peatada. Ei saa järsku täielikult lõpetada, kasutaja peaks annust vähendama, hoidma aega, mitte liiga kaua, et tagada, et kilpnäärme hormoonid naasevad normaalsesse, tervete täiskasvanute paranemisse õigete ravimitega ei ole probleem.


Kuidas kasutada T3:

T3 (Cytomel) annus hüpotüreoidismi korral algab 25 mikrogrammist päevas. Mõne nädala pärast vaatab patsient läbi ja lisab 25 mikrogrammi päevas. Kahe nädala pärast võib seda suurendada kuni 75 mikrogrammi päevas, kuni leitakse sobiv säilitusannus. Üldiselt on see vahemikus 25-75 mikrogrammi päevas. Võite võtta kõik annused korraga ilma ravimite jagatud annustena.

Sportlased kasutavad T3 annuseid, mis on sarnased meditsiiniliste annustega. Tavaliselt algab see 25 mikrogrammi päevas ja suureneb 12,5-25 mikrogrammi iga kahe kuni nelja nädala järel. Enamik inimesi ei pea ületama 75-100 mikrogrammi päevas. 125 mikrogrammi päevas võib kesta vaid lühikest aega. Seda annust tohib kasutada ainult rasvkoe kadumise programmi lõpus. Kogu ravimi kestus on kuus kuni kaheksa nädalat kõige ohutum. Kaheksa kuni kaheteist nädalat on samuti vastuvõetavad, kuid need suurendavad kilpnäärme sõltuvuse riski. Kuid enamik terveid täiskasvanuid on hästi. Pärast suure annuse saavutamist on vaja ravim peatada, annust vähendada 25 mikrogrammi päevas ja kasutada seitse kuni kümme päeva, et organism saaks hüpotüreoidismi vältimiseks korrigeerida. Ärge lõpetage ravimit äkki.


T3 Quotes:

T3 on väga levinud meditsiiniturul ja mustal turul kogu maailmas ning paljud keemilised laborid toodavad ja müüvad ka. T4 on Ameerika Ühendriikides tavalisem kui T3. T3-l on tabletid ja süstid, kuid süsteid kasutatakse esmaabiks ja need võivad tavalisi inimesi tõsiselt kahjustada. Keemiline laboratoorium toodab vedelikke, mida müüakse keemilise nimetuse joodi serotoniini all. Sarnaselt paljudele muudele reguleerimata kaupadele võib kemikaalide laboratooteid müüa, kui neid kasutatakse teadustöö eesmärgil ja ei vaja retsepti. See on õiguslik lünk, mida paljud inimesed harjutavad.

T3 võltsingud on suhteliselt väikesed ja hind ei ole kallis. Keemilised laborid võivad müüa kallimalt.


Osta T3 võrgus:

Online-kaubandus on kõige lihtsam ja mugavam, peamiselt müüb steroide T3. Samuti müüvad paljud online-apteekid. Kemikaalide laboris ostmine ei vaja kvaliteeti. Võimalikeks probleemideks on aladoseerimine ja sagedamini ravimite ebastabiilsus, mis ei ole üldiselt ohtlik, kuid võib kiiresti ebaõnnestuda. Igatahes peate enne ostmist tegema oma kodutööd.

On ebaseaduslik osta T3 võrku USAs. Ehkki see ei ole reguleeritud objekt, peab teil olema veel õiguslik retsept. Ainult keemilisel laboril on õigus osta teaduslikel eesmärkidel.


T3 (Cytomeli) ülevaade:

CASi nr: 6893-02-3

Molekulivalem: C15H12I3NO4

Molekulmass: 651

T3 on hüpotüreoidismi ravis T4-st efektiivsem. Pärast seda, kui T4 kehasse siseneb, tuleb see muuta T3-ks. Sama kehtib rasva kadumise kohta, T3 on palju tugevam.


T3 peamised kasutajad on endiselt sportlased ja paljud inimesed on mures erinevate probleemide pärast. Kuid enamik paanikat eksitab võrk. T3-ga on võimalik põhjustada hüpotüreoidismi, kuid seda ei saa õigesti kasutada. Ülaltoodud kasutusviis on kõige ohutum ja tegelikult on olemas andmed, mis tõestavad, et T3-d saab kasutada pikka aega ilma kahjustusteta. T3 pikaajaline kasutamine on võimalik, kuid seda ei saa kasutada kogu aeg. Niikaua kui kasutaja peatub, et anda kehale piisavalt aega normaalseks naasmiseks, ei ole normaalse kilpnäärme hormooni funktsiooni säilitamine probleem.

Lõpuks, jällegi ei ole peaaegu ühtegi ravimit, mis oleks T3-st võimsamPaari:Mõned üksikasjad Turinabolist Järgmise:Milliseid mõjusid kulturistidele steroidide kasutamisel?