Viis liiki kõige sobivamad steroidid lihaste ehitamiseks

- Nov 02, 2018-

Tavaliselt me kõik arvame, et need spordivõrgud on punased, see tähendab, et fitness + söömise valgu pulber + dieet on väga ebamugav lihas, tegelikult on palju viise lihaste kasvatamiseks teie taga.

Põhjus, miks hr Olympial või teistel spordivõrkudel on nii palju järgijaid, on see, et inimesed armastavad suuri lihaseid. Kulturistid, keda me täna näeme, on küpsemad kui vanad kulturistid ja nad on liiga palju kasvanud.

Kõik fitness-sportlased, keda näed laval, on kõik steroidide kasutajad! Kas ta ütles, et ta ei kasutanud mingeid ravimeid! Kuna ainult uimastid võivad neid sellel etapil panna, ei saa me eitada nende kulturistide rasket tööd ja rasket otsust kasutada steroide.

image

Aga meil kõigil on soov saada Mike-sarnaseks jooneks või nagu tunne. Nii et ma olen siin lihtsalt selleks, et öelda teile, kas soovite muuta kujutist sama keha kui kutselise kulturistiga, millised ravimid peaksid teie tsüklis olema.

1. Testosteroon

"Testosteroon" on üks kõige otsesemaid, tugevamaid steroide ja kõigi steroidide alus. Kui soovite parandada oma tugevust, treeningu intensiivsust ja vastupidavust, on testosterooni kasutamine kõige tõhusam viis ja ta reageerib kiiresti teie kehale ja toimib teie valguretseptorite suhtes.

Kuid steroididel on ka tema pime pool. Näiteks, kuna tal on lühike poolväärtusaeg, tuleb seda sageli süstida. Kui teil on väike kogus süstimist, peate seda süstima iga päev. Suhteliselt väikese süstimise korral on vajalik ka süstimine iga kahe päeva tagant. Teine halb mõju on see, et see põhjustab kohaliku massi. Kuna steroidid on enamasti õlid ja rasvad, siis õli levik on suhteliselt aeglane, seega tekib ühekordne. Mustal turul tekib teistsuguse puhtusega ravimeid, seega on väga oluline leida usaldusväärne müüja. Mitte sellepärast, et on palju tootjaid, tõesti head tootjad on vaid mõned, rohkem, sest ravimid on DIY-ga suhteliselt lihtsad ja te ei tea, kui palju erinevusi DIY ravimite ja tõeliste narkootikumide vahel.

2. Insuliin

Isegi kui insuliin ei ole steroid, on insuliin lihaste kasvamisel väga tugev. Insuliin toimib nagu side, aidates valkudel kiiremini lihasrakkudesse sattuda. Mõned inimesed seostavad insuliini suhkurtõvega lihtsalt insuliini glükoosi-sulatamisomaduste tõttu, kuid see läheb palju kaugemale.

Insuliin on kasvuhormooniga sarnane valk. Samuti stimuleerib see biokeemilisi reaktsioone lihases, suurendades valgusünteesi ja imendumise kiirust rakus, mis aitab rakkude aminohapetesse ehitada lihaskoe ehitamiseks. Insuliin vähendab ka lihaste lagunemist ja edendab veelgi lihaste kasvu.

Isegi kui insuliin kõlab taevast pärineva ravimina, millel on nii palju eeliseid, on sellel ikka veel mõned puudused. Kui insuliin vabaneb kõhunäärmest, vabastab see signaali, et insuliin ütleb aju, et see on äsja söödetud kehale, ja siis püüab teie keha alati energiat säästa ja aju peatab teie keha põlema salvestatud rasva võita energiat. Koguge toitained lihtsalt alla. Kui insuliin siseneb rasvarakkudesse, suurendab see insuliini glükoosi ja rasva tarbimist, võimaldades kehal säilitada rohkem rasva.

3. Trenboloonatsetaat

Trenboloon on väga efektiivne steroid, mis on kolm korda suurem testosterooni tugevusest - kuldkaevandus sportlaste lihaste saamiseks. Teine kasu trenbolooni kasutamisest on see, et see ei põhjusta vee retentsiooni. See muudab teie keha eriti kuivaks ja õhukaks, kuid lihased on küllastunud, kvaliteet on kõrge ja teie tugevus suureneb.

Kuigi mõned sportlased soovivad iga päev Trenboloni võtta, tähendab selle lühike ester seda, et seda saab võtta igal teisel päeval. Olge siiski ettevaatlik, sest on hästi teada, et Bolongi grupp toob kaasa agressiooni olulise suurenemise. Kui süstimise maht on liiga palju, siis tunnete, et ei ole ebatavaline meeleolu võidelda.

Teine märkus on neerufunktsiooni halvenemine. Samuti peate tagama, et testosterooni kogus oleks tasakaalus trenbolooni osakaaluga. Vastasel juhul tabavad teie seksuaalsed impulsid rekordiliselt madalat ja teie alumine keha ei ole midagi muud kui märg nuudel.

4. Dianabol

Dianabol on üks esimestest steroididest, mida arendavad ja kasutavad kulturistid. See on äärmiselt populaarne tänu ilmsetele mõjudele ja annab tugeva ja pikaajalise tagasiside lihastele.

Kui Dianabol on vereringes, suureneb insuliin oluliselt. Sünteetilist ribonukleiinhapet (RNA) soodustatakse, kui lihased on väga väsinud, mis vähendab stressi, suurendab söögiisu, lõdvestab ja tervislikum une.

Negatiivne külg on see, et see pärsib testosterooni loomulikku tootmist ja pöörduvat munandite atroofiat ning te peate võtma eksogeenseid testosterooni toidulisandeid, et võidelda nende kõrvaltoimete vastu, et säilitada organismi testosterooni tase. Lisaks, kuna Dianabol põhjustab keha liigse vee hoidmiseks, põhjustavad pikaajalised suured annused maksakahjustusi.

5. Kasvuhormoon

Kasvuhormooni täiendamiseks on palju kasu. See kiirendab testosterooni valgu sünteesi ja viib lihaskoe kasvu. Erinevalt enamikust steroididest ei ole see ravimite testimisel praegu tuvastatav!

Liigne loomulik kasvuhormoon võib põhjustada akromegaalia. Inimese lihased kasvavad, kuid kasvavad ka luud, nägu ja sooled. Lisaks ei ole enamik kasvuhormoonist saadud lihaseid funktsionaalsed. Kasvuhormoon ei suurenda füüsilist tugevust. Suuremad lihased lisavad loomulikult vähe jõudu, kuid ilma lihaste kõõluste ja täiendava väljaõppeta ei suurene võimsus oluliselt.

Kulturismi võistlusel on rasva sooled siseorganite turse laval. Ainult kaks ainet põhjustavad seda laienemist: IGF-1 (insuliinisarnane kasvufaktor 1) ja HGH (inimese kasvuhormoon).

Paari:S-4 (Andariin) SARM Järgmise:Murdke kasvupiirang ja alustage lihaste ehitamist