Korduma küsimused kasvuhormooni HGH kohta

- Nov 08, 2018-

Sõbrad, kes kasutavad kasvuhormooni HGH, võite istuda õiges kohas, vaadake seda.

1. Pärast kasvuhormooni süstimist, kuidas ravida veritsust süstekohal?

V: Kui süstal on välja tõmmatud, on nõela silma peal ainult verejooks, mis tähendab, et kapillaarid on süstimise ajal väikesed; ilma stressita ei põhjusta see kehale kahju ega mõjuta kasvuhormooni toimet. Kandke kuuma käterätti 5-10 min (ei ole vaja kuumaks kompresseerida suvel), järgmine kasvuhormooni süst peaks vältima subkutaanset veritsust; sest BD nõela ots Pinot ja pensüstel on paksud ja pikad, mistõttu BD nõela süstekoha veritsus on rohkem, kuid harvem. Kui süst on liiga aeglane, on see kerge veritseda ja nõel tuleb kiiresti eemaldada.

2. Kuidas ravimit nahale süstida?

A: Kasvuhormooni süstimisel, kuna nõela sisestamise nurk on liiga väike, süstitakse ravim nahasse, et alustada väikest paketti, ei ole vaja seda ravida, et nahk ise ravimit neelaks, ei mõjuta seda kasvuhormooni toime ja ei põhjusta kehale kahju. Nõela sisestamise õige nurk oli GH-ga süstimisel 45 ° ja nahale süstitud. Kiirus on koti nihutamiseks liiga kiire.

3. Millised on kasvuhormooni kasutamise kõige tõsisemad kõrvaltoimed?

A: Kasvuhormoon on väga ohutu. Tõsiseid kõrvaltoimeid ei ole. Mõnel kasutajal esineb esmakordsel kasutamisel turse ja valu süstekohal. Üldiselt kaovad need pidevalt kasutamisel loomulikult. Eriti suure annuse kasutamisel võib see ilmneda. Akromegaalia.

4. Kas kasvuhormooni pikaajaline kasutamine põhjustab kasvajaid?

V: Välismaal on tehtud palju meditsiinilisi uuringuid. Meditsiiniline kirjandus näitab, et kasvajahormooni kasutamisel on kasvajate esinemissagedus 20 000 kuni 30 000, mis on võrreldav normaalsete inimeste esinemissagedusega. Olulist erinevust ei ole, mis näitab, et kasvuhormooni kasutamine ei põhjusta kasvajaid. .

5. Kas kasvuhormooni pikaajaline kasutamine põhjustab diabeedi?

A: Kasvuhormoon ei põhjusta diabeeti. Kuid kasvuhormoon võib põhjustada mööduvat veresuhkru taset ja sõbrad, kellel on esinenud perekondlik diabeet, peavad olema ettevaatlikud.

6. Kas kasvuhormooni süstimine mõjutab oma kasvuhormooni sekretsiooni funktsiooni?

V: See ei mõjuta üldse. Kasvuhormooni sekretsioon on seotud hüpotalamuse-hüpofüüsi kasvu teljega. Kasvuhormooni süstimine ei toimi hüpotalamuse-hüpofüüsi kasvu teljel.

7. Kui kasvuhormoon on süstitud, on temperatuur madal ja põhjustab pärast süstimist valu või tuimus (tavaline sügisel / talvel).

V: Kasvhormooni süstimisel võtke see külmkapis 30 minutit ette ja soojendage seda käega; valu võib põhjustada kiire süstimiskiirus ja seda tuleb süstida aeglaselt; kui naha perifeersesse närvi süstimine stimuleerib ägeda valu, võite süstekohale nõela tõmmata. Lõdvestumine enne süstimist, et vältida süstimisvalu.

8. Kas liigesevalu või lihasvalu tekib pärast süstimisperioodi?

A: Võib esineda pingeline treening või treeningu järsk suurenemine, see peaks olema järkjärguline; või võib olla tingitud naatriumi kasvuhormooni füsioloogilisest rollist, mis on liiga tugev, valu on vähem vajalik, sümptomid kaovad mõne päeva pärast, raskem Kasvuhormooni annust saab vähendada või peatada kahe päeva jooksul, ja see ei ilmu uuesti, kuni sümptomid kaovad.

9. Mis on hüpotüreoidism? Kuidas ravida hüpotüreoidismi kasvuhormooni kasutamisel?

A: Suukaudset levotüroksiini naatriumi saab kasutada T3 tõrjeks ja kilpnäärme funktsioon normaliseerub pärast kasvuhormooni peatamist.

10. Kasvuhormooni kasutamisel ilmnevad pahkluu vasikas ja turse. Mida ma peaksin tegema, kui ma kaevu vajutan?

V: See on turse sümptom: ödeem käe tagaküljel, astmik ja alumine ots; võib jätkata kasvuhormooni kasutamist, tavaliselt kaob 3 kuni 7 päeva jooksul; ei talu, vajadus vähendada kasvuhormooni annust või lõpetada ravimi kasutamine pärast sümptomite kadumist.

11. Kas kasvuhormoonravi mõjutab viljakust?

V: Kuna kasvuhormoon eritub inimese normaalsest kehast, on see vajalik inimese kasvuks ja arenguks; kasvuperioodi naiste puhul võib kasvuhormoon edendada ovulatsiooni; meeste kasvuperioodil võib kasvuhormoon soodustada seemnerakkude küpsemist; Ravi ei mõjuta viljakust.

12. Miks peaks kasvuhormooni süstimisel iga süstekoha eelnevast süstimispunktist eraldama kaks sentimeetrit?

A: Kasvuhormooni süstimine võib lokaalselt lõhustada nahaalust rasva, eriti kõhu ja soole omentumi rasv on tundlik katehhoolamiini poolt vahendatud lipolüüsi suhtes. (Näiteks GHD subkutaanne rasv suurendab eriti kõhu rasva kogunemist ja kasvuhormoon võib teha kõhu rasva ablatsiooni), kui sama punkti süstitakse pidevalt pikka aega, võib tekkida subkutaanne kõvastumine. Kasvuhormoon suurendab rasvkoe vähendamisel lihaskoe. Kuna kasvuhormoon võib lagundada nahaalust rasva, peaks süstekoht alati muutuma.

13. Kas kasvuhormoon tuleb külma ravimisel peatada?

V: Külma ravimite üldine ravi ei mõjuta kasvuhormooni toimet.

14. Ühel päeval unustatakse kasvuhormooni süstimine mõjutada toimet? Kas soovid teha vastamata tabamust?

A: Aeg-ajalt ei mõjuta see ühe kuu vältel kasvuhormooni süstimise unustamist. Te ei pea täitma vastamata võtete arvu; proovige vältida keskmist pausi.

15. Kui kaua kulub kasvuhormooni toimimine?

A: Kasvuhormooni tuleb üldiselt kasutada pidevalt rohkem kui 3 kuud.

16. Mis on kasvuhormooni kasutamise halva mõju põhjus?

Vastus: a, kasvuhormooni annus ei ole piisav; b) toota antikehi kasvuhormooni pulbri vastu;

17, süstekoha tundub punetus, valu, palavik, sügelus, maapähklite suurus muna suuruseni?

Vastus: a. Kasvuhormooni puhtus on väga suur ja allergilist reaktsiooni ei esine. b. Ülaltoodud olukord on põhjustatud allergilistest reaktsioonidest alkoholile või jodoforile. Lahendus on mitte-allergilise desinfitseerimismeetodi asendamine. imagePaari:Suukaudsete steroidide kogumistsükkel algajale Järgmise:Kuum toode M1T suurendab oluliselt teie limaskesta