Kasvuhormooni vabastav hormoon CJC-1295 DAC

- Sep 07, 2018-

GHRH, CJC-1295 ja CJC-1295 DAC peptiidirühmade seas on levinud. Nende funktsioonid on ühesugused. Kasvuhormooni vabastamise ja võimendamise pulss erineb erineval poolestusajal. Kulturismis kasutatakse tavaliselt GHRH peptiidi CJC-1295 DAC-d.

CJC-1295 poolväärtusaeg on ainult umbes 5 minutit ja seda ei kasutata laialdaselt. Modifitseeritud CJC-1295 on CAC-1295 DAC, mille poolväärtusaeg on 30 minutit, mis suurendab selle eesmärki.

Võib mõista, et suhteline erinevus WIFI signaali võimendi ja kodu vahel on see, et mõju ei ole reaalajas. Kuna CJC-1295 DAC ei ole efektiivne, kui somatostatiini tase on kõrge, st kui organism ei eralda kasvuhormooni ega oma kasvuhormooni sekreteerivat impulssignaali. Ainult impulssignaaliga, mis kiirgab sekreteeritud kasvuhormooni, võimendab CJC-1295 DAC seda pulsi signaali, mis võimaldab organismil vabastada rohkem kasvuhormooni.

Miks on vajalik kasutada GHRP_2 GHRP-6-d, kuna kasvuhormooni vabastav peptiid (GHRP) stimuleerib hüpofüüsi GH-i impulsside vabastamiseks ja inhibeerib somatostatiini.

Seetõttu vabastage somatostatiini inhibeerimine, vabastage seejärel GH-i impulssignaal, seejärel suurendab CAC-1295 DAC oma signaali, vabastades seeläbi suurema kasvuhormooni.

Sellised kõrvaltoimed on siinjuures olulised.

Veevarustus;

Vastupidavus suurtes annustes;

Jäsemete (käte ja jalgade) tuimus;

Kasutades annust 2-4 MG nädalas, on rohkem kui 4 MG igal nädalal valu alaselja ja vasikalihas.

pl18014119-gdf_8_myostatin_1mg_peptide_steroids_peptide_hormone_white_powder.jpg

Paari:Kohta s-4 (Andarine) Järgmise:Mis mõjutab kulturistidele steroide?