GW 501516 (Cardarine)

- Sep 22, 2018-

Tuntud ka kui Cardarine, on GW501516 1990. aastal välja töötatud uurimiskemika, mille eesmärk on ennetada ja ravida kasvaja tekkimist käärsoole, eesnäärme ja rinnaga. Uuringud, mis viidi läbi 21. sajandi alguses, näitasid, et GW 501516 ja teised PPAR-i agonistid võivad spetsiifilise geeniekspressiooni abil ka vältida metaboolseid häireid nagu rasvumine ja diabeet.


Uuringute pideva arendamise abil kasutavad kulturistid kiiresti GW 501516, nimetades seda "täieliku vastupidavuse täiustamiseks".


Lisaks sellele on Cardarine võimeline kõrvaldama liigse rasvkoe, soodustama taastumist ja oluliselt parandama vastupidavust, muutes selle toote iga sportlase tsükli ja PCT oluliseks komponendiks. Viimase 20 aasta jooksul ei leitud kahjulikke kõrvaltoimeid, pole ime, miks GW 501516 on muutunud legendiks spordi ja spordi maailmas.


Meetme põhimõte:

GW 501516 on PPARδ (peroksisoomi proliferaator-aktiveeritud retseptori δ) agonist, mis toimib sarnaselt SARM-iga. GW 501516 sihib androgeeni retseptoreid, mis stimuleerivad glükoosi sissevõtmist ja skeletilihaskoe. Praegu pakutakse välja rasvumise võimalikuks raviks, mis kiiresti sulab läbi niinimetatud "rasvhappe oksüdatsiooni".

GW501516 tähistab rasvkoe, et vähendada lipogeneesis osalevate geenide aktiivsust. Siis on organismil võime rasvhapete ahelate moodustumist peatada ja hoida rasvana. Veel huvitavam on PPARβ rakkude toime, mis võimaldab keha rasva toimida energiaallikana kehale, sarnaselt HGH-le.

GW51016 suurendab PPAR-i geeni aeglastel lihaskiududel, suurendades lihaste hapnikuvarustust, samal ajal kui on suunatud paranenud skeletilihaste vastupidavusele ja lihaste taastumise kiirusele. Lihatoime ja neurotransmitterite regenereerimise määr on suurem.

Lisaks sellele suurendas GW501516 praeguses II faasi uuringus keskmist kolesterooli keskmist 79% ja halva kolesterooli taset. Aitab suurendada kolesterooli kolesterooli transporterit ABCA1 (kolesterooli väljavoolu regulatoorne valk), et moodustada häid kolesterooli tasemeid.


Tõhus roll:

1. Suurem harjutuste vastupidavus

2. Kiirendada lihaste taastumist

3. Parandage spordi põnevust ja suurendage kontsentratsiooni

4. Kiiresti sulata rasv ja mitte-kataboolne.

5. See võib kesta 8-12 nädalat.

6. Võib kasutada rasva vähendamisel või lihase kasvatamisel.

7. Ei ole maksa toksilisus,

8. Aseksuaalse telje pärssimine.


Juhised ja soovitused kasutamiseks:

1. poolestusaeg on 16-24 tundi;

2. Soovitatav 10-20 mg päevas;

3. Kasutage 12-14 nädala pikkust perioodi, puhata 4-6 nädalat;

4. Väga toksiliste sünteetiliste metaboliitide kasutamine PCT-s kasutamiseks ei ole soovitatav;

5. Võib kasutada koos ketogeense toiduga;

6. Seda võib kasutada kombinatsioonis suvalise sünteetilise metaboliidiga, ilma kõrvaltoimeteta.

image.png

Paari:SARMS YK11 (Myostine) Järgmise:MK2866 (Ostarine) --vähendada rasva