HCG inimese kooriongonadotropiin

- Sep 21, 2019-

Seotud pilt


Inimese HCG kooriongonadotropiin on tugev polüamiini hormoon, mida leidub rasedatel. Kui see esmakordselt avastati, arvati, et sellel on palju terapeutilisi toimeid, kuid mõned neist olid tõelised ja mõned olid lihtsalt paradoksid. 1970. aastateks olid teadlased rasedate uriinist puhtama ja kvaliteetsema inimese kooriongonadotropiini saavutanud. Selle peamised kasutusalad ravis on: naiste viljatuse ravi, madala testosterooni tasemest põhjustatud hüpogonadaalse languse ravi, munandite feminiseerumise sündroomi ja kehakaalu languse ravi.

Steroidikasutajate jaoks võib inimese kooriongonadotropiini kasutada nii vereringes kui ka tsüklijärgse taastumise ajal. Selle roll on peamiselt aidata steroidide kasutajatel pärast ravimi kasutamise lõpetamist kehas hormoonide tasemest taastuda ja reguleerida hormoone, et pärssida sekretsiooni kasutamise ajal. Inimese kooriongonadotropiini HCG funktsioon ja omadused

HCG inimese kooriongonadotropiin on polüamiini hormoon, mida leidub naistel raseduse alguses. Seda hormooni toodetakse platsentas ja see mängib olulist rolli progesterooni, mis on raseduse üks peamisi hormoone, sekretsioonis. Samal ajal on inimese kooriongonadotropiin ka raseduse testimise standardne vahend. See hormoon jõuab sekretsiooni haripunkti 8.-12. Rasedusnädalal ja seejärel väheneb järk-järgult kuni lapse sündi.

Inimese kooriongonadotropiini üks kõige väärtuslikumaid omadusi on võime jäljendada luteiniseeriva hormooni toimet. Lihtsamalt öeldes on inimese kooriongonadotropiin eksogeenne luteiniseeriv hormoon ja folliikuleid stimuleeriv hormoon on kaks kõige olulisemat näärme toorhormooni kehas. Steroidikasutajate jaoks on luteiniseeriv hormoon loodusliku testosterooni sekretsiooni stimuleeriv hormoon, seega on see testosterooni sekretsiooni puudumisel hea ravim, mis võib soodustada testosterooni tootmist otse munandis.

Inimese kooriongonadotropiini, mis jäljendab luteiniseerivat hormooni kui eksogeenset luteiniseerivat hormooni, kasutatakse tavaliselt steroidide kasutajate vereringejärgses taastumisfaasis, kus sageli kasutatakse selektiivseid östrogeeni modulaatoreid. Ehkki inimese kooriongonadotropiini funktsioon ei mõjuta selle kasutamist, selgub edaspidisel mõistmisel, et on olemas mõned reeglid, mida tuleb selle kasutamisel rangelt järgida.

Inimese HCG kooriongonadotropiini toime

Inimese kooriongonadotropiini peamine omadus kaasaegses meditsiinis on toitumisabi. HCG dieet sai kiiresti meditsiinimaailmas väga populaarseks, kuid see seati kahtluse alla. See dieet tähendab üldiselt ainult 500 kalorit päevas. Inimese kooriongonadotropiini funktsioon ei ole aga isu pärssimine ega parandamine ega rasvade põletamine. Kuid paljud inimesed väidavad, et selle toitumiskava kaudu on see õnnestunud, kuid see on tegelikult väga ebatervislik viis.

Steroidikasutajate jaoks kasutame tsükli jooksul ja pärast tsüklit taastumisperioodi kahte aspekti. Anaboolse steroidi kasutamisel pärsitakse kasutajal loodusliku testosterooni sekretsiooni ja pärssimise efektiivsus varieerub sõltuvalt ravimist ja annusest, kuid pärssiv toime on ilmne. Anaboolsete steroidide kasutamisel on meie keha enda testosterooni sekretsioon pärsitud. Inhibeerimise tõhusus on seotud kasutatud steroidi tüübi ja annusega, kuid tavaliselt on see väga tõsine. Seetõttu kasutatakse enamiku meessoost tarbijate ringluses eksogeenset testosterooni. See kaitseb kasutajat tsükli ajal madala testosterooni taseme eest. Kahjuks langeb testosterooni tase kehas pärast ravimi kasutamise lõpetamist väga madalaks. Testosterooni sekretsioon normaliseerub järk-järgult, kuid algselt kõrgele tasemele naasmine võtab kaua aega. Tegelikult kestab taastumisperiood paljudel juhtudel kuni üks aasta. Lisaks on testosterooni normaalse sekretsiooni normaliseerumise eeldus see, et testosterooni tase kehas ei ole liiga madal ja steroidide ebaõige kasutamine ei kahjusta kasutaja kilpnäärme telge. Kuna loodusliku testosterooni tase on pärast ravi katkestamist väga madal, kasutab enamik meessoost kasutajaid tsüklijärgse taastumisplaani. See võib kiirendada loodusliku testosterooni sekretsiooni ja lühendada taastumise aega. Kuid see ei ole nii, et see plaan suudab teie testosterooni taseme hõlpsalt taastada. Hea tsüklijärgne taastumisplaan aitab teil säilitada testosterooni taset, mis tavaliselt täidab teie keha funktsioone, kuna looduslik testosteroon normaliseerub järk-järgult. Edukas tsüklijärgne taastumisprogramm sisaldab tavaliselt klomifeeni, tamoksifeeni ja tugeva peptiidhormooni inimese kooriongonadotropiini. Kuid paljud inimesed leiavad, et inimese kooriongonadotropiini kasutamise eelistamisel vereringejärgses taastumisprogrammis on parem efekt.

Teisest küljest on tsükli ajal pärsitud kasutaja kehas loomulik testosterooni sekretsioon, mis võib põhjustada munandite atroofia sümptomeid. Inimese kooriongonadotropiini kasutamine võib munandid täis hoida. Ehkki munandite atroofial ei ole olulist mõju, on inimese kooriongonadotropiiniga ravimisel pikaajaline kasu. Kui inimese kooriongonadotropiini kasutatakse eksogeense luteiniseeriva hormoonina, on see hõlpsam viis hormoonide taseme taastamiseks pärast tsükli lõppu. Siiski on ka probleem, et inimkeha on väga sõltuv inimese kooriongonadotropiinist või progesteroonist. Steroidid ei tekita sõltuvust, kuid inimese kooriongonadotropiin on selles kindlasti. Kui seda kasutatakse keha testosterooni taseme raviks, on see liiga madal, siis pole kasutamine probleem. Kui aga kasutate tsükli vältel inimese kooriongonadotropiini, peate luteiniseeriva hormooni sõltuvuse sümptomite ennetamiseks rangelt kontrollima selle kasutamist ja annustamist. Paljud steroidide kasutajad põhjustavad inimese kooriongonadotropiini kuritarvitamise tõttu kehale palju kahju. On vaieldamatu, et inimese kooriongonadotropiin aitab hormoonide taseme taastumisel hästi, kuid seda tuleb kasutada väga ettevaatlikult.

Inimese kooriongonadotropiini HCG kõrvaltoimed

Inimese HCG kooriongonadotropiin on hormoonide üks vähemaid kõrvaltoimeid. Kõrvaltoimed on võimalikud, kuid enamasti haruldased. Tavalisteks kõrvaltoimeteks on seedetrakti probleemid, peavalud, lööbed jms. Kõige tõenäolisemad kõrvaltoimed on üldiselt seotud testosterooni liigse sisaldusega kehas, mis pole üllatav, arvestades, et inimese kooriongonadotropiin võib soodustada testosterooni sekretsiooni.

Inimese HCG kooriongonadotropiin ei põhjusta antiöstrogeenide olemasolu tõttu tavaliselt selliseid kõrvaltoimeid nagu skorpionipiim ega vesi, eriti tsükli ajal, kui need esinevad. Kui seda kasutatakse vereringejärgse taastumise ajal, ehkki puudub antiöstrogeenne ravim, on suurtes annustes kasutamise staadium üldiselt väga lühike, mistõttu pole vaja ülemäärase testosterooni taseme tõttu muretseda kõrvaltoimete pärast. Enamasti on annuse suurus väga väike, seega pole kõrvaltoimed suur probleem. Nii näete, et inimese kooriongonadotropiin on tõesti hormoon, millel on vähe kõrvaltoimeid. Siiski tuleb meeles pidada, et inimese kooriongonadotropiini kuritarvitamine põhjustab suure tõenäosusega sõltuvust. Kui sõltuvus on tekkinud, langeb keha seisundisse, kus testosterooni tase on liiga madal.

HCG inimese kooriongonadotropiini kasutamine

Inimese kooriongonadotropiinil on erinevad kasutusviisid, sõltuvalt kasutamise eesmärgist. Kui tsüklit kasutatakse, säilitatakse 250iu 4-5 päeva ja enamus inimesi aktsepteerib seda. See on soovitud efekti saavutamiseks piisav ja tagamaks, et pärast ravimi kasutamise lõpetamist ei mõjutata loodusliku testosterooni sekretsiooni, ei saa annust ületada.

Pärast silmuse taastamist saab seda kasutada kahel viisil. Esimene on süstida 1500–4000 RÜ inimese kooriongonadotropiini iga 3-4 päeva järel 3-4 nädala jooksul. Valikulist östrogeeni modulaatorravi saab uuesti alustada pärast kasutusperioodi lõppu. Veel üks kasutusviis on süstida 500–100 RÜ inimese kooriongonadotropiini iga päev kümne järjestikuse päeva jooksul. Võib alustada ravi selektiivsete östrogeeni modulaatoritega sama perioodi lõpus.

Kasutamise ajapunkt on oluline inimese kooriongonadotropiini kasutamisel vereringejärgses taastumisfaasis. Kui teie steroiditsükkel on lõpetatud ravimiga, mis sisaldab suuremat estrigruppi, peate alustama inimese kooriongonadotropiini kasutamist 10 päeva pärast viimast steroidi süsti ja alustama selektiivset östrogeeni modulaatori ravi pärast perioodi lõppu. . Kui teie steroiditsükkel lõpeb ravimiga, mis sisaldab väiksemat estrigruppi, peate alustama inimese kooriongonadotropiini kasutamist kolm päeva pärast viimast steroidi süsti ja alustama selektiivset östrogeeni modulaatori ravi pärast perioodi lõppu. .

Inimese HCG kooriongonadotropiini omandamine

Inimese kooriongonadotropiin on hõlpsasti saadaval nii farmaatsiaturul kui ka mustal turul. Samuti pole võltsinguid. Kuid see on ravim, mille ostmiseks on arsti retsepti vaja seaduslikult osta. Halb on see, et inimese kooriongonadotropiin on väga kallis ja mustal turul on hind kallim. Üldises ravimipeas müüakse inimese kooriongonadotropiini. Pole tähtis, kuidas seda ostate, jagunevad ostetud ravimid pulbriks ja steriilseks veeks. Segage need, võtke vajalik annus ja pange ülejäänud külmikusse, vastasel juhul halveneb see.

Ülevaade inimese HCG kooriongonadotropiinist

Steroidikasutajate jaoks vajab inimese kooriongonadotropiin, kuigi sellel on palju eeliseid, kasutamise ajal täiendavat hoolt. Paljud inimesed satuvad pärast testimissõltuvuse kujunemist kiiresti madala testosterooni tasemele. Inimese kooriongonadotropiin võib pärast manustamist peatada testosterooni taastumise. Selle toime on suurepärane, kuid see nõuab annuse ja kasutamistsükli kontrollimiseks erilist hoolt.


Paari:Oksandroloon on parim valik rasva vähendamiseks Järgmise:mis on mesteroloon (Proviron)?