HGH lühike juhendamine

- May 30, 2019-

Inimese kasvuhormoon (HGH)Inimese kasvuhormoon (HGH) pole mitte ainult üks kõige soodsamaid hormoone, mida meie organism toodab, vaid ka üks sportlaste lemmikhormoone, üks paremini talutavaid mehi ja naisi. Mitte ainult meditsiinilisteks rakendusteks, vaid ka jõudluse parandamiseks, aga ka vananemisvastaseks. Kasvuhormoon HGH ei ole mitte ainult üks kõige kasulikumaid hormoone, mida keha eritab, vaid ka kõige lihtsam eksogeensete hormoonide allikas. Inimese eksogeense kasvuhormooni kasutamisel on sellel samad omadused nagu keha enda toodetud kasvuhormoonil, see pole mitte ainult kõige tõhusam eksogeenne hormoon, vaid ka kõige talutavam. See kõrge annuse taluvus võimaldab seda laialdaselt kasutada ravimite valdkonnas ja jõudluse parandamisel.


Hüpofüüs paneb GH purunema; tase tõuseb pärast treeningut, traume ja und. Normaaltingimustes toodetakse öösel rohkem GH kui päevasel ajal. See füsioloogia on keeruline, kuid vähemalt ütleb see meile, et juhuslikud vereanalüüsid GH taseme mõõtmiseks on mõttetud, kuna kõrge ja madal tase vahelduvad kogu päeva. Kuid teadlased, kes mõõdavad GH üldist tootmist hoolikalt, teatavad, et see tõuseb lapseeas, maksimum puberteedieas ja väheneb alates keskmisest vanusest.


GH toimib paljudele kogu keha kudedele. Lastel ja noorukitel stimuleerib see luu ja kõhre kasvu. Igas vanuses inimestel suurendab GH valkude tootmist, soodustab rasva kasutamist, segab insuliini toimet ja tõstab veresuhkru taset. GH tõstab ka insuliinitaolise kasvufaktori-1 (IGF-1) taset.


Üldiselt mainitakse meedias ja mõnes vestluses inimese kasvuhormooni anaboolse steroidina, kuid see pole steroid. Sellel on küll tugevad anaboolsed omadused, kuid see ei tähenda, et see oleks steroid. Anaboolne loodustoit on samuti tugev, kuid kana steroidideks ei hakka keegi neid nimetama.


Kasvuhormooni HGH kasutamine oli edukas 1958. aastal. Sel ajal saadi kasvuhormooni HGH otse inimkehade ajuripatsist. 1985. aastal keelas USA toidu- ja ravimiamet selle kasutamise. Ekstraheeritud kasvuhormooni HGH kasutatakse laialdaselt paljudes raviskeemides, kuid see ekstraheerimismeetod toob kaasa palju antisanitaarseid riske. Tegelikult võib inimese kasvuhormooni ekstraheerimine põhjustada Creutzfeldt-Jakobi tõbe, surmavat aju talitlushäiret. Ehkki esinemissagedus pole kõrge, piisab, kui SFDA selle kasutamise keelab.


Vahetult pärast inimese kasvuhormooni HGH ekstraheerimise keelamist ilmus uuesti inimese kasvuhormoon HGH. See ei ole puhas inimese kasvuhormoon, vaid segu erinevatest vabadest hormoonidest. Varsti pärast seda sünteesiti inimese puhas kasvuhormoon. See on ravim, mis koosneb inimese puhtast kasvuhormoonist ja selle derivaatidest, mida tavaliselt nimetatakse Somatropiiniks, Somapure. Mis puutub selle ravimi toimimisse, siis puudub iseenesest sünteesitav kasvuhormoon.


California teadlaste meeskond viis läbi üksikasjaliku ülevaate 44 sportlase kasvuhormooni kvaliteetsest uuringust. Katsealused olid noored (keskmine vanus 27), kõhnad (keskmine kehamassiindeks 24) ja füüsiliselt heas vormis; 85% olid mehed. GH süste tegi kokku 303 vabatahtlikku, 137 aga platseebot.


Pärast igapäevaseid süste keskmiselt 20 päeva jooksul suurendasid GH-ga katsealused kõhna kehamassi (mis peegeldab lihasmassi, kuid võib sisaldada ka vedeliku massi) keskmiselt 4,6 naela. See on suur kasu - kuid see ei tähendanud paremat jõudlust. Tegelikult ei põhjustanud GH mõõdetavat suurenemist ei jõu, ega treenimisvõime osas. Ja GH-ga patsiendid säilitasid suurema tõenäosusega vedelikku ja väsisid kui platseebot saanud vabatahtlikud.


GH ohutuse ja efektiivsuse hindamiseks tervetel eakatel inimestel vaatas teadlaste meeskond läbi 31 kvaliteetset uuringut, mis olid lõpetatud pärast 1989. aastat. Kõik uuringud olid väikesed, kuid kokku hinnati 220 GH saanud patsienti ja 227 kontrollisikut, kes ei saanud hormooni. Kaks kolmandikku katsealustest olid mehed; nende keskmine vanus oli 69 ja tüüpiline vabatahtlik oli ülekaaluline, kuid mitte rasvunud.


GH annus varieerus märkimisväärselt ja ravi kestus oli kaks kuni 52 nädalat. Siiski suutsid erinevad annused tõsta IGF-1 taset 88%, mis peegeldab GH taset.


Oluline on rõhutada, et inimese kasvuhormoon ei ole anaboolne steroid. Kasvuhormoon on valk, mida eritavad hüpofüüsi rakud, ja kasvuhormoon on peptiidhormoon. Kõik eritavad seda hormooni, mis on lapsepõlves kõige kõrgemal tasemel. Vananedes vähendad eritisi. HGH esindab kehas ühte kõige olulisemat hormooni, kuna see mõjutab meie luid, luustiku lihaseid ja siseorganeid ning mängib rolli paljudes kehapiirkondades.


Inimese kasvuhormoon toetab ka süsivesikute, rasvade ja mineraalide metabolismi. Sidekoe kasvu saab stimuleerida ka selle otsese toimega. Lisaks sidekoe kasvule on tõestatud, et HGH suurendab märkimisväärselt luustiku lihaste rakkude suurust ja arvu. Hormoonid toetavad veelgi triglütseriidide hüdrolüüsi, mis omakorda soodustab rasvkoe või keharasva vähenemist. Seetõttu on see rasvade lagundamise võime nii tõhus. HGH mõjutab anaboolsete steroidide kasutajaid palju, et parandada nende kõrvaltoimete vähendamist.


Inimese kasvuhormoon annab otsese funktsioneerimise võime korral märku rakkudest lihas-, luu- ja rasvkoes, et soodustada anabolismi (lihaste kasvu) ja lipolüüsi (rasva vähendamine). Kuid sellel on ka kaudsed tunnused, kuna see suurendab glükoneogeneesi ja soodustab insuliiniresistentsust. Lõpuks vähendavad kõik need omadused meie tundlikkust insuliini, kõrgenenud glükoositaseme ja suurenenud lipolüüsi kiiruse suhtes.


Inimese kasvuhormooni mõju:

Kasvuhormoon HGH on valguhormoon, mida sekreteerib hüpofüüsi eesmine osa. Kõik inimesed eritavad seda hormooni, mis on eriti tugev lapsepõlves. Inimese kasvuhormoon HGH on üks olulisemaid hormoone inimkehas. See mõjutab luude kasvu, lihaste ja paljude organite ehitust kehas. Samal ajal mängib olulist rolli ka inimese kasvuhormoon HGH.


Inimese kasvuhormoon HGH toetab ka kehas süsivesikute, rasvade ja mineraalide ainevahetust. Samuti võib see soodustada ühendatud kudede kasvu. Lisaks võib inimese kasvuhormoon oluliselt suurendada skeletilihaste rakkude mahtu ja arvu. See hormoon soodustab ka triglütseriidide hüdrolüüsi, mis vähendab rasvarakkude ja keha rasvasisaldust. Tänu oma märkimisväärsele mõjule rasva vähendamisele võib inimese kasvuhormoon HGH märkimisväärselt alandada kolesterooli taset kehas. See on väga kasulik omadus tulenevalt asjaolust, et paljud anaboolsed steroidid võivad põhjustada ebanormaalset kolesteroolitaset.


Inimese kasvuhormoon saadab otsese toimevõime osas signaale lihastele, luudele ja rasvarakkudele, põhjustades lihaste kasvu anabolismi ja rasva katabolismi. Kuid selle funktsioon on ka glütsidüüli tootmise suurendamine ja insuliiniresistentsuse esilekutsumine. Inimese kasvuhormoon võimaldab meil üldiselt vähendada tundlikkust insuliini suhtes, põhjustada kehas kõrgenenud glükoositaseme ja suurendada rasvade lagundamise tõhusust.

Struktuurilisest küljest peate enne nende ostmist teadma inimese kasvuhormooni sisaldavate ravimite koostisosi. See on oluline, kuna inimese kasvuhormooni kaubamärgid pole mitte ainult Somatropin, Somapure, HYGETROPIN, JINTROPIN. Inimese tõelisel kasvuhormoonil HGH on 191 aminohappejääki, nii et sellel on sama toime kui keha enda sünteetilisel kasvuhormoonil.


Inimese kasvuhormooni roll on kahtlemata tohutu. Kasvuhormooni täiendades näeme, et paljud meie keha piirkonnad on paranenud. Terapeutilises keskkonnas kasutatakse HGH-d kõige sagedamini laste hüpofüüsi kääbuste raviks või täiskasvanute HGH-defitsiidi raviks. Selle põhjuseks võib olla hüpofüüsi vähk või vähene tootmine, mis tavaliselt ilmneb koos vanusega. HGH-d kasutatakse ka HIV- või AIDS-i patsientide raviks ja see on osutunud väga kasulikuks paljudes lihaste raiskamise tingimustes. Sünteetiline HGH on osutunud kasulikuks ka põletusohvrite, lühikese soole sündroomi ja Prader-Willi sündroomi korral, kuid selle kõige tavalisem kasutamine on vananemisvastane ravim.

Soorituskeskkonnas on HGH-st kiiresti saanud üks turul kõige ihaldatumaid hormoone. Kuigi see ei ole anaboolne steroid, on sellel tugevad anaboolsed omadused. Sageli kasutatakse seda koos anaboolsete steroididega, et soodustada paljude lihaste kasvu. Anaboolsed steroidid ja HGH näivad olevat ideaalne kombinatsioon. Isegi kui seda üksi kasutada, ehkki märkimisväärset lihaskasvu pole näha, on taastumise soodustamise võime palju suurem kui paljudel eksogeensetel hormoonidel ja sellel on oluline positiivne mõju ainevahetusele. Kuna seda seostatakse paranemisega, on HGH-l tohutult terapeutilisi omadusi, millest võivad kasu olla peaaegu kõik kehapiirkonnad.


Inimese kasvuhormooni on viimastel aastatel peetud noorte allikaks. Kui vaatame HGH mõju, pole raske aru saada, miks. Kas inimesed vananevad? Absoluutselt, kuid HGH muudab kahtlemata vananemisprotsessi aeglasemaks.


Otsese mõistmise huvides loetlege kasvuhormooni roll.

Keha rasva vähendamine

Suurendage keharasva taseme säilitamise võimet

Tihedam füüsis

Tõhustatud ainevahetuse kiirus

Tõsta terviseteadlikkust

Tervislikum nahk

Paranenud uni

Suurendage luude tugevust

Suurendage liigese tugevust

Suurendage tailiha kasvu

Suurendage taastumise määra

Kõõluste suurenenud tugevus


Inimese kasvuhormooni kõrvaltoimed:

Üldiselt on inimese kasvuhormoon üks ohutumaid hormoone, mida iga mees või naine saab oma kehale manustada. See ei ole võõras aine, see on hormoon, millega olete harjunud, ja mis veelgi tähtsam, hormoon, mida ta vajab. Üldiselt on see väga ohutu hormoon ja inimese kasvuhormoonil võivad olla kõrvaltoimed. HGH kõige tavalisemateks kõrvaltoimeteks on veepeetus, eriti pahkluu ja randmeliigesed, liigesevalu ja peavalu. Mõnedel inimestel võivad esineda ka sarnased gripi sümptomid, kuid see sümptom ilmneb tavaliselt alles kasutamise varases staadiumis ja taandub tavaliselt kiiresti.

Hormoonide kuritarvitamisel võivad inimese kasvuhormooni kõrvaltoimed muutuda väga problemaatiliseks. Kuritarvitamine tähendab väga suuri annuseid. Kogukasutus võib olla pikaajaline, sageli ohutu, kuid annus peab olema mõistlik. HGH kuritarvitamine võib põhjustada käte ja jalgade laienemist, kükke ja veelgi siseorganite laienemist. Kuna hormoonid suurendavad veresuhkrut ja vähendavad insuliinitundlikkust, võivad HGH kõrvaltoimed hõlmata ka lühiajalist II tüüpi diabeeti, karpaalkanali sündroomi ja skorpionipiima.


Inimese kasvuhormooni kasutamine:

Kuna somatropiini molekulid on väga habras, hävivad need kuumuse ja tugeva raputamisega kergesti. Vajalikud on mõned ettevaatusabinõud: ärge süstige vett otse kõrge rõhuga pulbrisse, ärge tilgutage ega raputage lahustatud viaali, ärge kunagi raputage, vaid võite viaali kiiremaks lahustamiseks õrnalt veeretada. Enne mis tahes lahustamist hoidke külmkuivatatud (lüofiliseeritud) kasvuhormooni viaale hästi külmas ja ärge lahustage neid palju rohkem kui vaja pikka aega.

Inimese kasvuhormooni võib lahustada mitut tüüpi veega, soovitatud puhta steriilse veega. Ja seda saab segada ja süstida mis tahes tüüpi ja suurusega süstlaga, soovitades kasutada insuliinitüüpi süstlaid, millel on 100 märgistust, mis hõlbustab annuse määramist.

Kasvuhormooni HGH võib süstida subkutaanselt (SQ) naha alla kõhu rasvapiirkonnas või intramuskulaarselt (IM) peaaegu kõigi lihaste külge. Süstimised naba kohal on tavaliselt vähem valusad kui need, mis asuvad naba all. Iga süstimise jaoks tuleks kasutada erinevat kohta (vältimaks keharasva mõjutuste tekitamist - kuna arvatakse, et HGH soodustab rasva lokaalset vähenemist).

Inimese kasvuhormoon on süstehormoon, mida saab manustada subkutaanselt või intramuskulaarselt. Nahaaluse süstimise korral on HGH biosaadavus umbes 75%. Lihasesisese süstimise korral on HGH biosaadavus umbes 63%. Manustamisviis mõjutab ka kasvuhormooni poolestusaega. Nahaaluse süstimise korral on selle eluiga umbes 3,8 tundi. Lihasesse süstimisel on selle eluiga umbes 4,9 tundi. Kuigi see on üsna lühike poolestusaeg, hoolimata sellest, kuidas te seda kasutate, pidage meeles, et üldine mõju ületab neid numbreid kaugelt. Pidage meeles, et HGH toimeaeg on palju pikem kui ülalnimetatud arvud ning kui kombineerida insuliinitaolise kasvufaktoriga IGF-1, võib selle toime ületada 24 tunni.

Ravitasemel tarbivad mehed umbes 1–3 RÜ päevas ja 4 RÜ pole tavaline. Naisi on umbes 1-2 iu. Pikaajaline kasutamine ilmub ka alla 1 ui annuse.

Jõudlust parandavate sportlaste jaoks võib olla lai valik HGH annuseid. Meessportlaste jaoks on 2-4 korda päevas kõige tavalisem ja kasulik nii sportlastele kui ka kehale. Sellised annused soodustavad rasva kadu ning kõiki hormoonidega seotud taastumis- ja noorenemisomadusi. Anaboolsete steroididega kombineerituna näete HGH ja anaboolsete steroidide vahelise sünergia tõttu tavaliste steroiditsüklite märkimisväärset suurenemist. Tavalised anaboolsed steroiditsüklid on muutunud soodsamaks. Naiste HGH-kasutajate jaoks on iga päev samad omadused ja eelised kui 1-2iu-l.

Kuigi ülaltoodud annused pakuvad jõudluse parandamisel märkimisväärset kasu, et saavutada tõeliselt märkimisväärset lihaskoe kasvu, tuleb koguannust suurendada. Enamik inimesi vajab pikka aega 6-8iu päevas. Kasutada saab rohkem, rohkem annab paremaid tulemusi, kuid suurendab oluliselt ka negatiivsete kõrvaltoimete tõenäosust. Naised, kes soovivad saavutada tõelist kasvu eelist, peavad iga päev lähenema 3-4iu-le.

Olenemata koguannusest, ei ole inimese kasvuhormoon midagi kiiret tulemust andvat. Kui hormoone kasutatakse ainult lühikese aja jooksul, on need hormoonid suhteliselt kasutud. Vähemalt isikud vajavad 8–12-nädalast kasutamist, 16 nädalat on efektiivsem. Anaboolse tõelise kasvu tagamiseks peavad isikud jätkama kasutamist sobivas annuses vähemalt 6 kuud.

Inimese kasvuhormoon (GH) ei ole siiski ravimite klass, mis toimib kiiresti, sõltumata annusest. Kui seda kasutatakse ainult lühikest aega, siis see tõenäoliselt ei toimi. Rasva vähendamiseks ja taastumise soodustamiseks on kasutustsükkel vähemalt 8–12 nädalat, tavaliselt saab paremaid tulemusi 16 nädalat. Anaboolse efektiivsuse tegeliku paranemise saavutamiseks peavad kasutajad kavandama kasutuskava vähemalt kuueks kuuks.


Inimese kasvuhormooni HGH riskid

Vähi areng: HGH, võib kasvajate arengut suurendada, kui need on juba olemas. Kuigi see ei saa kasvajaid tekitada.

Suhkurtõbi: HGH tõstab veresuhkru taset, mis põhjustab kõhunäärme vereringesuhkru tasakaalustamiseks kõhunäärme tootmist, seetõttu tuleb seda märgata.

Sellel on ka võimalikud kõrvaltoimed: vedelikupeetus, liigese- ja lihasvalu, karpaalkanali sündroom (randme närvi surumine, mis põhjustab käevalu ja tuimust)


Inimese kasvuhormooni HGH säilitamine

Hoida eemal valgust; Külmkapis temperatuuril 2–8 kraadi on see hea kuni kõlblikkusaja lõpuni; Toatemperatuuril on see hea üle 30 päeva;

Pärast lahustamist:
Kui bakteriostaatiline vesi lahustub ja hoitakse temperatuuril 2–8 ° C, on see hea 20 päeva.
Steriilne vesi lahustamiseks ja temperatuuril 2–8 ° C. see on hea 72 tundi.


Paari:Steroidide KKK lisad -3 Järgmise:Mis on HGH kasvuhormoon?