Superdrol ajalugu

- Aug 17, 2018-

Extreme lihaskasvu: Superdrol's ajalugu

Superdrol on suukaudne ravim, mis paljud kulturistid on väga tuttav. Ei ole liialdus öelda, et suukaudne ravim on kindlasti must-olla võimalus top rahvusvaheliste kulturistid.

Sest see võimaldab teil lisada 4-5kg lihasmassi kuus ja peaaegu mingit negatiivset mõju sise- ja endokriinsüsteemi. See on lihtsalt täiuslik suulise steroid.

Superdrol töötati välja 1956. Oli algselt kasvajavastane narkootikume. Pärast sel põhjusel oli loetletud suukaudse ravimi erinevatel põhjustel. Hoopis lühitoimelise flexitazeone võeti kasutusele ja kliinilise saadi. Ja on edukas.

13.jpg

Superdrol oli hiljem dusted mitmeks aastaks. 2005. aastal turustati metüül tacrolesone rajada tervishoiuteenuse suuremad kauplused, sest anaboolsed steroidid kontrolli arve ei olnud veel täielik. See võimas anaboolne steroid massi Sport turul esimest korda siseneb ja näib olevat õigustatud isikut, mis ei ole üllatav (kuid rohkem üllatav).

See on karneval võistlussporti ja kulturistidele. Nad saavad nautida kasv toonud superdrol muretsemata moraalseid ja õiguslikke küsimusi. Kahjuks ei ole see õnnelik aeg pikk. Paljud kulturistid on väga palju, kuid sama aasta Washington Post A raportit disainer steroidid täiesti muutunud superdrol saatus. Don Catlin teadlane dopingu võrreldes süstimist Masteron ja järeldus, et kaks on sarnased anaboolsed omadused ning sellele järeldusele viib selle superdrol sportlase aastaringse valiku ots. Paljudest mõjuritest on põhjustanud kohustuslik dekreedi andmise lisanud superdrol kontrollitud, sest FDA. Seni ainult suulise steroid kasutatakse Suuline steroidid, mis on tehtud täiuslik ajalugu on parim. Ainult mustal turul saate te näha taevas.

Erinevalt süstimist Masteron, Kiire lihaskasv, suurenenud lihasmassi mass ja minimaalne kõrvalmõjud on iseloomulikud suuline andrhomone. Superdrol on 4-kordne tugevam metaboolse kapatsiteedi Ketooni, kui maleation indeks on ainult testosterooni. Üks on tõhus kohe pärast kasutamist, mis kiiresti parandab koolitus riigi ja parandab sünteesi võimet.

Mõned inimesed lihtsalt kasutatav Masteron 5kg lahja kaalutõus kuus saada. See on eriti võimas. Kui muud süstid koos see suuremalt mõju ja lihaste ümbermõõdu korrutatakse.


Paari:Trenbolooni kasutamine Järgmise:Mis on methenoloon?