Kuum toode M1T suurendab oluliselt teie limaskesta

- Oct 15, 2018-

image

Mõni aeg tagasi hüüdis spordirada toote laulu Toron, ja hiljuti sõber harjas väga äge toote - M1T ja millised omadused, miks see on palju vana rauast? Lubage mul täna üksikasjalikult selgitada.

M1T täisnimetus: metüül-1-testosteroon, tuntud ka kui metüüldihüdrobendanoon. MIT molekulaarne areng oli 1T (1-testosteroon, mis kuulub dihüdrotestosteroonile), mida müüdi Ameerika Ühendriikides seaduslikult enne 2005. aastat ja seejärel klassifitseeriti regulatiivseks ravimiks. 1-T on kõrge androgeeni ja anaboolse võimsusega isegi ilma ainevahetuseta. 1-T seondub väga selektiivselt androgeeni retseptoriga (AR) ja tal on suur potentsiaal AR-sõltuva transaktivatsiooni stimuleerimiseks. Teisisõnu, see on kahekordne funktsioon. Sel ajal ei ole 1-T metüleeritud ja 3-a-HSD hävitab 1-T manustamise kehasse, mis muudab selle vähem kui poole võimest sünteesida valku. Metüülitud 1-T omab 17a-alküülitud steroidi omadusi ja omab suukaudset toimet ning ei vaja süstimist.

Praegusel M1T-l on vähemalt 7-kordne anaboolne võimsus kui testosteroonil, samas kui maleatiivi indeks on ainult 1-2 korda suurem testosterooni omast. Kõrge lämmastiku säilitamise võimsus, suurenenud valgu assimilatsioon ja süntees, samuti ravimi kalduvuse, st rohkem toidu tarbimine. Teiseks ei stimuleeri see progesterooni retseptorit, mis vähendab naise kõrvaltoimeid; see vähendab ravimi nahaalust niiskust, mis muudab lihased teravamaks. Kui soovite, et roheline kuld lõhkeks, siis vastab see teie vajadustele.

Kasutusala: sobib lihaste ehitamiseks, rasva vähendamiseks, konkurentsi ettevalmistamiseks; kasutatakse ravimite alustamiseks, tugevat kehakaalu suurenemist

Elutsükkel: 4-8 nädalat

Maksa rõhk: mõõduka maksakahjustusega metüülitud ravimid, vajavad veepesu, maksakaitseks piima ohakas.

Annus: 10 mg päevas.

Kokkuvõte: M1T erilisand metüül-takroliimus on parim kolm suukaudset steroidi lihaste suurendamiseks. Nende hulgas on M1T-efekt kõige laiaulatuslikum lihaste suurendamine, mis aitab samal ajal kontrollida keha rasva ja parandada mõõtu c ja valmistamise jaoks sobivat söögiisu c kasutada sobivat süstimisskeemi Rakenduse algus või lõpp on sobiv kogu suukaudse raviskeemi jaoks 8 tunni jooksul. nädalat ja seda ei ole lihtne naistele üle kanda.


Paari:Korduma küsimused kasvuhormooni HGH kohta Järgmise:Steroidide KKK lisad -1