Kuidas östrogeen toimib püstimise vältimiseks

- May 31, 2019-

Östrogeeni biosünteesib teine keha allikas. See on testosterooni konversiooni tulemus. Testosteroon muundub "aromataasi" toimel östrogeeniks. Aromataasi kogus kehas on oluline. Kõigil ei ole sama summa. Kuid seda leidub peamiselt rasvarakkudes. Mida rohkem rasva sa kannad, seda rohkem muundate östrogeeni. Üks paljudest põhjustest, miks te ei saa tsüklit teha, kui keha rasv on liiga kõrge.

Võib-olla olete kuulnud erinevaid nimesid. Näiteks E2 või östradiool. Östrogeen tervikuna koosneb mitmest suguhormoonist. Need on järgmised:

Estrone (E1); Östradiool (E2); Estriool (E3)

E2 on peamiselt peamine tegur, mis põhjustab meeste probleeme. E2 on 10 korda tugevam kui E1 ja 100 korda tugevam kui E3. Seetõttu saavad mehed östradiooli teste. Testimise tähtsust arutatakse hiljem käesolevas artiklis.

Enne östrogeeni rääkimist räägime kõigepealt "halbadest". Kui tarbite liiga palju C-vitamiini, siis sa haiged ja isegi surevad. Liiga palju vett joomine võib kahjustada elektrolüütide tasakaalu või kogeda südamepuudulikkust. Liiga palju häid asju on muutunud halbadeks. Äärmused tuleb ümber pöörata. Sama kehtib östrogeeni kohta.

Kõrge östrogeeni kõrvaltoime:

- günekomastia

- ärevus ja paanikahood

- depressioon

- erektsioonihäired

- Veepeetus

- hüpertensioon

- Tasakaalu kaotus / ebastabiilsus / pearinglus

- hingamisega seotud küsimused

- ärrituvus

- madal libiido

- Unetus

- eesnäärmega seotud küsimused

- nutab nagu väike tüdruk, alati emotsionaalne

Madalad östrogeeni kõrvaltoimed:

- Osteoporoos (skeleti nõrkus) (pikaajaline madal tase)

- halb libiido

- väsimus

- unisus

- halvenenud naha kvaliteet

- depressioon

- halb tervis ja halb elukvaliteet

Kõrged ja madalad ei ole terved. Kui te vaatate neid kõrvaltoimeid, saate kasutada seda jälgimisnimekirja, et ise diagnoosida östrogeenide taseme vahemikku. Kõige parem on teha vereanalüüs. Vastasel juhul vaatleme ainult sümptomeid ja enesediagnoosimine muutub arvatavaks mänguks. Pidage meeles: iga keha on erinev ja annus võib olla erinev. Ainult vereanalüüsid võivad määrata sobiva annuse.

Emotsioonid ja libiido on subjektiivsed probleemid. Me ei saa alati suunata meie sõrmi östrogeeni. Kui teete füüsilist kontrolli, siis leiate ka, et isegi kui östrogeen on piirides või madal, säilitavad sünteetilised steroidid ise vett, kui seksuaalne soov, meeleolu ja veemälu ei ole tugev östrogeeni näitaja. Mis see on?

Kui teie rindkere on juba naine, on östrogeen kindlasti ületatud. Naistel on palju erinevaid olukordi.

Kui on olemas veiste naine, tähendab see seda, et naine on juba ammu alustanud, sest see mõjutab piimanääret, mis näitab, et organismis on juba palju testosterone, mis on muundatud östrogeeniks ja millel on väga objektiivne säilitamine. Lõpuks tutvustatakse neid östrogeene aeglaselt lokaalsetesse retseptoritesse. Testosteroon, mis on normaalsest 3 korda suurem, imendub organismis. Naiste konversioon on kohene ja kas on kõrvaltoimeid või kui tundlikud on keha erinevad osad.

Kui te AI-ga kursis ei ole alguses oodake, kuni Mimi muutub suureks kõrvalmõjuks. Järgmisel päeval ei saa AI kasutamine olla kohene. Keha retseptorjoon on juba ühendatud ja seda rida on veel palju. „Kaup ootab sihtkohta jõudmist.” Te blokeerisite selle tarne ajal, kas see mõjutab neid tellimusi? Loomulikult ei ole need veel sihtpunkti. Niisiis, mida sa pead tegema, on saada need kõik sihtkohta, kuidas seda teha? Kasutage SERMS-i (referents-standalone)

Aga siis ei taha me östrogeeni eelistest loobuda.

Algaja lisab pimedalt ekstra ai, et kontrollida östrogeeni probleemi, mida te tegelikult ei ole, ja olete kindel, et teeb asjad halvemaks. Niisiis, kuidas me seda mõõdame? Meie östrogeenitaseme mõõtmiseks kasutatakse vereanalüüse. See on ainus täpne viis meeste östrogeeni taseme tuvastamiseks.

"Ärge muretsege võrdlusvahemikus olevate numbrite pärast, kui teil ei ole rinnanäärme probleeme."

See olukord on haruldane. Kui östrogeeni tase jääb endiselt normaalsesse vahemikku, nagu näiteks prolaktiin, progesteroon ja HGH / IGF-1, siis testosteroon on proportsionaalne östrogeeniga, see võib esineda (meessoost feminiseerumise probleem).

Esimene samm on tagada, et meil oleks kõrge östrogeeni tase ja kahjulikud mõjud enne, kui saame investeerida õigesse ai. Õige mõõtmine sõltub iseendast.

(AI) Aromataasi inhibiitorite tüübid:

Selektiivsus; Mitteselektiivne

Meie eesmärkidel peame kasutama ainult selektiivseid ühendeid, sest mitteselektiivsed ühendid, nagu Cytadren ja Teslac, avaldavad erinevat mõju ja on tavaliselt väga nõrgad. Seega, et säästa aega, ei aruta me mitteselektiivseid inhibiitoreid, sest need ei ole seotud meie eesmärgiga.

Selektiivse inhibiitori tüüp:

Pöörduv inhibeerimine; Pöördumatu inhibeerimine

Pöörduv inhibeerimine tähendab, et aromataasi aktiivsus on blokeeritud, kuid ensüüm jääb elujõuliseks ja terveks. Pöördumatu või enesetapu inhibiitorid tapavad selle ensüümi. Seda enam ei eksisteeri. Pidage meeles, et lihtsalt sellepärast, et ensüüm on surnud, ei tähenda see, et te ei tekita rohkem ensüüme.

Pidage meeles: igaüks on erinev ja annus võib erineda. Ainult vereanalüüsiga saab määrata sobiva annuse.

Arnazine (Arimidex)

- poolväärtusaeg: 50 tundi

- Soovitatav annus: 0,25 mg igal teisel päeval. (500 mg testosterooni tsükli puhul)

Exemestane (Exemestane)

- poolväärtusaeg: 24 tundi

- Soovitatav annus: 12,5 mg ööpäevas eksemestaani puhul või 12,5 mg ööpäevas.

Letrosool (letrosool)

- poolväärtusaeg: 48 tundi

- Soovitatav annus: 50 mikrogrammi päevas (vastuoluline). Ärge kuritarvitage seda ravimit. Tüüpiline milligrammi annus on mõttetu ja väga tõenäoliselt väikese annusega seadmed.


Paari:Steroidide KKK lisad -1 Järgmise:Kuidas süstida steroide ise