Kui kaua see sobib päeva sobivuseks?

- Jun 19, 2019-

Inimeste jaoks, kes soovivad lihaseid saada, ei ole teie lihaste laius esimesel kuul kindlasti tõenäoliselt palju muutunud. Puudub koolitusprogramm, mis võimaldaks uustulnukal, kes on uus sobivus, kasvama esimesel kuul mõned CM-d.

Kui kaua kulub fitnessi kaalulangus? See sõltub sellest, millist mõju soovite. Kui soovite oma sööki suuremaks muuta, siis õnnitlused, see jõustub nädala pärast.

Kui soovite palju võimu ja olulist kaalu suurenemist, on üks kuu kindlasti mõju.

Aga kui sa tahad lihaste laiust, jooni jne, siis vähemalt 3 kuud on oluline muutus.

Inimestele, kes tahavad rasva kaotada, on liiga palju kontrollimatuid tingimusi.

Kalorite, rasva, treeningu intensiivsuse, aja, tüübi, tavaliselt konditsioneerimise tarbimine. Neid tingimusi ei ole kõik märgata, nii et enamikul inimestel on erinevad rasva vähendamise tõhusused.

Kõige tõhusam kuu aega vähendatakse 10 naela võrra. Madala kasuteguriga ühe kuu kaal suureneb ja kõrge kasutegur ei sõltu teie isiklikust olukorrast.

Seetõttu on rasva vähendava populatsiooni puhul pärast kõigi kontrollitavate tingimuste kontrollimist üks kuu efektiivne.

Ilmsete muutuste ajast sõltuvalt on individuaalsetest asjaoludest sõltuvalt peaaegu 3-6 kuud.

Kui kaua kestab õhuke inimene? See on enim muret tekitav teema õhukeste inimeste jaoks, kes tahavad kaalutõusu saada.

Lahja inimeste puhul võib ajutine kehakaalu langus tuleneda varajastest füüsilistest kontaktidest intensiivse treeninguga.

Aga see ei ole oluline, pöörama tähelepanu toitumisele ja puhkusele ning tugevuskoolitusele. 3-4 kuud kestab vähemalt 5KG kaalutõus.

Pärast seda sisestate aeglase kaalutõusu perioodi. Sel ajal peate treeningu intensiivsust pidevalt suurendama, stimuleerima lihaste kasvuprotsessi ja jätkama sobivust.

Kui kaua on päevane sobivus? Kui kaua treenib?

See on kõigi nende inimeste mure, kellel on mõte sobivusest. Vaatame seda.

Hea koolituse eesmärk on stimuleerida kõige rohkem lihaseid võimalikult lühikese aja jooksul, pöörates rohkem tähelepanu treeningu intensiivsusele, mitte koolituse kestusele.

Kui teil ei ole palju aega, proovige teha iga treening lühikest aega, näiteks:

Kasutatakse tsüklit, seega piisab 15-20 minutist. Kuid iga kord, kui peaksite kindlasti vähemalt 30 minutit kasutama.

Ideaalis peaks iga treening kestma 45 minutit ja kuni 1 tund.

Kui treening on rohkem kui 1 tund, on see signaal, et tugevus ei ole piisavalt tugev. 1 tunni pärast oleksid lihased pidanud olema täiesti ammendatud.

Kõiki soojendustreeninguid saab hõlpsasti korraldada, kuid see tuleb 45-60 minuti jooksul välja jätta. Näiteks tuleks talve soojendamise ajaks pikendada, kuid ülejäänud treeninguaega ei tohiks soojenemisaja pikendamise tõttu lühendada.

Koolituse kestus sõltub kahest tegurist:

Harjutuse suurus (harjutuste arv + rühmade arv); puhkeaja iga koolitusrühma vahel. Kuigi koolitusel ei ole palju aega, tuleb viimane tegur teha.

Ei ole soovitatav treenida kauem kui 1 tund. Kui teil on piisavalt aega kasutada, peate pöörama tähelepanu järgmistele tabudele:

1. Iga kord liigne lihasõpe;

2. Tehke liiga palju praktikat;

3. Kas liiga palju harjutusi;

4, Liiga palju pausi aega iga rühma vahel

Paari:Mitmed harjumused, mis viivad meeste kõrgele östrogeenile ja toimetulekustrateegiatele Järgmise:Mõned üksikasjad Oxandrolone Anavarist