Kuidas süstida steroide ise

- Nov 11, 2018-

Te peate seda stseeni paljudes filmides ja telesaadetes mitu korda nägema: mees, kes mängib kavalat iseloomu, on pettunud ja halvenenud ning oma eesmärgi saavutamiseks ei hooli ta steroididest oma perset ega reite. . Aga kui sa mõistad steroide, siis võite mõista, kui see on naeruväärne. Tegelikult on kõik filmide ja telesaadete steroidide kirjeldused naeruväärsed. Õnneks selgitan teile, kuidas teha steroidide süstimine samm-sammult. Tegelikult on see osa süsti steroidide kasutamisest kõige elementaarsem samm. Kui olete selle artikli lugemise lõpetanud, õpid kõike steroidide süstimise kohta ja kaaluge seejärel, kuidas seda järgmisel korral kasutada.

Kuidas süstida steroide

Kui tegemist on selle teemaga, leiad, et enamik inimeste steroidide süstimisest on lihtsalt naeruväärne. Ma selgitasin, et steroide ei saa intravenoosselt süstida, olenemata sellest, kuidas nad on võrgus või teie ümber. Anaboolseid steroide manustatakse peamiselt intramuskulaarselt ja mõningaid võib süstida ka subkutaanselt.

ç ± »å› ºé † ‡ æ³¨å ° „

Valmis tööle

Esimene asi, mida pead teadma, on see, kuidas valmistuda steroidide süstimiseks. Süstimine ei tähenda ainult nõela liha asetamist. Allpool kirjeldame kaheksa sammu, mida tuleb järgida anaboolsete steroidide süstimiseks. Tundub, et see on palju, kuid tegutsemiseks kulub mõni minut. Kui te ei järgi neid samme, on väga tõenäoline, et tekib infektsioon või tekib tarbetu lihasvalu.

1. samm: nõela valimine ------ Olenevalt süstimise suurusest on nõelte tüüpe palju, peate valima õige. Loomulikult ei pea te valima suurt nõela, kuid te ei saa olla liiga väike või te ei saa sisse tulla. Enamikul juhtudel on 2,5 ml ja 5 ml nõelad üldisem valik. Samal ajal kasutage ühekordselt kasutatavat nõela ja hoidke seda puhtana. Pärast ravimi võtmist pöörake tähelepanu nõela katmisele.

Samm 2: pumbake õhku ------ Enne steroidi süstimist süstlasse tuleb juhtida väike kogus õhku, sama palju steroide, mida te pumpate. See samm ei ole vajalik, kuid see võib 4. etappi lihtsustada.

3. samm: Sisestage nõel steroidiga täidetud pudelisse ja pumbake õhku. See lihtsustab steroidide võtmist järgmisest sammust välja.

4. samm: tõmmake steroidiravim ------ Tõmmake süstla kolb ettevaatlikult nii, et kõik pudelis olevad ravimid oleksid süstlas. Mõnedel inimestel on veidi rohkem kasu. Sellisel juhul on vaja 5 ml "ekstraheerimisnõela", et ekstraheerimine oleks kiire ja lihtne. Kui te seda teete, vahetage pärast ravimi võtmist esimeses etapis valitud nõela (nt 2,5 ml).

æ³¨å ° „ç ±» å ›ºé † ‡

5. etapp. Vältige õhumullid ------ Kui steroidne ravim on süstlas, suruge süstla kolbi ettevaatlikult ja koputage sõrmedega toru, et kõik mullid tühjendada. See kaotab natuke meditsiini, mistõttu oleme võtnud veidi varem.

6. samm: desinfitseerimine ------ desinfitseerimiseks valige intramuskulaarse süstekoha alkohol. Võib kasutada alkohoolseid puuvillase kuuli, kuid meditsiinilised käsnad on parem valik. (Märkus autorile: võite osta apteegis alkoholi desinfitseerimise tablette. 10 jüaani on väga mugav kasutada)

7. samm: sisestage nõel ja tõmmake tagasi. - Pärast desinfitseerimist sisestage nõel desinfitseeritud alasse, kuid ärge alustage süstimist. Kui nõel on sisestatud, tõmmake süstla kolbi ettevaatlikult. Seda sammu nimetatakse tagasivõtmiseks. Kui väljaviimise ajal saabub veri, tõmmake nõel välja ja muutke see teise süstimise jaoks. See tähendab, et te tabate veresooni, mis võib põhjustada nn "trenbolooni köha". Selle põhjuseks on see, et trenboloon põhjustab sageli seda reaktsiooni, kuid mõnikord ka testosteroon (see on juhtunud autoris, köhimine lühikese aja jooksul, ma ei teadnud, kuidas sel ajal hirmuda). Kui te tabate veresooni, sisenevad mõned steroidid teie kopsudesse, põhjustades väga ebamugava raske köha, mis taastub umbes 5 minuti pärast normaalseks. Kuid ärge kartke, niikaua kui imemine on kooskõlas reeglitega, seda tüüpi reaktsiooni ei juhtu.

8. samm: steroidide süstimine ------ Kui järgite rangelt esimesi seitset sammu ja aspiratsiooni ajal ei sisene süstlasse verd, võite süstida. Suruge kolbi, kuni kogu ravim siseneb süstekohta.

Seadus pärast süstimist

Nüüd, kui teate, kuidas süstida, peate siiski teadma, mida teha pärast süstimist. Seda sammu ei tohiks ignoreerida.

Täpsemalt on vaja teha kolm etappi.

1. etapp: pärast süstimist ärge tõmmake nõela kohe välja. Hoidke seda 20-30 sekundit, et veenduda, et kõik ravimid on kehas. Kui jätate selle sammu vahele, on väga tõenäoline, et tekib ravim, mis ei ole täielikult sisestatud ja seda võib süstida nahka. See on väga valus.

Samm 2: Tõmmake nõel välja ja kasutage uue puhta puuvillase kuuli hoidmiseks. Hoidke seda õrnalt 20-30 sekundit, see võib olla väike veri, kuid see ei ole oluline.

3. etapp: eemaldage puuvillane kuul ja suruge süstekoht, et tagada kõigi steroidide täielik süstimine.


Spetsiaalne süstekoha valik

Üldiselt valivad steroidide süstid tavaliselt puusad, reied, õlad süstimiseks.


nagu pilt näitab

æ³¨å ° „ç ±» å ›ºé † ‡

æ³¨å ° „ç ±» å ›ºé † ‡Paari:Kuidas östrogeen toimib püstimise vältimiseks Järgmise:PCT tsükli äratundmine