Kuidas steroidide kasutamine lõpetada?

- Nov 13, 2018-

On palju põhjusi, miks sportlased on valmis steroide kasutama või neid sunnitud lõpetama. Üks peamisi põhjusi on mõningate võimalike terviseriskide arvestamine.

Mõned inimesed on kuulnud, et steroidide kasutamine kuni 15 nädalat, siis peavad nad 8 nädala jooksul peatuma ja siis nad tegid. Mõnedel inimestel on majandusliku surve tõttu narkootikumide testid või selgub, et see mäng on. Teised on sellepärast, et steroidide kasutamise mõju ei ole varem ilmne ja edusammud aeglustuvad.

Peaaegu kõik sportlased seisavad silmitsi järgmise olukorraga: nädalaid pärast narkootikumide kasutamise lõpetamist on keerulisi ideid, sest ta ei tea, mis juhtub. Need, kellel on olnud selline kogemus enne (peaaegu kõik negatiivsed), on väga selged, millega nad silmitsi seisavad. Muretsemine erinevate võõrutusreaktsioonide pärast, nagu kerge kaal, vähenenud tugevus, lihaskadu ja rasva kogunemine. Mõnedel inimestel on ka depressioon, koolituse vastumeelsus, letargia ja distsipliin. Nende probleemide põhjus on lihtne: olete kataboolses faasis. Kulturistid peavad järgmise kahe nädala jooksul tegelema kahe suurema probleemiga, mis võivad tõsiselt mõjutada keha ja vaimu. Paljud inimesed lahendavad kaks probleemi, sest nad ei ole probleemi lahendanud. Nad on just alustanud steroidide taaskasutamist vahetult pärast steroidide peatamist.

Esimene probleem on organismi enda testosterooni sekretsiooni vähenemine. Enamik steroide inhibeerivad HPTA hüpotalamuse-hüpofüüsi-testikulaarse telje, mille tulemusena väheneb testosterooni sekretsioon Leydigi rakkude poolt. Kasutatava ravimi pikkus ja tüüp määravad kokkusurumise taseme. Mida tugevam on steroidi steriilsus, seda tugevam on endogeense testosterooni sekretsiooni pärssimine. Esirinnas on erinevad testosterooni ühendid, nagu Dianabol ja Anadrol, mis on ka tugevad ravimid. Mõõdukam DECA kaart, metinoloon, Stanozol jms, endogeense testosterooni pärssimine ei ole nii palju ning see on suhteliselt aeglane ja stabiilne. Uuringud on näidanud, et 20 mg Dianabol täiendatakse iga päev 10 päeva jooksul ja see suhteliselt konservatiivne annus võib pärssida 30-40% endogeense testosterooni sekretsioonist. Self-testosterooni sekretsioon ei naane üheks ja üheks ööks normaalseks. Sportlased seisavad silmitsi etapiga, kus eksogeenset testosterooni ei eksisteeri ja oma testosterooni ei piisa olukorra parandamiseks. On hädavajalik suurendada oma testosterooni sekretsiooni nii kiiresti kui võimalik.

image

Teine küsimus on olulisem ja üks sportliku jõudluse taseme võimaliku languse määravaid tegureid. Me teame, et steroidid vähendavad tõhusalt kortisooni poolt põhjustatud katabolismi organismis (neerupealiste koore poolt erituvad glükokortikoidid). Steroidmolekul blokeerib kortisooni retseptori nii, et kortisoon deaktiveeritakse. Keha vastus sellele on rohkem kortisooniretseptorite teke, nii et veres võib kortisooni retseptorite normaalne tase olla normaalne. Niikaua kui sportlased kavatsevad steroide kasutada, ei ole see suur probleem. Aga kui C sel hetkel peatatakse, on suur hulk kortisooniretseptoreid äkki vabad, kombineerituna suure hulga kortisoonimolekulidega veres, ja saadab lihasrakkudele juhiseid, et lõhkuda aminohapped - see kuradi on sattunud, nad lahkub lihasrakkudest, sisestage veres glükoos või veresuhkur.

Kokkuvõttes peaksid kulturistid suurendama oma testosterooni sekretsiooni selles etapis ja kontrollima kortisooni taset vastuvõetava tasemeni. Siin on steroidiprogrammi katkestamise viis. Oluline on märkida, et me ei saa garanteerida lihaste ja sportliku jõudluse kadumist.

Sportlased peavad kõigepealt lõpetama steroidide täieliku väljavõtmise kuupäeva, et neid saaks valmistada erinevate ravimite ja vaimsete valmististe jaoks.

Isased tüüpi tugevad steroidid deaktiveeritakse aeglaselt ja pidevalt umbes neli nädalat enne kavandatud täielikku väljamõistmise kuupäeva. Suukaudsed ravimid, nagu Dianabol ja Rehab Dragon Anadrol, tuleb peatada 14 päeva, nii et ravim on täielikult peatatud umbes kaks nädalat. Endine peamine suukaudne ravim on kadunud. Meesravimite, nagu testosterooni testosteroon ja trenboloonatsetaat, süstimist vähendati järk-järgult nullini nelja nädala jooksul. Kerged suukaudsed ravimid, nagu metoprolool, stanosolool, oksüandrasiin Anavar ja erijõud Turinabol, hakkasid summat vähendama kaks nädalat enne täielikku tagasivõtmist ja vähendamine viidi lõpule 14 päeva jooksul. Rohkem "kergeid" süstimise steroide, nagu Deca DECA, Primobolan Depot ja Kanglilong Destro, on parem kui pool nädalat enne ravimi peatamist.

Ärge lõpetage äkki kõiki ravimeid või keha siseneb kohe kataboolse faasi. Kortisooni retseptorid võivad vabalt lisada madalat testosterooni. Madal androgeen võib põhjustada palju tugevuse vähenemist ja lihaste ümbermõõdu, suurenenud rasva, veehoidla ja piim. Skorpionpiima põhjus on androgeeni taseme järsk langus ja östrogeen muutub domineerivaks hormooniks. Koolituse ja seksuaalelu äärmuslik külmus on väga ilmne ja kogu vaimne seisund on väga halb. Kui see ei ole meditsiinilistel põhjustel, ärge äkki uimastit täielikult lõpetage.

Kui sportlane ei ole kasutanud östrogeenivastaseid ravimeid, peaks ta alustama meetmeid mõne nädala jooksul enne C. lõpetamist. Kui olete naiste vastu võitlema hakanud, jätkake seda. Selle eesmärgi saavutamiseks võib üldiselt saavutada 20 mg tamoksifeeni nolvadexit koos 25 mg testosterooni provibooliga päevas. See hoiab ära liigse östrogeeni tekkimise ning on oluline teada, et samet HCG, mida kasutatakse testosterooni stimuleerimiseks, suurendab ka östrogeeni taset. Testosterooni Provironi maleaatsioon suurendab androgeeni taset ja nihutab androgeeni / östrogeeni suhet androgeeni. Testosterooni provibool võib oluliselt vähendada östrogeenivastase võtmise järel tekkivat tagasilööki.

Et suurendada sportlase enda testosterooni sekretsiooni ühelt poolt samet-propageeriva HCG kasutamist, mis stimuleerib otseselt munandite Leydigi rakke, ja teiselt poolt klomifeeni kasutamist, mis soodustab kogu HPTA hüpotalamuse-hüpofüüsi. - kodulise telje funktsioon, kuid on vähem tõhus. Kašmiir edendas HCG-d turult kõrvaldamise protsessi viimasel nädalal, süstides kolm korda kolm korda kolm korda kolm korda päevas 5000i.u. Seejärel manustati sama annust kolm korda, viis päeva peale. Klomifeen algas pärast kolmandat HCG süstimist, sest selle gonadotropiini stimulatsioon on efektiivsem, kui munandid on aktiveeritud. Klomifeeni kasutatakse rohkem kui kaks nädalat, kaks tabletti 50 mg päevas esimesel nädalal ja 50 mg päevas teisel nädalal. Ilmselt ei pea naissportlased neid tegema

Ülaltoodud kirjeldus on kasulik ainult siis, kui sportlane kontrollib tõhusalt kortisooni põhjustatud katabolismi.

Beta-2 sümpatomimeetiline ühend Klenbuterool võib selle nõude rahuldada tänu heale kataboolsele toimele. See blokeerib kortisooniretseptori nii, et sportlased säilitaksid enamuse steroidide kasutamisel saadud tugevusest ja lihastest. Clenbuter algab niipea, kui steroidid katkestatakse kaheksa kuni kümme nädalat.

Teine sümpatomimeetiline ühend, MHJ, on samuti resistentne katabolismi suhtes. Selles etapis võib kõige sobivam ravim olla kasutatav Cushingi sündroomi (Cytadren, adrenaalsete glükokortikoidide krooniline hüpertensioon mitmesuguste põhjuste tõttu) raviks, mis avaldub hüpertensiooniga kaasneva ülekaalulisuse sümptomite seeriana. See on kortisooni taseme vähendamisel väga tõhus ning sportlased kasutavad seda kohe pärast steroidiprogrammi lõppu. On ka sportlasi, kes kasutavad kilpnäärmehormooni T3, millel on anaboolne toime väikestes annustes, mida kasutatakse lühikese aja jooksul, ja see efekt on suurem kui anti-kataboolse klenbuterooliga.

Kasvuhormoon HGH on samuti taganemisperioodil usaldusväärne ja tal on tugevad antikataboolsed / anaboolsed omadused. Ärge oodake kasvuhormooni sekretsiooni suurendamist ornitiini ja arginiiniga. Te peate loobuma ideest kasutada "looduslikke vahendeid", et säilitada ravimiga saadud lihasmaht.

Olukord on muutunud ja toitumisalane tarbimine peab muutuma. Pärast steroidide peatamist taastub metaboolne kiirus normaalseks. Te peate vähendama oma päevast kalorite tarbimist umbes 25-30% võrra, kuid valku tuleb hoida tasemel 1-1,5 grammi kehakaalu kohta päevas.

Vähendage koolituse mahtu. Ärge treenige ravimitega, mis kiirendavad katabolismi. Crazy koolitusel on praegu negatiivne mõju. Peate nõudma põhikoolituse tegemist ja iga lihasgrupp peaks harjutama kord nädalas, et säilitada tugevuse tase võimalikult palju. Ärge treenige rohkem kui neli korda nädalas, iga kord ühe tunni jooksul. Et jätkata raskekaaluliste ühendtoimete tegemist lihasmassi säilitamiseks, ärge lülituge täielikult suure hulga isoleeritud tegevuste juurde.

Vajalikud teadmised, enesedistsipliin, ambitsioon ja tahtejõud on maagiline relv, et kaitsta enamikku võimu ja lihastest kadumise eest. Lisaks aastaringsetele ravimitele jätkavad edukad C-silla kruiisid teie edenemist. Mõnikord on järgmine samm liikuda edasi kahe sammu võrra, mitte mõnda aega võidelda. Peaaegu igaüks võib narkootikume kasutada suuremaks ja tugevamaks, kuid see ei ole nii lihtne kaitsta raskelt võidetud lihaseid ja jõudu. Õige silla korral C peatamine võib aidata säilitada tulemusi ja luua aluse täiendkoolitusele.


image


Paari:Steroid KKK-de täiendused -2 Järgmise:Kuidas kasutada anti-östrogeeni durgi kulturismis