Kuidas lahendada dianabol kasutamisest tingitud veehoidla?

- Oct 17, 2018-

image

Paljud poisid on esimesel korral kõige lihtsamast kombinatsioonist steroidi, esimese raviainena. Siis sooviksin üldiselt kasutada tugevaid toidulisandeid kui alustavat ravimit. On tõsi, et dianabol on võimaldanud lihastel kiiresti kasvada vaid nelja nädala jooksul ja et dianabol ise on läbinud pool sajandit kontrollimist ning see on vaieldamatu mõõtmete suurenemise ja tugevuse parandamise eest. Siis tuleb probleem. Dianabolil on isiklik probleem - veevarustus, nii et vana raua kasutamine on häiritud, nii et algaja võib peatuda.

Dianabol algne eesmärk on kasutada kreatiini mallina. Dianabol kasutamise protsessis elab lihasrakkudes suur hulk aminohappeid, seejärel osaleb parandusprotsessis rohkem valke pärast lihaskiudude rebimist, mille tulemuseks on lihaste hüpertroofia. Vee ladustamiseks tekib palju vett, nii et kuidas me teeme dianabol?

Mida on vaja teha, on diureetiline drenaaž. See võib olla vajalik, et poisid valiksid diureetikumi. Drenaažiefekt on kohene. Diureetik vabastab rakkude vee, kuid see põhjustab neerude ülekoormuse ja tõuseb tõsiselt. Ma soovitan valida hiina patendi ravimit, Jinshuibao kapslit. Selle tooraine kuulub Cordyceps sinensis'ele, mis võib toita neerusid ja tugevdada yangit, mängida rolli munandite propageerimisel, samas kui endogeenne testosteroon suureneb, lihaste sünteesi võime suureneb ja selle teine toime võib aeglaselt soodustada drenaaži diureetikumi.

Lõpuks võib Clenbuter toimida ka äravooluna lihaste kuivuse suurendamiseks, rasva põletamisel ja kerge valgu assimilatsioonivõime suurendamisel lahja kehamassi suurendamiseks.

Paari:Rasva kadu ja klenbuterool Järgmise:Kasuta kasvuhormoonide korduma kippuvaid küsimusi ja vastuseid