Kuidas kiirus kuni taastamise ajal CPT

- Sep 14, 2018-

Ajal sisestamise PCT, paljud inimesed olid nii valus, et nad võiks kaotada palju lihaskasvu ja teiseks nad ületada psühholoogiline inertsi, füüsilise unisus, väsimus ja külmatunne. Põhjus on munasarjad telge on veel täielikult toibunud ja taastumine on aeglasem.


Esiteks, põhjendatud osa PCT narkootikumid, sealhulgas tamoksifeen, klomifeen, HCG kolme tavapärane ravimid


Tamoksifeeni anti emane, samas stimuleerib LH vabanemist hüpofüüsi;


Klomifeen eesmärk stimuleerimiseks FSH vabanemist hüpofüüsi;


HCG eesmärk on jäljendada LH funktsiooni ja stimuleerida munandite strooma rakkude sünteesida testosterooni;


Paranemise kiirendamiseks.

Teiseks PCT etapis lihased on kergesti lagunenud, sest steroidid keha vältida kortisoon spetsiifiliselt retseptoritega. Steroidid väljaminekul organismist on palju kontrollimatu kortisoon retseptoreid, mis seonduvad kortisoon, põhjustades Lihaskoe lagunemine. Siis on võimalik võtta välisabi võidelda selle vastu, sisemine abi kiirendada ja PCT on tavapärane ravimid võivad põhimõtteliselt saavutada kiiremat taastumist. Kuid mõned inimesed tunnevad, et nende taastamise kiirus ei rahulda.


Individuaalseid erinevusi eri hotellile androgeenide retseptorite tundlikkus on erinev. Tegelikult, see on ka sama C. Üks põhjusi, miks erinevate lihaste kasvu eri isikud; teine on kasutada steroidid aja jooksul teha oma androgeenide retseptorid. Desensitization. Seejärel tuleb täiustada androgeenide retseptoriga. Saab androgeeni retseptori optimeerija RAD140 või YK11. YK11 kirjeldatakse täpsemalt eelmise piiksatus suunatud suurendada androgeenide retseptorite tundlikkus, et oma testosterooni sekretsiooni jõuab oma ideaalne. Parandada vastupidavust, samas üha kõhn keha mass ja vähendades rasva. Selle RAD140 tutvustatakse üksikasjalikult homme.


Kolmas konkreetne põhjus: võib Kuna östrogeeni domineerib, östradiooli, progesterooni ületada. Vaja väike partnerit 6 hormooni kontrollima. Kui see on nii, siis muud anti emane vaja on. Nagu Qufu, eksemestaan, anatrolol ja muude tavapäraste antiöstrogeenide vaja manustada.


Meetmeid, et parandada tugevust: beeta-2 kasutamist mõistvalt ühend Len, mis on anti lagunemine võime sünteesida, võib blokeerida kortisoon retseptorid ja säilitada lihaseid, suurendada tugevust.


Vanamoodne meetmed: lisada Mesterolone parandada vaba testosterooni kasutamise määr verd, et seda tõhusalt kasutada testosterooni PCT etapis. Samal ajal androgeen östrogeeni suhe määratakse meessuguhormoonid. Nii et seda nimetatakse Mesterolone kõikvõimas

image.png

Paari:Mis mõjutab kulturistidele steroide? Järgmise:Eksemestaan kohta