Kuidas kasutada anti-östrogeeni durgi kulturismis

- Oct 24, 2018-

Täna räägime östrogeenivastasest probleemist, mida paljud inimesed praegu kõige rohkem tähelepanu pöörama. Kuidas valida antiöstrogeeni, et parandada lihaseid ja mitte olla naissoost, kõigepealt tutvustada turul tavaliselt kasutatavaid östrogeenivastaseid ravimeid: exemestane

Anastrosool ja letrosool selgitavad täna neid kolme ravimit lihtsal ja lihtsal viisil. Tegelikult on antiöstrogeen CYCLE programmi väga oluline osa.

Tsükli tegemise protsessis on mõnede ravimite omaduste tõttu tavaline naiste seksuaalne oht (näiteks „hoolikas täiendus“, „kaardiga“ jne). Teie keha kasutab neid ravimeid. Aromataasi konversioon teisendab osa suurest androgeeni kogusest östrogeeniks, et saada keha meeste ja naiste tasakaal. Mida kõrgem on androgeeni tase teie kehas, seda suurem on muundumine. Ülemäärane östrogeeni muundumine toob kaasa rasva suurenemise, libiido kaotuse, depressiooni ja isegi naistele iseloomuliku rinnanäärme arengu (piimaga mehed ja naised). "Scorpioni piim" sel ajal suudavad östrogeenivastased ravimid sellist probleemi lahendada.

Tõhus viis sarnaste probleemide lahendamiseks

anastrosool ja letrosool töötavad aromataasi täielikult ära, samas kui eksemestaan on aromataasi molekulide inaktiveerimine meie kehas.

Niisiis, kuidas me valime need kolm antiöstrogeeni?

Üldiselt on eksemestaani tavaline kasutamine 25 mg tableti kohta, samas kui tavaline annus steroid CYCLE programmis on 12,5 mg päevas või 12,5 mg päevas, kuni 25 mg, sõltuvalt seisundist.

Siiski ei ole östradiooli tase kogu CYCLE komplekti. Mida väiksem on seda parem, seda madalam on östradiooli tase kui 20 pg / mg, depressiooni sümptomid, libiido kaotus, lihaste tasasus ja liigesevalu. Need on naised kehas. Kui diool on liiga madal, kui kasutaja ei kasuta rohkem kui 1000 mg 750 mg nädalas mittearomaatseid steroide, siis 12,5 mg sellist eksemestaani annust võib pärssida naissoost nähtust. Siiski, kui kasutaja tõstab testosterooni annust 1000 mg-ni nädalas, ei pea me eksemestaani annust suurendama 50 mg-ni päevas, tavaliselt 25 mg-ni, et piisavalt suurte testosterooni annustega toime tulla.

Siis kasutavad mõned sõbrad steroidtsüklis, näiteks kaardis, tugevat poolväärtusaega ja tugevat aromatiseerumist, ning eksemestaani valik PCT faasis ei ole anastrosool või letrosool. Kuna PCT ajal peame loomulikult taastama östradiooli taseme normaalsele tasemele, mitte täielikult blokeerima ja kunstlikult inhibeerima aromataasi. (Kuna blokeeritud aromataas akumuleerub, siis blokeerub aromataas teataval määral).

PCT-protsessi ajal peaks eksemestaani annus olema madalam kui steroidtsükli ajal, sest aromatiseeritavate steroidide kogus veres on palju väiksem. Tavaliselt kasutatakse 12,5 mg igal teisel päeval, isegi iga kolme või nelja päeva järel.


image


Paari:Kuidas steroidide kasutamine lõpetada? Järgmise:Rasva kadu ja klenbuterool