HGH juhised täitmis- ja lõikamistsükli jaoks

- Oct 19, 2018-

image

Inimene, kes tunneb HGH-d, peaks teadma, et see on kasvuhormoon. HGH-d võib kasutada nii lihaste soodustamiseks kui ka rasva vähendamiseks: toimimise põhimõte on lihtne ka lahja kehamassi suurendamiseks, rasva põletamiseks ja skeletilihaste massi suurendamiseks.

Kuid me teame, et tegelikult on lihaste ja rasva kadu tegelikult kaks keha ainevahetuse ja sünteesi protsessi. Seetõttu ei ole HGH kasutamisel enne magamaminekut lihtne mitte ainult subkutaanne süstimine. See peab olema teistsugune. Mis vahe on?

Esiteks, kasvuhormooni HGH kasutamine rasva kadumise ajal:

Hommikul pärast öösel ainevahetust tõusmine on kõige kergem päev. Sel ajal vajab keha inimkeha igapäevase tegevuse taastamiseks palju kalorite pakkumist, nii et sel ajal võib 2 IU HGH keha kiiresti laguneda. Rasv lisab kehale piisavalt kaloreid, millele järgneb dieedi kontroll (loomulikult ei soovitata seda dieedi ja hommikusöögi korral), mis muudab rasva lagunemise kiiremaks

2. Samal ajal lisage rasvakadu ajal "Clenbuter + T3", siis on teie rasva kadu kaks korda suurem kui pool pingutust. Samal ajal võib nahaaluse rasva harjamine ja rasvarakkudega varustatud vee harjamine suurendada lahja kaalu. Loomulikult, kui lisate hapnikku, on teil rohkem ok, sest hapnik võib rasva kadumise ajal maksimeerida oma lahja kehakaalu ja suurendada oma tugevust. Nahaalune rasvade vähendamine ei vähenda teie lihasmassi. See suureneb. Praegu usun, et teie põhiline ainevahetus tõuseb kindlasti palju, nii et kui sa lamedate, võite kaotada rasva.

HGH kasutamine lihaste ehitamise ajal on järgmine:

Lihaskonstruktsiooniperioodi jooksul saab hommikul süstida 2 RÜ ja öösel süstitakse 2 RÜ, sest HGH imendumiskiirus on öösel oluliselt paranenud ja eraldi süstimine võib suurendada ka rasva ja rasva vähendamise kahekordset mõju. suurenev tailiha mass.

2. Samal ajal saate lihaste tugevdamiseks valida ka CYLE. Te saate lisada ka spetsiaalse jõu ja testosterooni kombinatsiooni, et maksimeerida oma lihasmassi ja lahja kehamassi. Muidugi kasutage rasva ja lahja kehamassi vähendamiseks erinevaid kombinatsioone. Kasvul on selline erinev mõju, kuid CYCLE tuleb saavutada nende erinevate ravimite superpositsiooniga. Näiteks; põhimõte, et 1 + 1 on suurem kui 3 või võrdne 4-ga.

Paari:Milliseid mõjusid kulturistidele steroidide kasutamisel? Järgmise:Steroid KKK-de täiendused -2