steroidide estri poolväärtusaeg

- Nov 10, 2018-

Paljud steroidide uustulnukad ei ole steroidide Esterist, poolväärtusajast ja aktiivsest elustiilist teadlikud. Isegi enamik inimesi, kes müüvad steroide, ei mõista seda. Ainult siis, kui sa mõistad neid mõisteid, saate ennast mõistliku tsükliga sobitada.

Allpool loetletakse mõned orgaanilise keemia nimisõnad ja esitan mõned lihtsad näited, mis aitavad teil mõista nende mõistete rakendamist.


Sissejuhatus steroidide poolestusajaks

Steroid Half life

Kõigil maailma uimastitel on poolväärtusaeg ja anaboolsed steroidid ei ole erand. Näiteks on kulturistil 10 nädalat väike anus, kord nädalas, 1000 mg testosterooni Cypionate testosterooni Cypionate. Niisiis, kas te teate, millal on aeg lõpetada OFF-tsükkel väikese päraku jaoks? Kas see on siis, kui viimane lask? Sellele küsimusele vastamiseks peate arvutama ainult testosterooni cypionate poolväärtusaega. Testosterooni tsüklopentanoaadi poolväärtusaeg on ligikaudu 12 päeva. See tähendab, et pärast seda, kui olete süstinud 1000 päeva mg testosterooni cypionate 12 päeva jooksul, on veres 500 mg testosterooni. Pärast veel 12 päeva (st 24 päeva pärast viimast süsti) on testosterooni kontsentratsioon veres 250 mg. Ravimi kontsentratsioon veres on nõrgenenud iga 12 päeva järel. Pärast 48-päevast viimast süstimist säilitab teie ravimi kontsentratsioon veres endiselt 67,5 mg testosterooni tsüpionaati.

Nii et pärast poolväärtusaega mõista, kavandage oma steroiditsükkel, tea, kui kaua tsükkel läheb ja kui kaua kulub tsükli peatamiseks.

Allpool on ära toodud mõnede kõige pikemate kasutatud steroidide poolväärtusaegad ning mõnede steroidiga ravitavate ravimite poolväärtusaeg.

Suukaudsed steroidid

Anadrol 8-9 tundi

Anavar 9 tundi

Dianabol 4,5-6 tundi

Stanozol 9 tundi

Süsti steroidid

Deka-Durabolin 14 päeva

Tasakaal 14 päeva

Trenboloonatsetaat 3 päeva

Methenolone Enanthate 10,5 päeva

Sustanon 15-18 päeva

Testoserone Cypionate 12 päeva

Testosteroon Enanthate 10,5 päeva

Testosterooni propionaat 4,5 päeva

Testosterooni suspensioon 1 päev

Winstrol 1 päev

Mõningate tavapäraste estritel põhineva estri poolväärtusaeg

Formuleeri 1,5 päeva

Atsetaat 3 päeva

Propionaat 2 päeva

Fenüülpropionaat 4,5 päeva

Butüraat 6 päeva

Valeratsioon 7,5 päeva

Heksanoaat 9 päeva

Caproate 9 päeva

Isokapaat 9 päeva

Enanthate 10,5 päeva

Oktanoaat 12 päeva

CYpionaat 12 päeva

Nonanoate 13,5 päeva

Decanotae 15 päeva

Undecanoate 16,5 päeva

Mõnede tsüklit toetavate ravimite poolväärtusaeg

Arimidex 3 päeva

Klenbuterool 1,5 päeva

Clomid 5 päeva

Cytadren 6 tundi

T3 tsütomel 10 tundi

image


Mis on esteril põhinev Ester, kuidas see toimib?

Paljud anaboolsetest steroididest huvitatud õpilased märgivad, et paljude steroidide etikettide nimed on väga sarnased, välja arvatud see, et eesliited on erinevad. Me võtame näiteks testosterooni. Turul on mitmeid testosteroneid, nagu testosterooni cypionate, testosterooni heptanoaat, testosterooni propionaat, testosterooni tsitraat, testosterooni undekanoaat jne. Kõigi nende testosteroonide hormoonid on puhtad testosterooni testosteroonid, kuid keemiline struktuur on paranenud. Tootja on lisanud oma masshormoonide (näiteks Enanthate, Propionate, CYpionate ...) keemilise struktuuri taga estritel põhineva ahela. Siis keegi küsib, mis vahe on nii paljude ühe või kahe sõna ravimite vahel?


Esterrühm Ester on keemiline ahel, mis koosneb peamiselt süsinikuaatomitest ja vesinikuaatomitest. See keemiline ahel on põhiliselt kinnitatud selle lahtise hormooni (17β) süsinikuaatomi nr 17 positsioonile. Nende süstitud lahtiste hormoonide esterdamine on peamiselt mõeldud selleks, et vähendada ravimi vabanemise kiirust suurhormooni süstekohas.


Põhimõte on, et estritel põhinev ester võib oluliselt vähendada steroidravimite lahustuvust vees ja parandada steroidravimite rasvlahustuvat võimet. Lihtsamalt öeldes, kui te süstite teatud steroidlahustuvat kehahormooni, näiteks testosterooni suspensiooni, siis imendub teie ravim süstimisel ja kulub vaid mõne tunni jooksul, nii et teil on vaja teha sagedaseid süste. selleks, et säilitada ravimi kontsentratsiooni järkjärguline suurenemine veres. See on kulturistidele väga valus asi ja isegi tugev mees nutab.


Kui kasutasime estri modifitseeritud steroide, ei pidanud me iga paari tunni tagant tulistama. Te võite süstida kaks korda nädalas või kord nädalas. Pärast süstimist ei sisene ravim kohe vereringesse, vaid säilitatakse meie süstimise lihaskoes. Kuna esteraasi keemiline ahel murdub vähe, imendub süstitud ravim veidi ja siseneb vere. Tsükkel mängib stabiliseerivat rolli. Üldiselt, mida pikem on ravimi estri ahel, seda madalam on vees lahustuvus ja pikem poolväärtusaeg.

Vaatame lähemalt. Esteriseerimine blokeerib ajutiselt steroidmolekulid, sest me lisame keemilise ahela lahtise hormooni 17β positsioonile, nii et meie androgeeniretseptorid ei ima seda. Aktiivsuse taastamiseks peavad nende ühendite steroidid kõigepealt eemaldama nende estrid põhinevad ahelad. Ärge muretsege, see protsess toimub automaatselt. Kui need steroidid tungivad vereringesse, laguneb vere esteraas kiiresti esterahela. See protsess parandab hüdroksüülrühma 17p positsioonis, võimaldades vastaval retseptoril imenduda süstitud ravimile. Alles siis aitavad teie steroidid meie lihaseid kasvatada.

Peaksime meeles pidama ka seda, et kui me näeme teatud ravimi annust, arvestatakse ka selle esterahela kaal. 100 mg testosterooni enantaaati võib sisaldada vähem testosterooni kui 100 mg suspendeeritud testosterooni (72 g testosterooni 100 mg testosterooni enantraadi kohta ja ligi 100 mg testosterooni 100 mg suspendeeritud testosterooni kohta). Mõned steroidestritel põhinevad ahelad moodustavad isegi 40% kaalust. Üldiselt on 15% -35% tavalisem.

Ma annan teile mõned tegelikud steroidide tasemed allpool.

100 mg erinevaid steroole

Tegelik ligikaudne sisu

Trenboloonatsetaat 87 mg

Testosterooni propionaat 83 mg

Testosteroon enanthate 72 mg

Testosteroon cypionate 70 mg

Testosterooni undekanoaat 63 mg

Nandroloonfenüülpropioonid 67 mg

Nandroloon dekanoaat 64 mg


Kui te seda näete, mõistate, et on olemas ravim, mis ütleb teile varem. "See XX testosteroon on parem kui YY testosteroon. Sa ei hooli sellest, kus see on, see on hea." Kuidas perses, artikkel, mille ma kirjutasin, ütleb teile, et kõik testosterooni kõrvaltoimed on kõik samad. Need kõik on testosteroon, kuid poolestusaeg on erinev. Ainult siis, kui testosteroon on esterdatud, muutub esterahel lahti ja muutub vabaks testosterooniks. See töötab tõesti meie heaks. Loodan, et kõik näevad seda. Pärast selle artikli viimistlemist võin muuta, ratsionaalselt kujundada oma steroiditsüklit ja siis petta neid hoolimatute inimkaubitsejate poolt.


Paari:Umbes olles tsükli ajal väsinud Järgmise:Kuidas kavandada majandustegur?