MK2866 (Ostarine) --vähendada rasva

- Sep 11, 2018-

Ostarine, ka MK-2866, on tasakaalu-selektiivne androgeeni retseptori optimeerija vältimise ja lihaste atroofia ravi. Säilitada taine kehamassist ja suurendada lihasmassi mass. Hiljem kasutamist vältida atroofia (täiesti õhuke keha osad), kahheksia, sarcopenia ja hormooni või testosterooni asendusravi.

 

MK2866 Tööpõhimõte:

See kuulub SARMS. Esiteks see seondub androgeeni retseptori (AR), lihaste ja luude, suurendab oma ainevahetuse aktiivsuse, uute autode ja tugevdab valgusünteesi suurendada lihaste kasvu. Sarnased steroidid suurendada lihaste lihaskiudude rakkude hüpertroofia.

Kliinilise meditsiini taotluse: lihaste atroofia tõttu haigus; lihaste atroofia kadumise ajal raske operatsioonijärgse või sarnaste tingimuste paranemist, MK2866 on tugev anaboolne lihaste kombinatsiooni, takistab lihaste atroofia, ja liigne kaalulangus ja liigne lihaste kadu.

MK2866 suurendab anaboolsed võimsuse luudes ja skeleti Lihaskude. Osteoporoos, sest on ebanormaalne luude tihedus kasulik; See võib kiirendada vigastustest kõõluse ja luu kahjustuste.

Sport kergejõustik: Tavaline spordiarmastajale luua tugev keha, mis annab neile kiire lihaskasv.

Nii kulturismi, kasutajate MK2866, nende abil saavutanud hea läbimurdeid ja lihaste kvaliteeti ja tugevust.

 

Ulatuslikku rolli:

Suurendada kõhn keha mass

Vastupidavuse suurendamiseks

Parandada pikaajalist vastupidavust

Kombineeritud ravi võime

Parandada anaboolsed

 

Katsed näitavad:

Ostarine on kasutatud 8 teaduslike katsete GTx ligikaudu 600 teemasid ja 3 tõhususe uuringud. Neli kuud etapp IIb meditsiiniline uuring (sh 159 patsienti) näitas üldise kasvuga kokku taine lihaste massi ja platseeboga võrreldes suurenenud lihasjõudu.

Omadused: poolväärtusaeg on 24 tundi; efektiivne annus peaks olema 25 mg - 50 mg / 24-36 tundi

Sallivust ja 24 nädalat, pidev kasutamine on ohutu ja efektiivne

 

Lihaste hoone plaan:

MK2866 kasutatakse kõhn keha massi ning suurus ja toimib kõige paremini. Annus on 25 mg päevas, kasutamise aeg on 4-6 nädalat ja kaal tõuseb umbes 3 kg. PCT on kohustuslik perioodil. Kui annus ületab 36 mg päevas, 8 nädalat või rohkem, PCT on vajalik.

 

Rasva vähendamine kava:

Suurendada lihasmassi mass, madala kaloreid hoida ja vältida liigset Lihaskoe lagunemine. Soovitatav annus on 12,5-15MG. hooldusperioodi on 4-6 nädalat

image.pngPaari:GW 501516 (Cardarine) Järgmise:Legend steroid Turinabol