ÜMT pärast PCT, et aidata teil majanduslanguse ajal

- Oct 27, 2018-

Pärast CYCLE maagilist teekonda siseneb kogenud kulturist PCT (POST CYCLE THERAPY) etapile, mida nimetatakse ringlusjärgseks taaskasutamise raviplaaniks, mille eesmärk on taastada nääre telje elastsus, taaskäivitada testiks testosterooni eritamiseks ja lasta oma androgeenil , östrogeen ja teised hormoonid jõuavad tasakaalustatud olekusse.

CYCLE kaudu saavutatakse C saavutamise eesmärk, kui lihaste tulemused on maksimeeritud. Kuid individuaalsete erinevuste tõttu on taaskasutamise kiirus teistsugune, samuti on lihaste retentsioon väga erinev ning depressioon on erinev. Mida ma peaksin tegema?

Esiteks ei ole võimalik loobuda, see tähendab, et koolitust ja dieeti tuleb rangelt kontrollida. Ära anna alla.

On vaja siseneda ÜMT etappi pärast PCT. ÜMT-d (OFF-CYLE-THERAPY) nimetatakse ringlusse mittekuuluvaks tervishoiukavaks. See aitab kehal suurendada anabooliat loomulike toidulisandite kaudu, võimaldades kehal siseneda täielikku mitte-ravivastasesse etappi ja saavutada püsiv naasmine oma loomuliku hormoonitaseme protsendini. .

ÜMT faas erineb inimeselt, nii et ärge muretsege kuuekordset kontrolli.

ÜMT tsükli kestus 6-8 nädalat

Vajalik toidulisand:

1. Edendage oma testosterooni.

a: ZMA (tsink-magneesium): stimuleerib testosterooni sünteesi; b: D-vitamiin, suurendab testosterooni toodangut; b: kaltsium tabletid, mis on testosterooni sünteesiga seotud ained; c: asparagiinhape, soovitud aminohape sperma sünteesiks; d: saponiin, mis soodustab LH (luteiniseeriva hormooni) sekretsiooni, soodustades sellega testosterooni sünteesi.

2: kiirendada rakkude parandamise võimet.

a: kalaõli: parandab arahhidoonhappe rakkude parandamise võimet; b: arahhidoonhape, parandab ja korraldab kahjustatud välismembraani.

3: täienda seeria

a: Kreatiin: aitab rakkudel vett säilitada ja taastuda, laguneda; b: alaniin, mis tugevdab sünergistlikult kreatiini rolli, kuulub raku happelisuse stabilisaatorisse; c: BCAA (ahela aminohape), soodustab valgu sünteesi, lagunemist.


image


Paari:Murdke kasvupiirang ja alustage lihaste ehitamist Järgmise:kõike ja kasutage trenbolooni käsitlevaid strateegiaid, mida pead teadma