Tsükli teraapia teema

- Jun 10, 2019-

PCT on narkootikumide ravi pärast steroidide kasutamist ja see on üks raskemaid teemasid steroidide kasutajatele. Segadus tuleneb peamiselt arusaamatustest, millal alustada, milliseid ravimeid valida, kui kaua aega ja milline on üldine probleem.

PCT eesmärk

Anaboolsete steroidide kasutamine pärsib meie enda testosterooni sekretsiooni, mis on kõige olulisem meessuguhormoon ja mis on meie tervisele äärmiselt oluline. Enamik steroidide kasutajaid lisab C või rohkem testosterooni.

Testosterooni toodetakse munandites. Hüpofüüsi vabaneb kaks gonadotropiini, luteiniseeriv hormoon (LH), luteiniseeriv hormoon ja folliikuleid stimuleeriv hormoon (FHS), mis ütleb munanditele testosterooni eritumist. Steroidide kasutamine vähendab hüpofüüsi signaaliülekannet LH ja FHS tootmiseks, mis vähendab testosterooni sekretsiooni. Pärast eksogeense testosterooni lisamist on organismi vajadused täidetud ja probleem ei ole tõsine. Samas, kui lõpetame steroidide kasutamise, pärsitakse signaali ja testosterooni sekretsiooni, mis on meie PCT kasutuselevõtu eesmärk, mis stimuleerib testosterooni sekretsiooni ja takistab selle sisenemist madalasse testosterooni olekusse.

Müüt summutamise kohta

Sageli öeldakse, et steroidide kasutamine viib testosterooni sekretsiooni täieliku peatumiseni, kuid see on mõttetu. Kõik steroidid on maha surutud, kuid erineval määral. Sekretsiooni peatamiseks 100% saab kasutada 100 mg riba. Hapniku isased ei ole nii tugevad, ja nende testosterooni pärssimise aste pehmemate steroidide, näiteks hapniku poolt põhineb annusel, kasutusaegal ja geenidel. Igal juhul tuleb C ajal kasutada eksogeenset testosterooni, et vältida testosterooni taseme liiga madalat taset.

Märkus: Naine C ei kasuta testosterooni ega PCT-d.

Mida saab PCT tuua?

Suurim probleem PCT programmide puhul on see, et inimestel on alati ootusi, mis ei ilmu. Enamik PCTsid kestab neli kuni kuus nädalat ja paljud loodavad, et kõik naaseb mõne nädala pärast normaalseks ja et kõik lihaste ja tugevuse kasvu saab säilitada (kui PCT plaan on sobiv ja toimib õigesti). PCT ei tööta nii.

Hea PCT võib kaitsta ja säilitada mõningaid edusamme, mida sa saad.

PCT esmane eesmärk on stimuleerida oma testosterooni sekretsiooni. Väike osa lihastest ja tugevusest kaob selle aja jooksul, kuid see ei ole maailma lõpp. Teil on alati aeg teha uuesti C. Nüüd peaksite pöörama tähelepanu hormoonide taastumisele, treenima hästi, sööma hästi, kaitsma lihaseid ja ärge muutuge liiga rasvaks. Pane pikad read suurte kalade püüdmiseks.

Mis on ilma PCT-ga

Kui te olete raskekujuline steroidikasutaja, kes on võtnud rohkem ravimeid kui ravim, on PCT kahjulik. Näiteks, kui te lõpetate C ja do PCT, hakkate te C-d tegema kohe või ootate lühikest aega. See on teie kehale väga halb. Te lõpetate testosterooni sekretsiooni ja stimuleerite seda uuesti. Siis lõpetage uuesti, teie hormoonide tase on nagu rulluisutaja, mis ei lõpe kunagi, keha on tõsiselt kahjustatud. Selliste mängijate puhul on parem kasutada madala taseme testosterooni meditsiinilist annust C ja C vahel. Me ei soovita seda enamikule inimestele ja pikaajalise tervise jaoks peaks PCT lõppu ootama.

Teine tingimus on madala testosterooniga patsiendid. Nad ei saa piisavalt testosterooni eraldada ja vajavad täiendavaid toidulisandeid. Kui ta teeb C, peatage enne ravi lõpetamist testosterooni asendusravi (TRT). PCT võib stimuleerida ainult testosterooni sekretsiooni, mis ei ole piisav, muna ei ole.

PCT ravim

Teoreetiliselt on palju võimalusi, kuid kaks peamist neist on tamoksifeen (Nolvadex) ja klomifeen (Clomid). Mõlemad on selektiivsed östrogeeniretseptori modulaatorid (SERM-id). Nagu teised SERM-id, stimuleerivad tamoksifeen ja klomifeen luteiniseerivat hormooni ja folliikuleid stimuleerivat hormooni vabanemist, suurendades testosterooni sekretsiooni, enamik PCT-sid.

PCT ajal kasutatakse mõnikord ka inimese kooriongonadotropiini HCG (inimese kooriongonadatropiini). Paljud inimesed lisavad testosterooni kasutamisel väikeseid HCG annuseid, 250-350 iu paar korda nädalas. HCG imiteerib luteiniseerivat hormooni, nii et testosterooni saab eristada eksogeense testosterooni juuresolekul, kuid see ei stimuleeri tõelise luteiniseeriva hormooni sekretsiooni. HCG valmistatakse varem C-s, mida on lihtsam taastada (teoreetiliselt). HCG-d kasutatakse ka C-s, et vältida steroidide poolt põhjustatud munandite atroofiat. Munarakkude atroofia on pöörduv. Peatage steroidid ja taastuge aeglaselt pärast testosterooni taasalustamist.

Kui HCG-d kasutatakse C-s, ei ole seda vaja pärast C-d kasutada, kuid mõned inimesed kasutavad seda erinevalt C. HCG võib oluliselt parandada mõnede meeste östradiooli taset, isegi kui kasutatakse AI-d. Juhul kui. AI-d kasutatakse tavaliselt naiste probleemide vastu võitlemiseks, kuid kõige parem on neid kontrollida.

Kui C-s puudub HCG, võib see ilmuda PCT alguses, nagu allpool näeme.

AI võib stimuleerida LH-d ja FSH-d, seega ilmneb see ka PCT-s, kuid probleemiks on see, et nad vähendavad östrogeenitaset ja põhjustavad mõnikord östrogeeni liiga madalat. PCT programmi väga oluline osa on saada keha normaalseks, sealhulgas säilitada normaalne östrogeeni tase. Östrogeen ei ole paha hormoon, nagu paljud mehed, eriti steroidide kasutajad. See on äärmiselt oluline lihaste, soo, psühholoogia ja paljude teiste terviseaspektide tegemiseks. Östrogeeni tase on liiga kõrge või liiga madal. hädas.

Millal alustate PCT-d?

Kui kasutate steroidide lühikest estrite ahelat, näiteks testosterooni propionaati, trenoonatsetaati jne. PCT peaks algama kolm kuni neli päeva pärast viimast süstimist. Kui steroidestri ahela pikkus, näiteks testosterooni tsüklopentanoaat, kaart jne, tuleb PCT alustamiseks oodata vähemalt 14 päeva. Kõige parem on kaarti pikendada 21 päevani.

Kui HCG on osa PCT-st (kui seda kasutatakse C-s, ei ole see soovitatav korduvkasutamiseks), on steroidestri ahel lühike ja HCG algab umbes kolm päeva pärast viimast steroidi süstimist kümme päeva. Kui steroidestri ahela pikkus on pikk, algab HCG umbes kümme päeva pärast viimast süstimist ja kestab kümme päeva. Mõlemal juhul algab SERM kohe pärast HCG lõppu.

SERM programm

Nii tamoksifeen kui ka klomifeen stimuleerivad LH ja FSH, Nolva stimuleerib rohkem LH-d ja Clomid stimuleerib rohkem FSH-d. Kasutatakse usaldusväärset PCT ravimit. Neli kuni kuus nädalat on tõhusamad. 100 mg klomifeeni ja 40 mg tamoksifeeni päevas kahe esimese nädala jooksul. Järgmise kahe nädala jooksul 50 mg klomifeeni ja 20 mg tamoksifeeni päevas. Vajadusel võite lisada 20 mg tamoksifeeni päevas kaks nädalat.

järgnevalt:

1-2 nädal: 100 mg ööpäevas

1-2 nädal: Nolvadex 40 mg päevas

3-4 nädal: 50 mg päevas

3-4 nädal: Nolvadex 20 mg päevas

(Valikuline) 5-6. Nädal: Nolvadex 20 mg päevas

Millal alustate järgmise C?

Tervise seisukohalt on reegel sama ravimite kestus ja ravi lõpetamine. Kui C kestab kümme nädalat, peab PCT ümber ootama 14 nädalat enne uue C. algust. Üks viga, mida paljud inimesed teevad, on testosterooni taseme taastamine ja järgmise C käivitamine. Aga seekord ei ole keha täielikult normaliseerunud.

vereanalüüsi

Pärast PCT-d pean minema vereanalüüsile, et näha, kuidas erinevad näitajad on. See pole veel kõik. PCT-d stimuleerib kunstlikult testosterooni sekretsioon, mida teeb SERM. Te peate veel paar kuud ootama, et kontrollida, kas pole mingit probleemi.

Kõige tavalisem arusaamatus

Testosteroon võtab aega mitu kuud pärast C ja isegi pärast PCT taastumist. Paljud inimesed arvavad, et kui PCT on lõppenud, on indikaator täiesti tagasi. Nagu ma juba ütlesin, tähendab tegelik taastumine seda, et näitajad on tavalised ilma välise abita.

Paari:Steroidide segu kasutamine: Mida see teeb ja mida see teeb? Järgmise:S-4 (Andariin) SARM