1. tsükli põhimõte

- Oct 27, 2019-

Frst: kaks mõistet, mida tuleb mõista:

Kick Start: Tavaliselt tähendab see, et pika toimeajaga ravimid ei tunne kohe ravimi jõudu. See võtab tavaliselt 3 nädalat, nii et paljud inimesed valivad Kick starti enne tsüklit Kick starti korvamiseks, kuid suukaudsed ravimid tugevdavad keha. Kolesterooli ladestumine mõjutab HDL-i ja LDL-i suuresti. Veelgi olulisem on see, et suukaudne ravim sisaldab metüüli (maksa metabolismi läbimiseks), mis paneb maksa koormama. Seetõttu valis eelmises Kicki startis tavaliselt testosterooni propionaadi. Testosterooni propionaadi algusaeg on järgmine:

onset time of testosterone propionate

Jooniselt on näha, et 12 tunni pärast võib testosterooni propionaat jõuda seerumi haripunkti, seega on testosterooni propionaadi mõju tsükli alguses tegelikult efekti kiire saavutamine ja seerumi kontsentratsiooni kiire saavutamine.


Eestlaadimine: See tähendab eelmise perioodi kogunemist. Miks kahekordistate annust esimesel nädalal? Kuna nii Boldenoon kui ka Cyp on pikatoimelised ravimid, toob eelmine kahekordne annus stabiilsema kontsentratsiooni seerumis keskmises ja hilisemas staadiumis. Vaadates CYP kontsentratsiooni seerumis, on näha, et 10 päeva pärast kipub see sujuvalt kogunema, nii et kui süstide arvu suurendatakse, on hiline akumulatsiooniperiood.

Test cyp pharmacokinetics


Kui ma esimest korda tsüklit alustasin, on palju erinevaid arvamusi: mul on parim üksik testosterooni, parim võidleib ja kõige parem kasutada keha esimest tundlikkust, et teha suur C suurima kasvu jaoks ...

Kui tsükli puhas süstimine, pole puhta testosterooni esmakordne kasutamine absoluutselt probleem, kuna meie pikaajaline loomulik olek muudab lihases olevate androgeeniretseptorite väga tundlikuks, võib puhta testosterooni esimene tsükkel meile muidugi head anda kasvu, kus on peaaegu üle 500 mg testosterooni nädalas, mis annab meile kindlasti enneolematu kasvu, ehkki puhta testosterooni kasutamine on väga lihtne, kuid soovitatav on võtta kaitsemeetmeid. Ärge vähem, naistevastane, maksa kaitse ja PCT on kõik vajalikud. Paljud vanad triikrauad tulevad esile ja küsisid küsimuse. Kas vajate PCT-d? Ma võin teile tõesti vastutustundlikult öelda, et lisaks väikesele testosterooni annusele soovitatakse kõigil ülejäänud steroididel pärast tsükli lõppu olla PCT, olgu need keerulised või mitte, et kiirendada endogeenset taastumist. Räägime ühe testosterooni tsükli puudustest. Tsükli süstimisel peame suurendama kasvu kontrollitavas vahemikus ja minimeerima kõrvaltoimed, nii et ühe testosterooni tsükkel võimaldab meil mõlemal võtta Peaaegu kõik kõrvaltoimed ja samal ajal on võimatu maksimeerida kasvu nii palju kui võimalik. miks? Näiteks: puhas süstimistsükkel 10 nädalat, puhas testosterooni sisaldus nädalas 500 mg ~ 600 mg, siis meie sugunäärme telg surutakse vastavalt umbes 7 nädala jooksul ja puhta testosterooni kasvu saab kasutada 1 * 2 See fikseeritakse ja kui me ühe asendame testosteroonist koos "boldenooniga", on tsükliproteiinide sünteesi määr palju kõrgem kui kahe testosterooni omal ja kõrvaltoimeteks, mida peame kandma, on peaaegu 2 testosterooni. Samamoodi on nõutavad kaitsemeetmed samad, nii et oleme otsustanud kasutada puhast tsüklit, nii et miks mitte saada samasuguseid kõrvaltoimeid, mitte suuri kulusid, et võimalikult suurt kasvu saada? Teine oluline küsimus on keha rasvaprobleemid. Kui teie keha rasvasisaldus ületab 20%, ei tohiks te kunagi kasutada testosterooni + deka kombinatsiooni, kuna see muutub järjest rasvavamaks. Niisiis, ma ei soovita puhast testosterooni tsüklit.


Palume märkida: artiklid on mõeldud ainult teavitamiseks ja ei esinda lojaalse biotehnoloogiaettevõtte otsust ning on ainult üksikute autorite arvamuse avaldused.

Paari:Stanozololi funktsioon Järgmise:Vääris Follistatin 344 (FS 344)