Proviron, Mesterolone seksuaalelu raketikütused

- Sep 27, 2019-

Metestosteroon: suguelu propellendid

Testosteroon on üks ohutumaid ja leebemaid steroide. Võrreldes teiste anaboolsete steroididega ei pärssi metestosteroon endogeenset testosterooni, vaid parandab seerumi testosterooni taset ka ülemäärase SHBG (suguhormoone siduva globuliini) kombinatsiooni kaudu, et suurendada meeste seksuaalne iha, energiatase ja sportlikud tulemused jne.

Saksa teadlased uurisid meestel testosterooni seerumi testosterooni taset, vabastavad luteiniseerivat hormooni (LH) ja folliikuleid stimuleerivat hormooni (FSH). Teadlased andsid katsealustele suukaudset metesterooni 5 kuni 30 kuud ja mõõtsid regulaarselt nende muutusi seerumi parameetrites. See näitab et metestosteroonil pole meeste endogeense hormooni sekretsioonile negatiivset mõju.

Lisaks võib metestosteroon parandada ka sperma kvaliteeti, parandada oligospermiat, meeste viljatusel on väga hea abiaine ravi. Kui teil on iga päev energiat ja energiat vähe, ei ole teie kõhus rasva ja treenimine ei tööta, kuid te ei saa otsustada, kas kasutada tavalisi steroide, pidage nõu oma arstiga, et metestosteroonist rohkem teada saada.Paari:mõned küsimused kasvuhormooni HGH kasutamise kohta Järgmise:Üksikasjad inimese kasvuhormooni HGH kohta