S-4 (Andariin) SARM

- Oct 14, 2018-

S4 nimetatakse ka Andariiniks ja kuulub SARMi. S4 alguses isaste kontratseptiivina on oluline mõju sperma arvu parandamisele ja meeste libiido paranemisele; pärast pidevat uurimist avaldab S4 olulist mõju luu tiheduse ja lihasmassi parandamisele.

Mehhanism:

  • Meie kehas on kolm kemikaali.

  • Androgeeni retseptori paakumisvastane aine takistab androgeeniretseptoriga seondumisel rohkem valke sünteesima lihaseid.

  • Androgeeniretseptori agonistid, eraldatud androgeeni retseptorite pideva sünteesi teel, virnavad ja lisavad lihaseid sünteesiks rohkem valku.

  • Androgeeniretseptori modulaatorid suurendavad androgeeni retseptori külge retseptori seondumist androgeeniga ning suurendavad nende aktiivsust ja kasutamist.

  • S-4 seondub androgeeni retseptoriga ja püsib; kui androgeeniretseptor interakteerub testosterooniga, sunnib S-4 toota geene, mis on spetsiifiliselt kasulikud lihaste ja luu kasvu jaoks. Samas soodustab see kinnitus ja stimuleerimine rohkem valgu tootmist ja seejärel lihaste sünteesi.

  • S-4-l on steroidogeenne valk, mis suurendab lihasvõimet ja on 33% testosterooni kombineeritud võimest sama annusega, kuid sellel ei ole steroidseid kõrvaltoimeid.

  • S-4 võib parandada androgeeni retseptori desensibiliseerimist, mida põhjustab C, ja oma retseptori tundmatust.

Peamine eelis:

S-4 on kaugelt kõige mitmekülgsem SARM. See ei ole mitte ainult esimene faasiuuringu jaoks heakskiidetud SARM, vaid sellest on tänaseks saanud kõige enam analüüsitud ja uuritud SARM. Pärast selle anaboolse potentsiaali avastamist on S-4 peamine eesmärk välja töötada alternatiivne ravi vanusega seotud lihaste raiskamise, osteoporoosi ja sarnaste hüpogonadismi või lõppstaadiumis neeruhaiguse sümptomite raviks.

Suurendage tailiha kehakaalu, parandage lihasmassi, suurendage rasva oksüdatsioonivõimet ja vähendage rasva virnastamist. S4 ei põhjusta maksakahjustusi, takistab günekomastiat (meessoost rindade suurenemine) ja aitab parandada teie üldist tervist.

Kõrvalmõju:

See mõjutab visuaalset, muutes kollase tooni raskeks öise nägemisega kohanemiseks. Seda välditi, võttes kahepäevase kahepäevase 2-päevase rütmi 5 järjestikuse päeva jooksul ja see kõrvaltoime täielikult kadus pärast S-4 täielikku peatumist.

kasutaja juhised:

1. Ohutu mõõtmine, 25 mg-50 mg päevas;

2. Kasutusperiood on 8 nädalat ja PCT on vajalik.


imagePaari:Tsükli teraapia teema Järgmise:Viis liiki kõige sobivamad steroidid lihaste ehitamiseks