SARMS Science Review

- Sep 08, 2018-

SARM (selektiivne androgeeni retseptori modulaator) 1940-ndatel aastatel on steroidne SARM meditsiiniliseks rakenduseks mitmesuguste haiguste, sealhulgas vähi, hüpogonadismi, osteoporoosi ja paljude toimete kohta lihaste ja luude atroofiale. Muud haigused. Need SARM-id avaldavad väga tugevat mõju lihaste ülesehitusele nende "kõrge afiinsuse" tõttu, mis teaduse mõttes tähendab seda, et see on retseptorile väga atraktiivne, mis muudab keemilise reaktsiooni kehas tugevamaks. Kuni 1990ndateni tegi proteiinipõhise SARMi aluseks olnud teadlased mittesteroidsed SARM-i.

Nende funktsionaalset eristust võib mõista nii, et see toimib ühe võtmeauku juures ja toimib kogu võtmesüsteemis. Kui organismis olevad rakud on lukustatud, on rakkude ristumiskoht võtmeauk. Rümba SARM võib avada kogu võtmesüsteemi, st jätta lahti rakud, mida ei soovi lukust lahti saada - võtmeauk, mis sünteesib ja kasvatab kõiki rakulisi valke.

Mittesteroidne SARM on ainult ühe võtmeauku võti. See toimib DNA piirkonnas, et vältida lihaste kaotus ja luukomponentide kaotus, edendades samal ajal nende piirkondade kasvu. Seepärast oli 1990-ndatel 1990-ndatel mittesteroidset SARMi laine populaarne võimekuses, treeningutel ja muudel spordialadel. Kuna teadlaste võrdlustestides on neil kõrvaltoimeid vähe või üldse mitte. Nende anaboolne suutlikkus on ka hämmastav. Näiteks, võrreldes testosterooniga, stimuleerivad nad lihaseid, mis on rohkem kui 200 korda võimsamad kui põhiline testosteroon, ja selektiivsus suurendab lihaseid 80 korda.

Arvatakse, et SARMSil on võimalus kasutada anaboolsete toidulisandite eeliseid, vähendades samal ajal steroide kõrvaltoimeid.

Mittemürgine (ei põhjusta maksakahjustusi)

Vältige luukadude kadumist (AR-vahendatud kateetrite otsene mõju testosteroonile luus on kriitiline selle anaboolse toime tõttu luus)

Vähendage eesnäärmeprobleemide ohtu meestel ilma lihasmassi kaotamata

Teie HPTA ei takista

Sarnased toimed testosteroonile:

Ei östrogeeni ja dihüdrotestosterooni (vesinikhormoon)

Lihaste arengus on SARMSi kasutamisel kasu:

Vältida lihaste kadu (lõikamise ajal)

Lean lihaste areng

Suurendage tugevust

Haava taastamine on kiirem

Kombineeritud ravi võime

PCT kasutab sünteetilisi metaboliite


Seal on palju SARMSi, kuid praegu saadaval olev SARMS on parim sportlastele, kulturistidele ja fitness-entusiastidele:

LGD-4033 - võimas mittesteroidne kulturismi lisamine lihasmassi tugevdamiseks ja keha rasva vähendamiseks

Ostarine (MK-2866) - teatud AR-de selektiivne anaboolne aktiivsus, mis on ideaalne kehakaalu säilitamiseks ja suurendamiseks ning ümberõppeks

S4 (Andarine) - selektiivne luukoe (peamiselt madal maskeelsus) , mille eesmärk on ravida osteoporoosi ilma eesnäärme- ja teiste sekundaarsete suguelundite arendamiseta

RAD140 - See on ilmselt üks põnevamaid SARM-i ja hiljemalt. Tegelikult näib see lisaks lihaste ehitusele ka tõenäoliselt Alzheimeri tõve ravile.

GW 501516 (Cardarine) - on parim vastupidavus, energia, vastupidavus ja mis tahes toimivuse paranemine.

MK677 (Nutrobal) - stimuleerib GH vabanemist hüpofüüsi, mis kuulub kasvuhormooni sekretini. Edendada lihasmassi kasvu ja suurendada IGF-1 kontsentratsiooni seerumis.

S4 (Andarine) - säilitage lahja kehamassi, kiirendades samal ajal rasvade ainevahetust ja suurendades lahja kehamassi

SR9009 (Stenaboolne) - suurendab kehakaalu langust, suurendab vastupidavust, vähendab vere kolesterooli, vähendab põletikku ja vähendab ärevust

YK11 (Myostine) - blokeerib miostatiini , suurendab lahja kehamassi, vastab testosteroonile, kuid ei vähenda sisemist abi.

Viimased tooted jälgivad ja kirjeldavad neid terviklikult ja funktsionaalselt.

image.png


Paari:Ühise peptiidid - hoone püsiva lihaste molekulide Järgmise:Selektiivne östrogeeni retseptori modulaator - klomifeentsitraat (Clomid)