Selektiivne östrogeeni retseptori modulaator - klomifeentsitraat (Clomid)

- Sep 15, 2018-

image.png

Pärast täielikku CYCLE lõppemist lisatakse ligikaudu 4-6 nädalat PCT faasi, et saada taastumisravi faas. Olulised on kaks liiget östrogeeni östrogeeni, tamoksifeeni ja klomifeeni ning HCG lisamine. Neid võib öelda tavalistes ravimites PCT-etapis.

Nende seas on Clomid üks kahest peamisest SERMist (selektiivsed östrogeeni retseptori modulaatorid), mis suurendavad testosterooni tootmist pärast anaboolsete steroidide tsüklit. Et mõista, kuidas Clomid võib selle protsessiga kaasa aidata, vaatame, kuidas loodusliku testosterooni tootmist reguleerida.

Testosterooni tootmist reguleerib tagasiside, mis tunnetab testosterooni või muud androgeeni taset ja tunneb ka östrogeeni taset. Tagasiside silmus koosneb hüpotalamust, ajuripatsist ja munandist, mida tavaliselt nimetatakse HPTAks.

Steroidide puudumisel tagasisidekaardil on elundielud (hüpotalamus, hüpofüüsi, munandid) kindlaksmääratud aegadel östrogeeni, androgeeni ja teiste hormoonide tasemed, reageerides organismi östrogeeni ja androgeeni taseme tasakaalustamiseks.

Madalad östrogeeni tasemed avastatakse hüpotalamuses ja androgeene ei tuvastata, stimuleeritakse hüpofüüsi, tekitades rohkem LHRH (soodustab LH vabastavat hormooni). Noh, kui signaal on vastu võetud, tekitab hüpofüüsi produkt rohkem LH (luteiniseeriv hormoon), mis stimuleerib seemnerakke, et toota rohkem testosterooni. Testitakse rohkem testosterooni ja muudetakse östrogeeniks. Noh, östrogeen ja androgeen on samal ajal tõusnud. OK. Hütodalamus tunneb nende normaalset taset kuni järgmisel korral, kui testosterooni tarbitakse.

Kõrge androgeenide sisaldus inhibeerib selle protsessi avastamist anaboolsete steroidide tsüklite kasutamise ajal. Lühikese aja jooksul pole probleeme. Seda kasutatakse 1-10 nädalat, kuid seda tuleb kasutada koos sünteetiliste steroididega, tugevasti täiustatud, spetsiaalse jõupakendajaga, Ameerika testosterooni, meidi, oksüksiin ja nii edasi. Siiski tuleb näiteks bändi kaarte, rühma Bolong jt kasutada ettevaatlikult.

Kui munandivälise atroofia võib esineda pikema aja jooksul, saab seda vältida HCG-ga, mis on hüpofüüsi-kubeme telg. HCG võib imiteerida luteiniseerivat hormooni, et stimuleerida testikulaarsete stromaalsete rakkude eraldamist testosteroonile.

Androgeeni östrogeeni taseme tuvastamine hüpotaalamuses - hüpofüüsi tuvastatakse teatud aegadel ja anaboolsete steroidide pikaajalise kasutamise korral reageerib hüpotaalamuse-ajuripatsi avastamissüsteemile, isegi kui see on peatunud. Pärast anaboolsete steroidide kasutamist on reaktsioonivõime tavaliselt halb. Siis peate stimuleerima selle funktsiooni osa.

Klomifeeni roll on rakulise östrogeeni retseptori seondumiskoha hõivamine retseptori aktiveerimata. See vähendab seda, mil määral võib östradiool neid retseptoreid aktiveerida naiste vastu võitlemiseks; see stimuleerib ka hüpofüüsi LH ja FSH (folliikuleid stimuleeriva hormooni) sekretsiooni üheaegselt, eelistades FSH-d. Seega on selle ülesandeks aktiveerida funktsioon hüpotalamuse ja hüpofüüsi vahel. Seeläbi toodab peensoole peamine tuubi sperma.

Kui soovite täieliku PCT-plaani või tamoksifeeni, klomifeentsitraadi. Kiirendab teie taastumist.


Paari:SARMS Science Review Järgmise:Kohta MK677