Mõned üksikasjad Oxandrolone Anavarist

- Jun 12, 2019-

Anavar on dioksotestosteroonist pärineva anaboolse steroidi oksandrolooni kaubanduslik nimetus. 1860ndatel hakkas oxandrolone turule sisenema GD Searle & co nime all Anavar. Teine tootja ütles, et tal on väga tugev terapeutiline toime. Kuid 1989. aastal sundisid tootjad USA toidu- ja ravimiametit suurendama survet anaboolsete steroidide turu reguleerimisele, et lõpetada ravimi tootmine. See on toonud kaasa Anavar peaaegu kadumise ülemaailmsel ravimiturul. Tänu BTG-le ilmus Anavar turule 1995. aastal. BTG turul valitseva monopoli tõttu on Anavar hind tõusnud. Õnneks hakkasid Ameerika ravimifirmad nagu Watson Pharmaceuticals tootma Anavarit ilma kaubamärgita, mis lõppkokkuvõttes muutis nende hinnad normaalseks. Kuid Anavar must on endiselt üks kõige kallimaid anaboolseid steroide, olgu see siis musta turu tehingute või üldise ravimituru kaudu. Üks asi, mida siin märkida, on see, et kuigi inimesed ütlevad, et Anavari nimi seostub kohe Anavar hormooniga, on kõik inimtervishoius kasutatavaid ravimeid tootvad ettevõtted nüüd ärinime ära andnud.

Anavar funktsioon ja omadused

Anavar on struktuuris range testosterooni hormoon. Täpsemalt, see on dioksosteroon, mis asendab struktuurselt süsinikuaatomil 2-süsinikuaatomit liigse hapnikuaatomiga. See struktuurimuutus suurendab oluliselt selle anaboolset võimet, hoides samal ajal ära ainevahetuse lagunemise. Lisaks asendatakse okso-Dragon molekuli 17-positsiooniline süsinikuaatom metüülrühmaga, mis muudab selle suukaudselt kättesaadavaks C17-aa anaboolseks steroidiks. Terapeutilise ravimina on hapnikul paljudes programmides hea mõju. Kõige sagedamini kasutatakse patsientide abistamiseks liigse kehakaalu languse ajal suurte operatsioonide või infektsioonide ajal. Anavaril on ka kortikosteroidide liigse sekretsiooni ja luu tiheduse suurendamine osteoporoosi raviks. Kuid Ameerika Ühendriikides, kuigi ravimite müük on hea, kontrollib neid rangelt toidu- ja ravimiamet. Anavar on ka väga efektiivne hepatiidi ja olulise kasvuhormooni puudumise raviks lastel.

Anavar on ka steroidide tüüp, mida käte sportlased eelistavad. Selle kerge välimusega on Anavar anaboolne võime 3 ... 6 korda suurem kui testosteroonil. Anavar anaboolne kiirus on 322-630, samas kui testosteroon, kuigi tugev anaboolne hormoon, on ainult 100. See viitab sellele, et selle steroidi võime sünteesida lihaseid on silmatorkav, kuid tegelikult ei näita anaboolse kiiruse tase. Meeste sportlaste jaoks ei ole Anavar enam steroid, et suurendada selle suurust. Kuid selle anaboolne võime on rasva vähendavas tsüklis suurepärane ning seda kasutatakse ka konkurentsivõimeliste sportlaste tulemuste otseseks parandamiseks. Samal ajal leiti, et Anavar on meessuguhormoonide konverteerimisel vähem tõhus, muutes selle anaboolseks steroidiks, mis sobib naissportlastele.

Kui arutame intuitiivselt Anavari rolli ja omadusi, on selle kõige olulisem võime suurendada lämmastiku säilitamist lihasrakkudes, vähendada suguhormooni siduvat globuliini ja inhibeerida glükokortikoidide sekretsiooni. Lämmastiku säilitamine rakkudes suurendab anaboolsuse tõhusust ja lämmastiku puudumine põhjustab katabolismi. Suguhormooni siduva globuliini vähendamine mitte ainult ei suurenda anaboolset kiirust, vaid pakub ka vabalt toimiva platvormi kõigile ringlevatele anaboolsetele steroididele. Mis puudutab glükokortikoidide inhibeerimist, on see peamiselt seetõttu, et tegemist on steroidide tüübiga, mis raiskab lihaseid, kõige levinumat, näiteks kortisooli. Need hormoonid mitte ainult ei põhjusta rasva suurenemist, vaid kahjustavad ka lihaskoe. Anavar isased suurendavad ka punaste vereliblede arvu veres, mis võib suurendada vastupidavust. Mõned uuringud on näidanud, et see steroid võib suurendada ka kardiovaskulaarset taluvust. Kõige tähtsam on see, et Anavar on ainus steroid, mis tegelikult rasva põletab. Enamik steroide lagundavad rasva, suurendades organismi ainevahetuse kiirust, samas kui Anavaril on otsene funktsioon põhjustada rasvade lagunemist. Paljud inimesed arvavad, et see on sellepärast, et Anavar võib siduda tihedalt androgeeniretseptoritega, vähendada kilpnäärmega seonduvat globuliini ja suurendada türoksiini siduvat pre-albumiini. Need võimed võivad inimkehas paremini kasutada trijodürooniinhormooni ja T3 hormooni.

Anavari tegelik toime

Mõista mõningaid Anavar-i terapeutilisi põhifunktsioone ja nüüd pöörame tähelepanu selle kasule, mida see praktilistes rakendustes kasutajatele võib tuua.

1 lihaskasv

Kasvanud lihased hooaja vältel: Kuna hapniku isased ei aromatiseeru, on Anavar-isadega lisatud lihased rasvavabad. Samal ajal ei põhjusta see vett. Samas ei ole lihaste suurendamise steroidide segamise tsüklis Anavarit võimalik kasutada lihaste suurendamise peamise jõuna, vaid see ei vähenda lihaseid. Kasutajad peaksid olema võimelised lisama mõningaid tõelisi lihaseid ja uuringud on näidanud, et hapniku isaste kasutamisega suurenenud lihased jäävad tõenäolisemalt. Kuid see ei mõjuta lihaseid nagu draakon, draakon, tugev või testosteroon.

Kuigi hapnik ei ole hooajaliseks lihaste kasvatamiseks esimene valik, peame seda naiseliste sportlaste puhul erinevalt kohtlema. Naised on Anavarile tundlikumad kui mehed, mistõttu on võimalik, et Anavarit kasutatakse müogeenseks ravimiks.

Peale selle ei ole naised üldiselt liigse lihaskasvuga. Piisab vähe kvaliteedi parandamisest ja mõne mõõtme lisamisest.

Lisaks soo mõjule hindavad kasutajad lihaskasvu tsüklis Anavar'i võimet suurendada organismi ainevahetust. See võimaldab kasutajal lisada vähem keha rasva offseason ajal. Kuna Anavar võib suurendada testosterooni sisaldust kehas, leiavad inimesed, et teiste steroidide tulemused on segatult paremad.

2 rasva vähendamise tsükkel:

Vähendada rasva: Ei ole kahtlust, et parim Anavar'i kasutamise aeg on rasva vähendav periood, olenemata sellest, kas see on mees või naine. Sellepärast kasutavad enamik mitte-sportlasi anaboolseid steroide. Tänu oma tugevatele anaboolsetele võimetele on Anavar parim steroid, mida kasutatakse lihaste säilitamiseks rasva vähendava faasi ajal, mis suurendab lihaste tugevust. Toitumise ja rasva vähendamise edu võti on rasva tarbimine, samal ajal lihaste säilitamise maksimeerimine, kuid lihaste tarbimine on vältimatu. Sellepärast peate Anavar'i rasva kadumise faasis kasutama. Anavar mehed võivad suurendada uute kehade ainevahetust kehas, põhjustades otseselt rasva tarbimist. See võimaldab kasutajal saavutada pärast rasva tarbimist paremat lihaste eraldumist. See muudab teie veresooned selgemaks ja lihaseid tugevamaks. Kuigi Anavar'i toime ei ole võrreldav trenbolooni omaga, ei ole Anavar'i toime halb võrreldes enamiku DTH steroididega nagu Masteron. Rääkimata selle kerge jõudluse positiivsest mõjust.

3 füüsilise funktsiooni parandamine

Paljud sportlased armastavad Anavar'i kasutamist mitmel põhjusel. Seda tüüpi steroid võib suurendada tugevust, isegi kui see ei ole nii ilmne kui jõuline täiendus või Fluoxymesterone, on see siiski väga tõhus. Teine põhjus, miks sportlased austavad Anavarit, on see, et see ei põhjusta lihases liigset mahtu. Mõnedes spordivõistlustes on takistuseks liiga suur plokk. Kui arvestame ka seda, et hapnik ei anna kasutajatele vett, on see kahtlemata üks populaarsemaid sportlaste anaboolseid steroide.

4. Spordi jõudluse parandamine

Hoolimata hapniku kasutamise eesmärgist, leiavad kõik kasutajad oma taastumise kiiruse ja lihaste vastupidavuse paranemise. Kuid see ei tähenda, et koolituse kestust saab pikendada. Kas see mõjutab sportlasi sõltub konkreetsest olukorrast. Kuid on kindel, et koolituse kvaliteeti on võimalik parandada ja kasutajad saavad samal ajal täiendada kvaliteetsemat koolitust.

Anavar'i kõrvaltoimed

Erinevalt teistest tugevatest anaboolsetest steroidide taastumistest, mis on saadud dioksotestosteroonist, on Anavar'i kõrvaltoimed suhteliselt kerged. Tervetel täiskasvanutel võib seda vähendada miinimumini. Tegelikult, kui seda kasutatakse korralikult, ei põhjusta hapnik kõrvaltoimeid. Anavari kõrvaltoimete selgemaks mõistmiseks on tarvis täiendavat uurimist, et saada kasulikku teavet.

1 östrogeeni aspekt

Anavaril ei ole östrogeeniga seotud kõrvaltoimeid. See ei aromatiseeri ega põhjusta laktatsiooni ega põhjusta vee reaktsioone. Samuti ei põhjusta see östrogeeni sisalduse muutust, seega ei ole selles aspektis kõrvalmõju. Kuna see ei põhjusta veereaktsiooni, puudub vererõhu suurenemise oht. Mõned steroidid nagu trenboloon, mis ei aromatiseeru, võivad põhjustada vererõhu tõusu. Kuid Anavar seda ei iseloomusta.

2 androgeeni aspektid

Anavar ei ole väga tugev androgeeni steroid, kuid selle mõju organismi androgeenile on endiselt olemas. See avaldub sümptomina, mis võib põhjustada akne, juuste väljalangemist, keha karvade suurenemist ja meeste kiilaspäisust. Kuid enamasti saab neid kõrvaltoimeid vältida, kui kehas toodetud meessoost hormoonid hoitakse madalamal tasemel. On oluline märkida, et 5-alfa-reduktaasi inhibiitoreid kasutatakse sageli anaboolsete steroidide selle aspekti kõrvaltoimete kontrollimiseks. Siiski ei ole Anavar vereringes väga efektiivne, sest 5-alfa reduktaas ei mõjuta Anavarit. 5-alfa-reduktaasi roll on testosterooni muundamine dioksotestosterooniks, samas kui Anavar on juba dioksotestosteroon.

Androgeeniga seotud kõrvaltoimete hulgas võib Anavar põhjustada masculiniseerumise kõrvaltoimeid. See avaldub keha karvade, paksema hääle ja laienenud kliitori suurenemisena. Aeroobsete meeste mõju naiste mehelikkusele on väike ja enamikul naistel ei ole probleeme, kui nad on ohutud kasutada. Muidugi on Anavarile tugevaid vastuseid, kuid enamiku naiste puhul on Anavar suhteliselt ohutu anaboolsete steroidide klass. Kui teil on kasutamise ajal mehelikkuse sümptomid, peate selle kohe lõpetama, kuni sümptomid kaovad. Nende andmete tähelepanuta jätmine võib põhjustada pöördumatuid kahjustusi.

3 kardiovaskulaarset aspekti

Hapniku kõige huvitavam kõrvaltoime on seotud kolesterooliga. Anavar inhibeerib HDL-kolesterooli ja põhjustab LDL-kolesterooli taseme tõusu. Meeste standardne terapeutiline annus võib pärssida kuni 30 HDL-steroidi, samas kui kulturistid kasutavad annuseid, mis võivad inhibeerida 50% ja põhjustada LDL-steroidide 30% -list kasvu. Nende kõrvaltoimete tõttu, kui teil on probleeme kolesterooli ainevahetusega, on parem mitte kasutada Anavar'i. Isegi terved inimesed peaksid nende kasutamisel püüdma säilitada häid eluviise. See tähendab, et teie dieet on madal kolesteroolitasemel, piisab omega rasvhapetest ja teeb palju aeroobseid harjutusi. Kõikidel oksüsterooli kasutajatel soovitatakse piirata küllastunud rasvade ja monosahhariidide tarbimist. Kasutage kolesterooli antioksüdantide lisandina ja pöörama suurt tähelepanu selle keha sisule.

4 testosterooni aspekte

Anaboolsete steroidide kasutamine inhibeerib testosterooni sekretsiooni organismis. Erinevate steroidide inhibeerimise efektiivsus on samuti erinev. Anavari pärssiv toime on nõrk, kuid enamik meessoost kasutajaid lisab oma segaplaanidele täiendavaid testosterooni ravimeid. Selle tegemata jätmine toob kaasa keha enda testosterooni tootmise liiga madala, põhjustades mitmeid tüütuid kõrvaltoimeid. Siiski võib oksürodaani kasutamine seda kõrvaltoimet kontrollida, isegi suurte annuste korral, põhjustab Anavar kuni 50% testosterooni sisalduse, mis on mõnele mehele veel vastuvõetav vahemik. See on suures osas seotud iga inimese enda testosterooni tasemega, kuid enamik mehi peaks olema ettevaatlik täiendavate testosterooni ravimite kasutamisel.

Sama asi on kõigi anaboolsete steroidide puhul, et kui ravim on peatatud ja lisatud hormoonid tarbitakse, hakkab keha ise testosterooni tootma. Selle taastumise eelduseks on see, et teie keha testosterooni tase ei ole liiga madal ning HPTA-le ei ole kahjustatud sobimatute ravimite tõttu. Täielikuks taastumiseks kulub aega. Seetõttu peaks enamik meessoost kasutajaid pärast tsükli lõppu läbima ravi. See protsess hõlmab tamoksifeeni, ravimi, näiteks klomifeeni kasutamist, ja ka kooriongonadotropiin on kasulik. Nende kolme ravimi kombinatsioon kiirendab teie taastumisprotsessi.

5 maksa toksilisus

Süsinik 17aa anaboolse steroidina on oksürootioon hepatotoksiline. Siiski on Anavar'i hepatotoksilisus kõigis süsinik 17aa steroidides minimaalne. Andmed näitavad, et Anavar'i terapeutiline annus ei suurenda oluliselt ensüümi maksas. Loomulikult on see suurem mõju kui jõudlust suurendav ravim, kuid see on ka väikseim süsinik 17aa perekonnas. Väärib märkimist, et maksaensüümide suurenemine ei põhjusta otseselt maksakahjustust, kuid sellise surve all tekkinud pikaajalised kahjustused on vältimatud. Seega on järgmised sammud, mida ma esitan, väga vajalikud. (Kõigepealt, kui teil on maksaprobleeme, ärge kunagi kasutage Anavar'i ega mistahes süsinik 17a anaboolset steroidi.)

Esiteks tuleb vältida alkoholi joomist. Süsinik 17aa steroidide kasutamisel on alkoholi tarbimine maksale äärmiselt kahjulik. Tegelikult, et tagada koolituse tulemuslikkus, ei tohiks me kunagi juua alkoholi. Teiseks, ärge võtke mingeid käsimüügiravimeid, kui see pole vajalik. Paljud käsimüügiravimid on toksilisemad kui steroidid. Lisaks sellele, et tagada 8-nädalase süsinikdioksiidi 17a-steroidide kasutamine ühes tsüklis, peab järgmine kasutamine ootama, kuni maksa indikaatorid on täielikult taastatud. Kõrvaltoimete vähendamiseks on vaja kasutada ravimeid, mis kaitsevad maksa ja detoksikatsiooni.

Anavari järelevalve

Terapeutiliseks kasutamiseks on Anavar'i ööpäevane annus umbes 5-10 mg ja mitte üle 10 mg. Võtke paus umbes 2-4 nädalat ja alustage veel 2-4 nädalat.

Meeste kasutajate tulemuslikkuse parandajana tekitab 20-30 mg ööpäevane annus rasvade vähendamise tsükli toimel, kuid 40-50 mg on efektiivsem ja kõrvaltoimete oht on väike. 80 mg päevas ei ole tavaline, mis põhjustab palju kõrvaltoimeid. Loomulikult saate seda summat suurendada, kuid kõrvaltoimete oht suureneb järk-järgult. Tuleb märkida, et kui kasutate harrastajana, võib Anavaril olla hea mõju, kuid kui soovite konkureerida kulturismis, on mõningaid teisi ravimeid, mis võivad olla tõhusad. Meeste Anavar-i tavakasutuse tsükkel on umbes 6-8 nädalat. Paljude kasutajate jaoks on kõige tõhusam viis minna teise anaboolse steroidi juurde pärast 3-4 nädalat Anavar'i. Sest lihaste suurendamise tsükkel, anaboolne testosteroon, anaboolne steroid, ei ole hea valik. Tavaliselt on lihaskasvu saavutamiseks vaja vähemalt 80-100 mg, kuid see ei ole veel efektiivne. Lisaks on Anavar kallis ja parem on mitte kasutada Anavarit lihaste tugevdamiseks.

Naiskasutajatele on 5-10 mg päevas täiuslik, olenemata eesmärgist. Vähesed naised vajavad annuseid üle 10 mg. Siiski, kui indiviid on talunud 10 mg, võib 15 mg-l olla parem toime. Siiski kaasneb annuse suurenemisega palju riske. 20 mg päevas või rohkem annavad kindlasti erineva klassi masculinization. Kui soovid lihaste suurendamiseks kasutada rohkem kui 20 mg, peaksid kasutajad oma kehast selgelt aru saama ja tagama arsti juhendamise. Kui naissoost kasutaja alustab Anavar-tsüklit, peaks see algama päevase annusega 5 mg ja suurendama järk-järgult suuremat annust. Eriti mõnede inimeste puhul tekitab selline suur annus 20 mg efekti. Naiste elutsükkel on samuti 6-8 nädalat. Üldiselt on naissoost kasutajatel paremad tulemused pärast 3-4 nädala puhkeperioodi ja seejärel kogu tsükli jätkamist.

Anavar omandamine

Anavaril on palju kaubamärke, kuid neid segatakse paljude suukaudsete ja võltsitud toodetega. On ka väikesi ettevõtteid, kes püüavad seda võltsida, kasutades Dianabol, mis kahtlemata põhjustab naissportlaste mehelikkust.

Kui soovite osta kvaliteetset Anavar'i, peate tegema tööd, et uurida narkootikumide tootja brändi ja pakkuja usaldusväärsust. Vastasel juhul on võltsinguid lihtne osta. Meeste sportlaste jaoks on rasva vähendav tsükkel, mis kasutab kvaliteetset Anavar'i, väga kallis.

Anavar segatud probleem

1 mees segatud

Meeste kasutajate puhul kasutatakse rasva kadumise tsüklis Anavar'i parimat kombinatsiooni. Üldiselt on paremate tulemuste saavutamiseks soovitatav segada mõnede paiksete testosterooni ravimitega. Testosteroon on enamiku tsüklite aluseks, mitte ainult seetõttu, et anaboolsete steroidide kasutamine pärsib testosterooni sekretsiooni, vaid ka seetõttu, et testosteroon on tugev anaboolne steroid. Siin on mõned Anavarile sobivad ravimid rasva kadumise tsüklis:

Trenboloon

Boldenone

Masteron

Oksümetoloon

Methenolone

2 naise segakasutus

Naiskasutajatele on Anavar väga tõhusad nii lihaste kui ka rasva kadumise tsüklites. Paljudel juhtudel on mõnede kasutajate jaoks piisav ainult seda tüüpi sterool. Naistel, kes kasutavad steroide esimest korda, on kõige parem kasutada ainult Anavarit, et mõista organismi tolerantsust ja sellele reageerimist, tagamaks, et keha on ravimiga kohanemiseks piisav. Pärast seda segu võivad mõned järgmised ravimid tuua paremaid tulemusi:

Methenolone

Oksümetoloon

Klenbuterool

T3

HGH

Tamoksifeen

*** Ülaltoodud on ainult viide, sest erinevus on individuaalne, palun järgige arsti / ekspertide juhiseid iga juhtumi puhul eraldi.


Paari:Kui kaua see sobib päeva sobivuseks? Järgmise:Steroidide lühendite terminid