Mõned andmed Mesterolone Provironi kohta

- Jun 06, 2019-

Proviron ( Mesterolone ) on turul kõige levinum anaboolne steroid. Ravimigrant Schering tootis ravimi 1934. aastal. Ametnikud nimetavad seda Mesterolone'iks ja aastate jooksul on ilmunud palju erinevaid kaubamärke, kuid nimi Proviron on alati olnud kõige valjem. Steroidide kasutajatel on palju arusaamatusi steroidide, näiteks Mesterolone'i kohta. Vaatame lähemalt metestosterooni kõiki aspekte.

Proviron (Mesterolone) on väga ainulaadne anaboolsete steroidide klass paljudel tasanditel. Selle olemus on mõnevõrra sarnane oksümetüüli ja rostenooni omaga, aga ka oksixantooni ja stanosolooliga. Mesteroloon ei suurenda lihaste ümbermõõtu treeningutõhususe parandamisel, kuid sellel on eriline toime, kui seda kasutatakse lihaste suurenemiseks ja rasva kadumiseks.

Kuigi mesteroloon on teraapias kasutatavate anaboolsete steroidide kõige levinum klass, ei kiida USA ravimiamet selle tootmist heaks. See ravim on kõige levinum Lääne-Euroopas. Kõige tavalisem ravitingimus on androgeenide puudus, tavaliselt vanuse tõttu. Mesteroloon võib samuti suurendada viljakust ja sperma kvaliteeti ja kogust, mis on üsna erinev teistest varem kasutusele võetud steroidravimitest.

Mesterolooni funktsioon ja omadused on dihüdrotestosterooni derivaat ja kuulub metüül suukaudsete ravimite klassi. Struktuurselt lisab see dihüdrotestosterooni molekulil põhineva esimese süsiniku rühma metüülrühma, mis muudab mesterolooni seedetrakti läbitavaks ilma maksa lagunemiseta. See on üks vähestest suukaudsetest steroididest, mis ei kuulu 17aa klassi, seega ei ole mesteroloonil mingit hepatotoksilisust. Kuulus suuline ravim metoproloolil on samuti sama metüülrühm. Kuid ka sellepärast, et Mesteroloon ei kuulu 17aa steroidile, väheneb selle bioloogiline aktiivsus oluliselt. Sellepärast ei ole Mesterolone nii populaarne kui mootori jõudluse võimendaja.

Mesteroloonil on androgeeni konversioonikiirus ligikaudu 34-40 ja anaboolne konversioonimäär 100-150. Need andmed põhinevad testosteroonil (testosterooni puhul on mõlemad testosterooni efektiivsused 100). Kuigi testosterooni anaboolne efektiivsus on testosteroonist veidi kõrgem, on Mesterolone anaboolne aktiivsus väga madal. See omadus on väga sarnane Fluoxymesterone'iga. Struktuuriliselt konverteerib ja vähendab Mesterolone dioolide metaboolset efektiivsust, mis mõjutab anaboolset aktiivsust. Mesterolooni meessoost hormoonide efektiivsus on tegelikult palju suurem kui andmetel.

Funktsioonide põhjal on Mesterolone'i neli põhitüüpi. Esiteks on mesteroloonil võime siduda suguhormooni siduvat globuliini. Tegelikult on selle olemus selles suhtes kõige tugevam steroididest. See omadus suurendab vaba testosterooni hulka ringluses. See on oluline steroidide kasutajate jaoks, mis võimaldab kehas olevatel steroididel olla vabas olekus, mitte olla seotud vastava saidiga. Lihtsamalt öeldes muutub teie tehtud ravim tõhusamaks.

Samal ajal võib mesteroloon häirida aromaatse ensüümi funktsiooni (aromaatne ensüüm muundab Mesterolooni östrogeeniks). See omadus võib teatud määral inhibeerida östrogeeni kõrvaltoimeid, seega võib Mesterolooni kasutada östrogeenivastase ravimina CYLE, kuigi see ei ole võrreldav reaalsete ainetega nagu anastrosool ja eksemestaan. Antiöstrogeenne. Kuid mõnede steroidikasutajate puhul on östrogeeni imendumine Mesterolone'i poolt juba väga hea.

Mesterolooni molekulil on samuti tugev sidumisfunktsioon androgeeni retseptoriga. See omakorda võib suurendada teiste samaaegselt kasutatavate ravimite tõhusust, kuid mis veelgi tähtsam, võib see suurendada metaboolset efektiivsust, põhjustades rasva ainevahetust. Lisaks ei inhibeeri Mesterolone HPTA gonadi telge nagu paljud teised steroidid. Samal ajal on selle androgeeni funktsioon väga tugev, mistõttu võib Mesterolone parandada sperma kvaliteeti ja kogust.

Mesterolooni toime

Mesteroloon ei ole lihaste edendamise faasis suur steroid ja see ei pruugi olla paljudes meessoost kasutajate hooajalises tsüklis. Loomulikult on erandeid. Mesterolone lisamine lihast suurendavale tsüklile võib aidata kasutajatel kasvupinnast läbida. Mõnikord, kui tsükkel on umbes pooleldi, tekib platoo periood (kaalutõus aeglustub). Testosteroon võib suurendada kehas vaba testosterooni kogust, seega aitab see läbi platoo läbida. Kulturistide jaoks, kui hooaja kasutab palju Mesterolone'i, kasutavad mõned inimesed isegi rasva kadumise ajal suuri testosterooni annuseid. Kuid kasutajatele, kes soovivad testida hooajal väikese annusega testosterooni, võib Mesterolone pakkuda androgeeni abi.

Ei ole kahtlust, et Mesterolone sobib rohkem rasva kadumise perioodiks. See steroid suurendab lihaste jäikust ja mis veelgi tähtsam, suurendab teiste segatud steroidide efektiivsust lihaste tugevuse suurendamiseks. Oleme varem öelnud, et Mesterolone ja androgeeni retseptoritel on tugev sidumisvõime, mis võib parandada rasva ainevahetuse tõhusust. Samal ajal peame pöörama tähelepanu mesterolooni naissoostevastasele funktsioonile, mis võib tagada, et ringluses ei esine kõrvaltoimeid, näiteks veemahutit või sarapuupähkli piima. Samuti suurendab see organismis vaba Mesterolooni kogust, mis on kasulik tingimustes, kus rasva kadumise perioodil kehas ei ole palju testosterooni. Lõpuks võib mesteroloon oma androgeense omaduse tõttu oluliselt parandada teiste steroidide toimet rasva vähendaval perioodil ja seega suurendada lihaste kõvadust ja joont. Siiski tuleb märkida, et testosteroon võib olla efektiivne ainult siis, kui sebum on väga madal.

Mesterolone'i kõrvaltoimed

Mesteroloon on kõige ohutum steroid, mitte üks neist. Meeste kasutajatele üldiselt ei ole kõrvaltoimeid.

Testosterooni kasutamine

Treeningu tulemuslikkuse parandamiseks ravimina on Mesterolone'i annus umbes 50-150 mg päevas. Kasutusperiood on umbes 8-12 nädalat, kuid seda kasutatakse kuue nädala jooksul, et läbida platvormiperiood, mis võib olla tsükli viimased kuus nädalat.

Mesterolooni kasutamisel leiad, et sellel on eriti hea segamise efekt, eriti kui rasva vähendav periood segatakse hapnikuga, draakoniga, meridiaaniga jms. See võib oluliselt suurendada lihasjäikust. Raske on öelda, milline ravim on lihaste edendamise perioodil parem. Mõned inimesed lihtsalt kasutavad seda ja näevad, millist kasu see toob.

Paljud kulturismi harrastajad kasutavad PCT-s Mesterolone'i, sest testosteroon ise on anaboolne ravim ja võib mõõdukalt antiöstrogeeni suurendada androgeenide sekretsiooni, parandada sperma kvaliteeti ja ei surmata sugunäärme telge, mis võib aidata klomifeenil taastada oma hormooni sekretsiooni. Samuti suurendab resistentsushormooni siduv globuliin SHBG anaboolset kiirust, seega sobib see PCT-le.

Mesterolone'i ülevaade

Kui kasutaja on ravimist täielikult teadlik, annab Mesterolone teile tsüklile hea mõju, mis parandab kogu tsükli plaani kvaliteeti ja optimeerib tsüklit.

Paari:Sustanon 250 andmete jagamine Järgmise:Steroidide KKK lisad -3