Mõned üksikasjad Turinabolist

- Jun 07, 2019-

turinabol on väga ainulaadne steroid. Täpsemalt on erilisandiks aine Dianabol ja closteboli vahel. See muudab ravimi väga nõrk androgeense omaduse tugeva anaboolse funktsiooni eelduseks. Samal ajal on ka selle ravimi ajalugu väga huvitav.

1962. aastal valmistas turinabol esmalt Ida-Saksamaa Jenapharm. See steroid on paljude aastate jooksul näidanud suurt turvalisust meestel, naiste steroidide kasutajatel ja isegi laste ravimisel. See steroid võib säilitada skeletilihaste ja lihaste ümbermõõdu suurel määral, põhjustamata tõsiseid tüsistusi. Kuid turinabol on tõeliselt kuulus tänu Ida-Saksa steroidskandaalile 1990ndate olümpiamängudel.

Aastatel 1974–1989 õnnestus Ida-Saksamaal oma sportlased olümpiamängudel kasutada steroide ja saavutasid häid tulemusi. Nende pettusmeetodit ei küsitletud, sest suulist lisatoetust ei leitud sel ajal. Hiljem näitasid ametlikud uuringud, et nad kasutasid testosterooni taseme vältimiseks ka epitestosterooni. Kui suulise erijõudude skandaal avalikustati, lõpetas Jenapharm ravimi tootmise. Sellest ajast alates on ravim muutunud rangeks steroidiks musta turu ranges tähenduses ning suuremate tootjate tooteid ei ole.

Erifunktsioon ja omadused

keemiline nimetus on 4-kloro-17a-metüül-17b-hüdroksüandrosta-1,4-dien-3-oon, mis põhineb D.-l. Aine, mis on ise tugevalt täiendav, on testosterooni derivaat. Spetsiaalse komplekti funktsionaalne struktuur on väga lihtne. See aine lisab esimese ja teise süsiniku süsiniku kaksiksideme testosterooni struktuuri alusel, mis muudab selle steroidi anaboolsed omadused tugevamaks kui meessuguhormoon. Samal ajal on ka 4. asendis süsinikuaatomil kloori aatom, mis takistab aine aromaatiseerumist ja edasist androgeenset aktiivsust. Lõpuks lisab see 17. rühma süsinikuarvule metüülrühma, mis muudab ravimi suukaudselt kättesaadavaks. Seetõttu on erilisandiks ka 17a-st anaboolsete steroidide klass.

Selle struktuuril põhinevad funktsionaalsed omadused on samuti väga lihtsad. Nagu enamik steroide, suurendab see valgu sünteesi efektiivsust, suurendab lämmastiku retentsiooni ja suurendab punaste vereliblede arvu. Need omadused on väga olulised kehas anaboolse keskkonna parandamiseks. Valgu sünteesi efektiivsuse suurenemine tähendab, et rakud toodavad rohkem valku ja lämmastiku retentsiooni efektiivsuse suurenemine on oluline lihaste sünteesi jaoks. Ebapiisav lämmastik võib kergesti põhjustada katabolismi, samas kui lämmastiku rikkalik keskkond võib soodustada anabolismi. (See on "positiivne lämmastiku tasakaal", mida tavaliselt kasutavad mõned valgupulbriettevõtted. Selgus, et ainult steroidide kasutamine saavutab selle positiivse lämmastiku tasakaalu efekti ja valgupulbri reklaam on täiesti vale reklaam.)

Punaste vereliblede funktsioon veres on hapniku kandmine. Punaste vereliblede arvu suurenemine tähendab hapnikusisalduse suurenemist veres, mis võib parandada lihaste vastupidavust. Samal ajal kombineerivad need funktsioonid suuresti organismi taastumisvõimet.

Kuid need omadused on leitud ka paljudes teistes steroidides. Eripäraks on see, et see ei ole aromaatne (mitte naissoost) ja tal ei ole tugevaid androgeenseid omadusi. See on väga kasulik sportlastele, kes peavad parandama oma lahja kehamassi.

Teine väga eriline turinabol omadus on see, et see võib oluliselt vähendada suguhormooni siduva globuliini kogust. Ka selles valdkonnas on võimsamate steroidide täiendamiseks natuke tugevaid külgi, kuid samuti on väga oluline erijõudude täiendus. Suguhormooni siduva globuliini vähenemine tähendab, et kehas on rohkem vaba testosterooni. Veelgi olulisem on see, et muudel steroididel, mida te samal ajal kasutate, on pikem püsiv toime. Samuti võib öelda, et spetsiaalse jõu kasutamisega saate suurendada teiste samaaegselt kasutatavate steroidide toimet annust suurendamata.

Eriefekt

Ei ole kahtlust, et eriline jõud on tõeliselt sportlaste jaoks tõhusam. Siin ma mõtlen reaalses võistluses osalevatele mängijatele, mitte kulturistidele ega kulturistidele. Spetsiaalsed toidulisandid võivad oluliselt parandada lihaste taastumist. Kui hooaja algab, leiavad sportlased, et nende seisund on tipule lähemal. Anaboolseid steroide ei ole võimalik kaitsta. Spetsiaalset jõudu kasutavad sportlased leiavad ka, et nende tugevus kasvab, nad võivad mängida kiiremini ja hüpata kõrgemini. Loomulikult ei suuda ravimid aidata teil "mängida" mängu võimet, mida ta saab teha, on aidata teil veelgi parandada. Ida-Saksa sportlaste kasutamine rohkem kui 20 aasta jooksul on tõestanud erijõudude tõhusust.

Lihtsamalt öeldes ei ole erilisand aga ideaalne hooajaline steroid, see ei põhjusta eriti hullu lihaste kasvu, kuigi mõju on küllaltki märkimisväärne. Kindlasti on parem, kui oksümetolooni ja Dianabol täiendada pika lihasega. Erilisand ei suurenda lihaste ümbermõõdu nagu deka, kuid selle pakutav kaalutõus on puhta lihase suurenemine, sest see ei aromatiseeri. Ei hoia vett ja ei hoiusta rasva. Vähendades suguhormooni siduva globuliini suukaudset kogust, on võimalik suurendada ka hooajalise deka ja Equipoise mõju.

Erijõu erieesmärki kasutatakse rasva vähendamise perioodi ettevalmistamiseks. See võib aidata säilitada lahja kehamassi, suurendades samal ajal lihaste jäikust. See efekt on sarnane Winstroli omaga, kuid see on palju vähem efektiivne kui trenboloon. Raske kehamassi säilitamise ja taaskasutamise parandamise tähtsus rasva kadumise ajal on aga hindamatu. Paljud inimesed arvavad, et see ravim on rasva kadumise varases staadiumis väga efektiivne kui peamine steroid. Kui sebum on langetatud, muutub see võimsamaks aineks.

Erilise jõu kõrvaltoimed

Võime öelda, et erilisandite kõrvaltoimed on üks kõige nõrgemaid steroide. Kuid sellel ravimil on teatud kardiovaskulaarne kahjustus. Loomulikult on see tervislike täiskasvanute jaoks kontrollitav, kuid seda tuleb siiski meeles pidada. See ravim sobib nii meestele kui naistele, mitte naiste esimene valik, kuid seda võib kasutada ka. Vaatame suuliste erilisandite kõrvaltoimeid.

1 östrogeeni aspekt

Suukaudsed toidulisandid ei aromatiseeru, seega ei ole sellel östrogeeni kõrvaltoimeid. See tähendab, et puuduvad sellised probleemid nagu skorpioni piim, vee säilitamine ja kõrge vererõhk ning see võib oluliselt vähendada kõrge vererõhu sümptomite riski steroidides.

2 androgeeni aspektid

Struktuuriliselt ei ole sellel tugevaid meessuguhormooni omadusi, kuid see on endiselt ebaselge. Kuna pole olemas nn tavapärase suurtootja erilisandit, on meessuguhormooni omaduste osas alati müsteerium. Võime kinnitada, et tema androgeenne aktiivsus on tõepoolest suhteliselt väike ja võib esineda selliseid kõrvaltoimeid nagu akne, juuste väljalangemine, meeste kiilaspäisus ja keha karvakasv, kuid üldse mitte. Tuleb märkida, et 5-alfa-reduktaasi inhibiitorite kasutamisega ei reguleerita seda spetsiifilise komplementi põhjustatud kõrvaltoimet.

Turinabol toidulisandite kõige tõsisemad meessoost ja naise kõrvaltoimed on naiste maskuliseerumine. Spetsiifiliste sümptomite hulka kuuluvad vokaalsete nööride paksenemine, suurenenud kliitori ja keha karvakasv. Üldiselt on see kõrvaltoime põhjustatud uimastite kuritarvitamisest. Selle sümptomi esinemine nõuab kohest tagasivõtmist, vastasel juhul on kahju pöördumatu.

3 kardiovaskulaarset aspekti

Erilisandid suurendavad LDL-kolesterooli taset (halb) ja pärsivad oluliselt HDL-i (head) kolesterooli sekretsiooni. See kõrvaltoime on tõsisem kui süstitud steroidide kasutamisel.

Kui teie kolesterooli tase on kõrge või kui te ei saa säilitada tervislikku kolesterooli elustiili, ei ole see soovitatav. Tervislik toitumine piisava enesedistsipliiniga kasutajatele tähendab madala küllastunud rasva ja minimaalset monosahhariidi tarbimist. Samal ajal veenduge, et teil on piisavalt omeg-3 rasvhappeid, mis tähendab, et iga päev tuleb tarbida palju kalaõli ja tagada piisav aeroobne harjutus. Kui te saate seda teha, siis ma usun, et see kõrvaltoime ei muutu probleemiks.

4 testosterooni aspekte

Erilisand täiendab endogeense testosterooni sekretsiooni ja seda tuleb kasutada koos eksogeense testosterooniga, vastasel juhul põhjustab see madalat testosterooni. See võib põhjustada mitmeid füüsilisi, vaimseid ja seksuaalseid häireid. Siiski ei pruugi füüsilised sümptomid ilmneda teiste samaaegselt kasutatavate steroidide poolt.

Kõik anaboolsed steroidid pärsivad testosterooni sekretsiooni organismist. Nii kasutavad enamasti meessoost kasutajad mõnda eksogeenset testosterooni. Vastasel juhul põhjustab testosterooni tase kehas liiga madal, põhjustades terve rea terviseprobleeme. Eksogeense testosterooni kasutamine võib selle probleemi hästi lahendada.

Pärast teiste eksogeensete steroidhormoonide lahkumist kehast taastub kehas testosterooni sekretsioon järk-järgult. Kuid tsüklijärgne PCT taastamise protsess on siiski vajalik. See taastumisprotsess muudab teie testosterooni tasemed kiiremaks. Hea taastumistsükkel tagab, et teie testosterooni tase toimib ka enne normaalset naasmist. See kiirendab ka testosterooni sekretsiooni, kuid üldiselt võtab see mitu kuud. Taastamisprotsessi oluline punkt on see, et teie looduslik taastumisprotsess põhineb asjaolul, et testosterooni tase kehas ei ole liiga madal ja keha HPTA ei ole tõsiselt kahjustatud. Tsükli lõpus on testosterooni esialgsed tasemed kehas väga väikesed ja glükokortikoidid võivad kergesti kontrollida organismi hormoonide metabolismi ja õige tsükli taastumine pärsib seda kõrvaltoimet. Naissoost kasutajate jaoks ei ole erilisandite kasutamisel vaja kasutada eksogeense testosterooni kasutamist.

5 maksa toksilisus

17a steroidse suukaudse lisandina on see hepatotoksiline. Maksapõhise surve tõttu suureneb maksaensüümide väärtus, see ei ole otsene kahjustus, kuid see on tõepoolest stressitegur. Eritoetus ei ole kõige tugevama hepatotoksilisusega 17a-steroid. See võib vältida maksakahjustusi õige kasutamise kaudu.

Kui teil on maksaprobleeme või olete ebatervislik, ei tohi te seda ravimit kasutada. Eelduseks on, et teie maks on terve. Kõige tähtsam on, et te ei tohiks seda ravimit kasutades kunagi juua alkoholi. See paneb maksadele palju stressi ja tekitab tõsiseid probleeme. Tegelikult ei tohiks kulturismi harjutamine alkoholi üldse juua. Alkoholi võib öelda, et see on maailma kõige materjal, mis takistab teil edenemist. Samuti on tungivalt soovitatav vältida mis tahes vormis ravimite kasutamist, mis on rohkem hepatotoksilised kui steroidid. Teiselt poolt vajate maksa säilitamiseks mõningaid maksakaitsevahendeid.

Mõistlikult kasutatuna, kuigi maksaensüümide väärtus tõuseb, taastub see kohe pärast ravi lõpetamist. Tegelikult on maks kõige keha enesetervendavim organ ning ravimite kuritarvitamisest põhjustatud kahjustusi saab aeglaselt taastada.

Suukaudne kasutamine

Standardannus on umbes 30-50 mg päevas. Suukaudne lisamine suurendab oluliselt elastsust ja tal on hea koostoime teistele koos kasutatavatele steroididele. Anaboolsete mõjude saavutamiseks eelistavad enamik mehi kasutada annust 50 mg päevas. Kasutusaeg on umbes 6-8 nädalat, kuid selleks, et tagada maksa kahjustamata jätmine, tuleb seda kontrollida kuue nädala jooksul. Samal ajal ei ole soovitatav kasutada teist 17a-steroidi pärast kasutamise lõppu. Samuti vältige segamist teiste 17aa steroididega.

Naissoost tavaline annus on 5-10 mg päevas. Mehelikuse sümptomid esinevad vähem kui 10 mg ööpäevas. Kuid pidage meeles, et kuna iga inimese tundlikkus on erinev, võib isegi 5 mg päevas põhjustada mõnel kasutajal mehelisi sümptomeid. Lõpetage kasutamise vajadus. Kasutusperiood on umbes 4-6 nädalat. Narkootikumide, mida naisekasutajad tõenäolisemalt kasutavad, hulka kuuluvad hapnik ja draakon ja metinoloon, kuid hapnik on ka 17a-steroid, seega vältige segamist suukaudse manustamisega.

Eriline läbivaatamine

Kuigi see ei ole kõige võimsam steroid, on sellel palju eeliseid, eriti arvestades ohutust. Neile, kes on mures steroidide kõrvaltoimete pärast, kui te suudate kontrollida kolesterooli taset, ei too suukaudsed toidulisandid kaasa palju lisaprobleeme. Meeste kasutajad peavad töötama eksogeense testosterooniga.

Naiskasutajatele on see hea ravim, kuid mitte esimene. Naissoost naiste naissoost kasutajate vältimiseks on palju paremaid võimalusi, nagu stanozolool, metoprolool, oksüsterool või väikese annuse boldenoon.

*** Ülaltoodud on ainult viitamiseks, palun järgige arsti / ekspertide juhiseid iga juhtumi puhul eraldi.


Paari:Mis on HGH kasvuhormoon? Järgmise:Rasva vähendav artefakt T3 Cytomel