mõned küsimused kasvuhormooni HGH kasutamise kohta

- Sep 29, 2019-

Kliendid, kes kasutavad kasvuhormooni HGH, võivad sellele viidata.

1. Kuidas ravida verejooksu pärast kasvuhormooni süstimist süstekohal?

V: Kui süstal välja tõmmatakse, on nõela silma all ainult nahaväline hemorraagia, mis näitab, et süstimise ajal on kapillaarid väikesed; ilma stressita ei kahjusta see keha ega kahjusta kasvuhormooni toimet. Kasutage sooja rätikut 5-10min (suvel pole vaja sooja kompressi kasutada), järgmine kasvuhormooni süst peaks vältima nahaalust veritsuskohta; kuna BD nõela ots Pinot ja pliiats on paksud ja pikad, veritseb BD nõela süstekoht rohkem, kuid harvem. Pärast liiga aeglast süstimist on seda lihtne veritseda ja nõel tuleb kiiresti eemaldada.

2. Kuidas toimida ravimiga, kui seda süstitakse nahale?

V: Kasvuhormooni süstimisel, kuna nõela sisestamise nurk on liiga väike, süstitakse ravim väikese pakendi alustamiseks nahka, pole vaja sellega tegeleda, nii et nahk imendab ravimit ise, see ei mõjuta kasvuhormooni mõju ja ei kahjusta keha. GH-ga süstimisel ja naha sisse süstimisel oli nõela õige nurk 45 kraadi. Kiirus on liiga suur, et kott välja puksida.


3. Millised on kasvuhormooni kasutamise kõige tõsisemad kõrvaltoimed?

V: Kasvuhormoon on väga ohutu. Puuduvad tõsised kõrvaltoimed. Mõnel kasutajal tekivad selle esmakordsel kasutamisel tursed ja valu süstekohal. Üldiselt kaovad need pidevalt kasutamisel looduslikult. Äärmiselt suurtes annustes kasutamisel võib see ilmneda. Akromegaalia.

4. Kas kasvuhormooni pikaajaline kasutamine põhjustab kasvajaid?

V: Välismaal on tehtud palju meditsiinilisi uuringuid. Meditsiiniline kirjandus näitab, et kasvajate esinemissagedus pärast kasvuhormooni kasutamist on vahemikus 20 000 kuni 30 000, mis on võrreldav normaalsete inimeste esinemissagedusega. Märkimisväärset erinevust pole, mis näitab, et kasvuhormooni kasutamine ei põhjusta kasvajaid. .

5. Kas kasvuhormooni pikaajaline kasutamine põhjustab diabeeti?

V: Kasvuhormoon ei põhjusta diabeeti. Kuid kasvuhormoon võib põhjustada mööduvat veresuhkru tõusu ja perekondliku diabeedi anamneesiga sõbrad peavad olema ettevaatlikud.

6. Kas kasvuhormooni süstimine mõjutab tema enda kasvuhormooni sekretsioonifunktsiooni?

V: See ei mõjuta üldse. Kasvuhormooni sekretsioon on seotud hüpotaalamuse-hüpofüüsi kasvuteljega. Kasvuhormooni süstimine hüpotalamuse-hüpofüüsi kasvuteljel ei toimi.

7. Kasvuhormooni süstimisel on temperatuur madal ja see põhjustab pärast süstimist valu või tuimus (tavaline sügisel / talvel).

V: Võtke kasvuhormooni süstimisel 30 minutit ette külmkapist ja soojendage seda käega; valu võib põhjustada kiire süstimiskiirus ja seda tuleb süstida aeglaselt; kui ägedat valu stimuleerib süstimine naha perifeersesse närvi, võite süstekoha nõela eemaldada. Vaimne lõdvestus enne süstimist aitab vältida süstimisvalu.

8. Kas pärast süstimist ilmneb liigesevalu või lihasvalu?

V: Võib esineda pingutavat treeningut või treeningu järsku suurenemist, see peaks toimuma järk-järgult; või võib olla tingitud kasvuhormooni füsioloogilisest rollist. Naatriumipeetus on liiga tugev, valu on vähem tugev, ei pea tegelema, mõne päeva pärast sümptomid kaovad, seda raskem. Väiksema kasvuhormooni annuse saab peatada või peatatud kaheks päevaks ja pärast sümptomite kadumist see enam ei ilmu.

9. Mis on hüpotüreoidism? Kuidas ravida hüpotüreoidismi kasvuhormooni kasutamisel?

V: T3 kontrollimiseks võib kasutada suukaudset levotüroksiinnaatriumi ja kilpnäärme funktsioon normaliseerub pärast kasvuhormooni peatamist.

10. Kasvuhormooni kasutamisel tekivad pahkluude vasikad ja tursed. Mida peaksin tegema, kui vajutan auku?

V: See on ödeemi sümptom: käe tagaosa, lihase ja alajäseme tursed; võib jätkata kasvuhormooni kasutamist, kaob tavaliselt 3–7 päeva jooksul; ei talu, tuleb vähendada kasvuhormooni annust või peatada ravim, pärast sümptomite kadumist Taastage ravimid.

11. Kas kasvuhormoonravi mõjutab viljakust?

V: Kuna kasvuhormooni eritab normaalne inimkeha, on see vajalik inimese kasvu ja arengu jaoks; kasvuperioodi naistel võib kasvuhormoon soodustada ovulatsiooni; kasvuperioodi isastel võib kasvuhormoon soodustada sperma küpsemist; Ravi ei mõjuta viljakust.

12. Miks tuleks kasvuhormooni süstimisel iga süstekoht eelmisest süstepunktist eraldada kahe sentimeetri võrra?

V: Kasvuhormooni süstimine võib nahaalust rasva lokaalselt lagundada, eriti kõhupiirkonna ja soolestiku rasvkude on katehhoolamiinide vahendatud lipolüüsi suhtes tundlik (näiteks GHD nahaalune rasva suurenemine, eriti kõhu rasva kogunemine, kasvuhormoonravi võib muuta kõhu rasva ablatsiooniks). ), kui sama punkti süstitakse pikka aega, võib tekkida nahaalune induratsioon. Kasvuhormoon suurendab lihaskude, vähendades samal ajal rasva. Kuna kasvuhormoon võib nahaalust rasva lagundada, peaks süstekoht alati muutuma.

13. Kas kasvuhormoon peab külma ravimisel peatama?

V: Külmaravimi üldine ravi ei mõjuta kasvuhormooni toimet.

14. Kas ühel päeval unustatakse kasvuhormooni süstida, mõjutab see mõju? Kas soovite korvata vastamata hittide summa?

V: Mõnikord ei mõjuta kasvuhormooni 1 päeva süstimise unustamine seda. Te ei pea vastamata kaadrite summat korvama. proovige vältida keskmist pausi.

15. Kui kaua kulub kasvuhormooni toimimiseks?

V: Kasvuhormooni tuleb üldiselt kasutada pidevalt kauem kui 3 kuud.

16. Mis on kasvuhormooni kasutamise halva mõju põhjus?

Vastus: a, kasvuhormooni annusest ei piisa; b) tootma kasvuhormooni pulbri antikehi;

17, ilmub süstekohal punetus, valu, palavik, sügelus, maapähklite suurus muna suurusele?

Vastus: a. Kasvuhormooni puhtus on väga kõrge ja allergilist reaktsiooni ei toimu. b. Ülaltoodud olukorra põhjustavad alkoholi või jodofori allergilised reaktsioonid. Lahendus on mitteallergilise desinfitseerimise meetodi asendamine.


Paari:Boldenooni mõju Järgmise:Proviron, Mesterolone seksuaalelu raketikütused