Vapustav armastus: Anavar

- Sep 18, 2018-

"Ma tahan: suurendada lihasjõudu, parandada tugevust, vähendada rasva, olla minimaalseid kõrvaltoimeid, ja seda on lihtne kasutada. Ma tahan osta neid ravimeid, mida saab kasutada. Kas saate seda mulle soovitada?" Muidugi,

nende võimaste omadustega on ainult üks ravim, see tähendab anavar


Anavar on FDA poolt heaks kiidetud osteoporoosi põhjustatud luuvalu kliiniliseks raviks ja anavar on samuti heaks kiidetud, et edendada kehakaalu suurenemist pärast operatsiooni ja võidelda glükokortikoidide pikaajalise kasutamise tõttu tekkinud lihaste katkemisega. Anavarit kasutatakse ka raskete põletuste ja mitmesuguste rasvade lihaste atroofia ravimiseks. Põletuste ravimisel on anavar kliinilises praktikas kõige ohutum ja efektiivsem ravi nii lühiajaliseks kui ka pikaajaliseks prognoosiks.

Õiguslik atribuut ise lisab Oxygen Dragonile palju. Peale selle on peamised põhjused, miks anavar on koolituste entusiastidele laialdaselt levitatud, on järgmised:

Üks põhjus: anavar, kuiv ja harjatud, kuid ka lihas

Anavari anaboolne suutlikkus on 3-6 korda suurem testosterooni tasemest, nii et lihased suurenevad pärast kasutamist; samal ajal ei ole sellel östrogeenseid omadusi ja neid ei aromatiseerita ning nende metaboliidid on samuti samad, mistõttu hapniku isasloomade kasutamine Kui vett pole üldse, kuivus oluliselt paraneb ja joonis on silmapaistva .

Põhjus 2: Anavar ei põhjusta akne, juuste väljalangemist ega eesnäärmeprobleeme

Kuna anavar ise kuulub DHT-i derivaadi (mis kuulub toote hulka pärast 5α-reduktaasi vähendamist), ei vähenda see iseenesest, mistõttu anavari kasutamine ei põhjusta akne juuste väljalangemist ega eesnäärme kahjustusi.

Kolmas põhjus: anavaril puudub peaaegu hepatotoksilisus

Anavar on üks väheseid suukaudseid ravimeid, mis ei läbista maksa, seega ei ole hepatotoksilisust.

Põhjus 4: anavar sobib väga hästi naissoost koolitajatele

Kuna anavari masculinization on väga madal ja mõju on väga oluline, on naissoost koolitajatel väga turvaline kasutada Oxygen Dragonit ja see saab varsti nähtavalt nähtava keha kuju muutusi.

Anavarit saab paindlikult sobitada erinevate tsüklitega, et pakkuda parimat kasutamist ja kasutamist mees- ja naissoost koolitajatele. Selline suurepärane anavar, pole ime, et see on alati olnud "särava armastuse"

image.png

Paari:Eksemestaan kohta Järgmise:Turse pärast süstimist ja ettevaatusabinõud