SR9009 (Stenabolic) - rasva kadu relv

- Sep 13, 2018-

SR9009 (Stenabolic) - rasva kadu relv, maksarisk puudub, sisemise abi mahasurumine

SR9009, tuntud ka kui Stenabolic, loodi algselt Scrippsi uurimisinstituudi professor Thomas Burris. 2012. aasta uuringu tulemused avaldati ajakirjas Nature Medicine ja uuringud on näidanud, et loommudelite kasutamise taluvust saab parandada. Samal ajal võib see mõjutada südamerütmide kellaaega, nii et keha päeva- ja öödistsipliinid on sünkroniseeritud 24-tunnise päeva ja ööga. Kolmandaks, treeningu ajal suureneb lihaste ja ainevahetuse kiirus, kehaline vastupidavus suureneb, rasv kaotab kehakaalu säilitamiseks.

Meetme põhimõte:

SR9009 töötab koos loodusliku molekuliga keha nimega Rev-Erbα. See molekul võib mõjutada rasva ja glükoosi metabolismi maksas, rasva säilitamise rakkude tootmist ja makrofaagide reaktsiooni kehas põletiku ajal.

Rev-Erbα puudumisel on lihaste ainevahetus ja kehalise võimsuse vähenemine. Rohkem Rev-Erbα-i aktiveerimise sihtimine SR9009-s suurendas märkimisväärselt skeletilihaste aktiivsust. Samal ajal näitab see, et lihaste ainevahetuse kiirus suureneb ka madala harjutusega ja koolituseta. ev-Erbα mõjutab lihasrakke, luues uusi mitokondriike ja kõrvaldades defektsed mitokondrid makrofaagide abil.

Kasutage efekti

1. Suurendage kehakaalu langust

Suurendades mitokondreid, on mitokondrite aktiivsus lihastes suurenenud, ja makrofaagide pidev reinkarnatsioon eemaldab rakud ja suurendab lihaste väljundvõimsust, nii et lihased oksüdeeruvad ilma treeninguta. Kui lihaste aktiivsus suureneb, suureneb rasvade põlemisvõime SR9009 abil.

2. Suurendage vastupidavust

SR9009 kiirendab skeletilihaste ja glükoosi oksüdeerumist, nii et keha liigub kauem ja kiiremini, suurema tugevuse ja vastupidavusega.

3. Alumine vere kolesterool

Rev-Erbα sihtmärkimine SR9009 abil võib inhibeerida LDL-kolesterooli taset. Plii üldkolesterooli, triglütseriidide ja LDL-kolesterooli märkimisväärseks vähendamiseks.

4. Vähendage põletikku

Tsirkadiaanrütmid mõjutavad immuunvastust, mis võib põletikku halvendada. Kuna Rev-Erbα mängib tsirkadiaanrütmide reguleerimisel rolli, võib SR9009 aidata põletikku vähendada Rev-Erbα aktiveerimisega.

5. Suurendage ärkamist

Regardige ööpäevane rütm. Hoidke ärkvel pikem ja vähendage REM-une

6. Vähem ärevus

7. Vähendada südamehaigusi

8. Maksakahjustus puudub

9. Riigiabi pole repressiivne

SR9009 ei ole steroid ja ei mõjuta seksuaalkoe nagu anaboolsed steroidid nagu testosteroon. SR9009 soodustab mitokondrite tootmist stimuleerides Rev-Erbα aktiivsust ja eemaldab surnud või surevad rakud, muutes seeläbi efektiivsemaks ligandide toime.

Annustamine:

Poolväärtusaeg on 24 tundi, soovitatav annus on 10 mg päevas, suurim meesannus on 40 mg, jagatud mitme annusena ja suurim annus naistele on 40 mg päevas ja jagatud mitme annusena.

image.png


Paari:Kohta MK677 Järgmise:Trenbolone Kulturism